Курчатов қаласының кешелерін және алаңын қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2007 жылғы 22 маусымдағы № 34/210-III шешімі және Курчатов қаласының әкімдігінің 2007 жылғы 22 маусымдағы № 1800 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 27 маусымда № 5-3-41 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңыньң 6 бабы 1 тармағының 4) тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасыньң әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабы 4) және 5) тармақшаларына сәйкес, Курчатов қаласы ономастикалық комиссиясыньң 2007 жылгы 25 мамырдағы қорытындысының негізінде Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ және Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Атаулары қайта аталсын:
1) Ленин көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
2) Октябрьская көшесі Құнанбай көшесіне;
3) Первомайская көшесі Абай көшесіне;
4) Ленин алаңы Тәуелсіздік алаңына.
"Курчатов қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекетттік мекемесі (Т.П. Ельникова) қала бюджетін тузету кезінде шығындар сметасына сай аншлагтарды жасауға қаражат қарастырсын.
"Курчатов қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі (М.А. Әбдікәрімов) 2007 жылдың 1 желтоқсанына дейін қайта атау бойынша жұмыстардың орындалуын қамтамасыз етсін.
Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Е.В. Старенковаға жүктелсін.
Осы шешім мен қаулы Курчатов қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Қала әкімі Ә. МҰХТАРХАНОВ

О переименовании улиц и площади города Курчатова
Решение Курчатовского городского маслихата от 22 июня 2007 года № 34/210-III и постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2007 года № 1800. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 июня 2007 года за № 5-3-41
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктами 4) и 5) статьи 13, Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об администативно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии города Курчатова от 25 мая 2007 года Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ и акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать:
1) улицу Ленина в Тәуелсіздік көшесі;
2) улицу Октябрьская в Құнанбай көшесі;
3) улицу Первомайская в Абай көшесі;
4) площадь Ленина в Тәуелсіздік алаңы.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования города Курчатова" (Ельникова Т.П.) при корректировке бюджета города предусмотреть средства на изготовление аншлагов, согласно сметы расходов.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Курчатова" (Абдикаримов М.А.) обеспечить выполнение работ по переименованию до 1 декабря 2007 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Старенкову E.В.
5. Настоящее решение и постановление вступают в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции города Курчатова и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Курчатовского
городского маслихата Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Аким города А. МУХТАРХАНОВ