"2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
III шақырылған Өскемен қалалық мәслихатының XXХII сессиясының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 32/2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2007 жылғы 19 сәуірде N 5-1-59 тіркелді. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008.01.29 № 03-07/51 хатымен
Ескерту. Қабылданған мерзімінің бітуіне байланысты күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2008.01.29 № 03-07/51 хатымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына , Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 10 сәуірдегі N 22/342-III "2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/304-III "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінесәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының "2007 жылға арналған Өскемен қаласының бюджеті туралы" 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N 28/2 шешіміне(тіркелген нөмірі 5-1-51, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 2-3, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 1 сандарында жарияланған) өзгерістерімен 2007 жылғы 15 ақпандағы N 31/4 (тіркелген нөмірі 5-1-55, "Дидар" газетінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 24, "Рудный Алтай" газетінің 2007 жылғы 13 наурыздағы N 37 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 291 196" деген цифрлар "10 013 563" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"5 029 701" деген цифрлар "5 299 378" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"16 992" деген цифрлар "17 992" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"1 706 054" деген цифрлар "1 989 634" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"2 538 449" деген цифрлар "2 706 559" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "9 081 558,6" деген цифрлар "9 850 780,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшада "209 637,4" деген цифрлар "162 782,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "273 578" деген цифрлар "226 723" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 8 тармақта:
төртінші абзац алынып тасталсын;
мынандай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
аулаларды көріктендіруге - 40 000 мың теңге;
қала жолдарын жөндеуге - 145 000 мың теңге;
облыс тұрғындарына мемлекеттік саясатты жеткізу мақсатында бюджеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындар арасында облыстық газеттерді таратуға - 110 мың теңге.
3) 9 тармақта:
1) тармақшада:
алтыншы абзац алынып тасталсын;
мынандай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений в решение от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год"
Решение внеочередной сессии Усть-Каменогорского городского маслихата от 16 апреля 2007 года N 32/2. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска 19 апреля 2007 года за N 5-1-59. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29 января 2008 года № 03-07/51
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия, на основании письма Усть-Каменогорского городского маслихата от 29.01.2008 № 03-07/51.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 апреля 2007 года N 22/342 - III "О внесении изменений и дополнений в решение от 5 декабря 2006 года N 20/304 - III "Об областном бюджете на 2007 год", Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N 28/2 "О бюджете города Усть-Каменогорска на 2007 год" (регистрационный номер 5-1-51, опубликовано в газетах: "Дидар" от 9 января 2007 года N 2-3, "Рудный Алтай" от 5 января 2007 года N 1), с изменениями от 15 февраля 2007 года N 31/4 (регистрационный N 5-1-55, опубликовано в газетах: "Дидар" от 13 марта 2007 года N 24, "Рудный Алтай" от 13 марта 2007 года N 37) следующие изменения:
1) В пункте 1:
подпункте 1):
цифры "9 291 196" заменить цифрами "10 013 563";
цифры "5 029 701" заменить цифрами "5 299 378";
цифры "16 992" заменить цифрами "17 992";
цифры "1 706 054" заменить цифрами "1 989 634";
цифры "2 538 449" заменить цифрами "2 706 559";
подпункте 2) цифры "9 081 558,6" заменить цифрами "9 850 780,6";
подпункте 3) цифры "209 637,4" заменить цифрами "162 782,4";
подпункте 5) цифры "273 578" заменить цифрами "226 723".
2) В пункте 8:
абзац четвертый исключить;
дополнить абзацами следующего содержания:
40 000 тысяч тенге - на благоустройство дворов;
145 000 тысяч тенге - на ремонт городских дорог;
110 тысяч тенге - на распространение областных газет среди бюджетных организаций и казенных предприятий в целях доведения государственной политики до населения области.
3) В пункте 9:
в подпункте 1):
абзац шестой исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:

"Өскемен қаласында түбін тазалаумен Комендантка ағыстарын қалпына келтіру бойынша кешенді жұмыс" (нөсерлік коллектордың құрылысы) жобасын жүзеге асыру - 93 000 мың теңге;
2) тармақшада:
екінші абзац алынып тасталсын;
төртінші абзацтағы "64 245" деген цифрлар "66 875" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он екінші абзац алынып тасталсын;
он үшінші абзацтағы "218 830" деген цифрлар "260 962" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзац алынып тасталсын;
он алтыншы абзацтағы "68 604" деген цифрлар "238 227" деген цифрлармен ауыстырылсын;
отыз үшінші абзацтағы "2 300" деген цифрлар "53 349" деген цифрлармен ауыстырылсын;
отыз төртінші абзац алынып тасталсын.

реализация проекта "Комплекс работ по обустройству протоки Комендантки с расчисткой дна в г. Усть-Каменогорске" (строительство ливневого коллектора) - 93 000 тысяч тенге;
в подпункте 2):
абзац второй исключить;
в абзаце четвертом цифры "64 245" заменить цифрами "66 875";
абзац двенадцатый исключить;
в абзаце тринадцатом цифры "218 830" заменить цифрами "260 962";
абзац четырнадцатый исключить;
в абзаце шестнадцатом цифры "68 604" заменить цифрами "238 227";
в абзаце тридцать третьем цифры "2 300" заменить цифрами "53 349";
абзац тридцать четвертый исключить.