2008-2010 жылдарға мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2007 жылғы 24 ақпандағы N 630 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 18 қаңтарда N 5-9-75 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое ауданы әкімі аппаратының 2011 жылғы 12 мамырдағы № 1730-02-10 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое ауданы әкімі аппаратының 2011.05.12 № 1730-02-10 хаты).
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» № 39 Заңының 31-бабы 1 тармақшасына,Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Тұрғындарды жұмыспен қамтамасыз ету туралы» № 149 Заңының 7-бабы 5-2 тармақшасына сәйкес еңбек нарығында мүгедектерді әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шараларды белгілеу мақсатында, Глубокое ауданының аумағындағы тұрғындарды жұмыспен қамтамасыз ету саясатын іске асыру мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару туралы» № 148 Заңының 31 бап 1 тармақ 13) тармақшасын басшылыққа алып, Глубокое аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің басшысы (Пономарева М.Н.) 2008-2010 жылдарға мүгедектерді оңалту бағдарламасын іске асыру жөніндегі шараларды жетілдірілсін.
2. Глубокое ауданының жұмыс берушілері жұмыс орындарының жалпы санынан мүгедектерге 3 пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
3. Глубокое аудандық әкімдігінің 2006 жылғы 7 желтоқсандағы «2007 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау туралы» қаулысының нормативтік – құқықтық кесімдердің мемлекеттік тізілімінде тіркелген (22.12.2006 ж. тіркеу нөмірі № 5-9-93, 2007 жыл 5 қаңтардағы № 1 «Огни Прииртышья» аудандық газетінде мазмұндалған) күші жойылған деп саналсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Я. Пекурге жүктелсін.
5. Қаулы ресми жарияланған бірінші күннен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі              Д.Бейсембаев

О квотировании рабочих мест для инвалидов на 2008-2010 годы
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2007 года N 630. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 января 2008 года за N 5-9-75. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Глубоковского района от 12 мая 2011 года № 1730-02-10)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Глубоковского района от 12.05.2011 № 1730-02-10).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения" и в целях установления дополнительных мер по социальной защите инвалидов на рынке труда, а также реализации политики занятости населения на территории Глубоковского района, руководствуясь подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Глубоковский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Руководителю ГУ "Отдел занятости и социальных программ Глубоковского района" (Пономарева М.Н.) разработать мероприятия по реализации Программы реабилитации инвалидов на 2008-2010 годы.
2. Установить работодателям Глубоковского района квоту рабочих мест для инвалидов в размере 3-х процентов от общей численности рабочих мест.
3. Постановление Глубоковского районного акимата от 7 декабря 2006 года № 2069 "О квотировании рабочих мест для инвалидов на 2007 год", зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 декабря 2006 года № 5-9-53 (опубликованное в районной газете "Огни Прииртышья" от 5 января 2007 года № 1), признать утратившим силу.
4. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Пекур М.Я.
5. Постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района             Д.Бейсембаев