2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 33-30 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2007 жылғы 15 қазандағы N 2-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2007 жылғы 22 қазанда N 2993 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008.12.11 N 10-10 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 20 желтоқсандағы N 33-30 шешіміне (2006 жылдың 21 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2977 нөмірмен тіркелген және "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 1 қаңтардағы N 1, 2007 жылғы 6 қаңтардағы N 3, 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 4, 2007 жылғы 13 қаңтардағы N 6, 2007 жылғы 16 қаңтардағы N 7, 2007 жылғы 23 қаңтардағы N 10 жарияланған), 2007 жылғы 14 ақпандағы N 35-1 (2007 жылғы 16  ақпандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2983 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 20 ақпандағы N 22, 2007 жылғы 24 ақпандағы N 24, 2007 жылғы 27 ақпандағы N 25, 2007 жылғы 13 наурыздағы N 30, 2007 жылғы 17 наурыздағы N 32, 2007 жылғы 20 наурыздағы N 33, 2007 жылғы 27 наурыздағы N 35 жарияланған)), 2007 жылғы 30 сәуірдегі N 37-1 (2007 жылғы 3 мамырдағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2988 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі"  газетінің 2007 жылғы 12 мамырдағы N 53, 2007 жылғы 15 мамырдағы N 54, 2007 жылғы 19 мамырдағы N 56, 2007 жылғы 22 мамырдағы N 57, 2007 жылғы 26 мамырдағы N 59, 2007 жылғы 29 мамырдағы N 60, 2007 жылғы 2 маусымдағы N 62, 2007 жылғы 5 маусымдағы N 63 жарияланған), 2007 жылғы 5 шілдедегі N 40-1 (2007 жылғы 19 шілдедегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2990 нөмірмен тіркелген, "Орал өңірі"  газетінің 2007 жылғы 7 тамыздағы N 90, 2007 жылғы 11 тамыздағы N 92, 2007 жылғы 14 тамыздағы N 93, 2007 жылғы 21 тамыздағы N 96, 2007 жылғы 28 тамыздағы N 98 жарияланған) облыстық мәслихаттың шешімдермен оған енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
"43 633 730" деген сандар "46 526 970" деген сандармен өзгертілсін;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 20 декабря 2006 года N 33-30 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2007 года N 2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 октября 2007 года за N 2993. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-10
Сноска. Утратило силу Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 11.12.2008 N 10-10 (принято только на государственном языке)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата  N 33-30 от 20 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2977 от 21 декабря 2006 года и опубликованное в газете "Приуралье" N 1 от 1 января 2007 года, N 3 от 6 января 2007 года, N 4 от 9 января 2007 года, N 6 от 13 января 2007 года, N 7 от 16 января 2007 года, N 10 от 23 января 2007 года, N 13 от 30 января 2007 года, N 15 от 3 февраля 2007 года, N 16 от 6 февраля 2007 года), с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением областного маслихата N 35-1 от 14 февраля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2983 от 16 февраля 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 22 от 20 февраля 2007 года, N 24 от 24 февраля 2007 года, N 25 от 27 февраля 2007 года, N 30 от 13 марта 2007 года), N 37-1 от 30 апреля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2988 от 3 мая 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 53 от 12 мая 2007 года, N 54 от 15 мая 2007 года, N 56 от 19 мая 2007 года, N 57 от 22 мая 2007 года, N 59 от 26 мая 2007 года, N 60 от 29 мая 2007 года, N 62 от 2 июня 2007 года, N 64 от 5 июня 2007 года, N 66 от 12 июня 2007 года), N 40-1 от 5 июля 2007 года (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2990 от 19 июля 2007 года, опубликованное в газете "Приуралье" N 90 от 7 августа 2007 года, N 92 от 11 августа 2007 года, N 93 от 14 августа 2007 года, N 96 от 21 августа 2007 года, N 98 от 28 августа 2007 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "43 633 730" заменить цифрами "46 526 970";

"17 597 777" деген сандар "18 827 412" деген сандармен өзгертілсін;
"14 191" деген сандар "18 778" деген сандармен өзгертілсін;
"26 014 262" деген сандар "27 673 280" деген сандармен өзгертілсін;
"45 840 756" деген сандар "48 899 634" деген сандармен өзгертілсін;
"2 207 026" деген сандар "-2 372 664" деген сандармен өзгертілсін;
"1 058 616" деген сандар "-2 636 422" деген сандармен өзгертілсін;
"1 150 000" деген сандар "1 125 000" деген сандармен өзгертілсін;
"91 384" деген сандар "3 761 422" деген сандармен өзгертілсін;
"0" деген сандар "-142 600" деген сандармен өзгертілсін;
төмендегі мазмұнда деген сөзімен және сандармен толықтырылсын:
"қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 142 600 мың теңге";
"3 265 642" деген сандар "406 358" деген сандармен өзгертілсін;
2) 3 тармақта:
бірінші абзацта "14 705 555" деген сандар "16 364 573" деген сандармен өзгертілсін;
үшінші абзацта "алып тастауға" деген сөздерден кейін "және жергілікті бюджетке түсетін ойын бизнесіне арналған акциздің жойылуына" деген сөздермен толықтырылсын, "3 454 992" деген сандар "3 460 791" деген сандармен өзгертілсін;
төртінші абзацта "1 050 979" деген сандар "1 092 659" деген сандармен өзгертілсін;
бесінші абзацта "1 707 757" деген сандар "1 539 249" деген сандармен өзгертілсін;
тоғызыншы абзацта "11 492" деген сандар "1984" деген сандармен өзгертілсін;
он төртінші абзацта "500 000" деген сандар "600 000" деген сандармен өзгертілсін;
он бесінші абзацта "325 614" деген сандар "657 553" деген сандармен өзгертілсін;
он алтыншы абзацта "674 800" деген сандар "1 869 825" деген сандармен өзгертілсін;
он жетінші абзацта "400 000" деген сандар "562 591" деген сандармен өзгертілсін;
3) 9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2007 жылға арналған облыстық бюджетте нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттер жалпы сомасы 4 469 298 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
4 129 812 мың теңге - жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
314 347 мың теңге - сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
25 139 мың теңге - үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге;
36 000 мың теңге - коммуналдық шаруашылықты дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі";
4) 13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2007 жылға арналған облыстық жергілікті атқарушы органдарының резерві 389 746 мың теңге көлемінде бекітілсін, оның ішінде:

цифры "17 597 777" заменить цифрами "18 827 412";
цифры "14 191" заменить цифрами "18 778";
цифры "26 014 262" заменить цифрами "27 673 280";
цифры "45 840 756" заменить цифрами "48 899 634";
цифры "2 207 026" заменить цифрами "-2 372 664";
цифры "1 058 616" заменить цифрами "-2 636 422";
цифры "1 150 000" заменить цифрами "1 125 000";
цифры "91 384" заменить цифрами "3 761 422";
цифры "0" заменить цифрами "-142 600 тыс. тенге";
дополнить словами и цифрами следующего содержания:
приобретение финансовых активов - 0 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 142 600 тыс. тенге";
цифры "3 265 642" заменить цифрами "406 358";
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "14 705 555" заменить цифрами "16 364 573";
в абзаце третьем после слов "месячного расчетного показателя" дополнить словами " и отмены акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет", цифры "3 454 992" заменить цифрами "3 460 791";
в абзаце четвертом цифры "1 050 979" заменить цифрами "1 092 659";
в абзаце пятом цифры "1 707 757" заменить цифрами "1 539 249";
в абзаце девятом цифры "11 492" заменить цифрами "1984";
в абзаце четырнадцатом цифры "500 000" заменить цифрами "600 000";
в абзаце пятнадцатом цифры "325 614" заменить цифрами "657 553";
в абзаце шестнадцатом цифры "674 800" заменить цифрами "1 869 825";
в абзаце семнадцатом цифры "400 000" заменить цифрами "562 591";
3) пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам в общей сумме 4 469 298 тыс. тенге, в том числе:
4 129 812 тыс. тенге - трансферты из местных бюджетов;
314 347 тыс. тенге - на развитие системы водоснабжения;
25 139 тыс. тенге - на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
36 000  тыс. тенге - на развитие коммунального хозяйства.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
4) пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2007 год в размере 389 746 тыс. тенге, в том числе:

- табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін облыстың жергілікті атқарушы органының төтенше резерві - 172 746 мың теңге;
- шұғыл шығындарға арналған облыстың жергілікті атқарушы органының резерві - 197 000 мың теңге;
- сот шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві - 20 000 мың теңге";
5) 14 тармақ 14-1 тармақпен мынадай мазмұнда толықтырылсын:

чрезвычайный резерв местного исполнительного органа области для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера  - 172 746 тыс. тенге;
резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты - 197 000 тыс. тенге;
резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов - 20 000 тыс. тенге.";
5) пункт 14 дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:

"14-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте тұрғын үй құрылысына республикалық бюджет несиені өтеуге 3 672 000 мың теңге мөлшерінде қаржы қарастырылсын";
6) осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2007 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Мәслихаттың
2007 жылғы 15 қазандағы
N 2-1 шешіміне N 1 қосымша
2007 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сома
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Табыстар

"14-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2007 год средства на погашение кредита перед республиканским бюджетом по строительству жилья в размере 3 672 000 тыс. тенге.";
6) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2007 года.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Приложение N 1
к решению областного маслихата
N 2-1 от 15 октября 2007 года
Областной бюджет на 2007 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
75 285
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
75 285
04
Бiлiм беру
8 208 836
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2 391 292
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
716 128
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
531 767
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
184 361
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 657 164
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
357 383
004
Орта білім жүйесін ақпараттандыру
19 699
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
12 400
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
312 700
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектеп тыс іс-шараларды өткізу
105 953
013
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
169 201
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
433 772
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
27 896
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
44 166
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
133 142
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 061
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 111
025
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
6 798
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

271
Департамент (Управление) строительства области
75 285
003
Развитие объектов органов внутренних дел
75 285
04
Образование
8 208 836
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
2 391 292
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
716 128
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
531 767
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
184 361
261
Департамент (Управление) образования области
1 675 164
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
357 383
004
Информатизация системы среднего образования
19 699
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
12 400
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
312 700
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
105 953
013
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
169 201
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
433 772
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
27 896
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
44 166
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
133 142
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
5 061
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций среднего образования
12 111
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
6 798
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования

793 943
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 568 283
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
819 548
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
412 002
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
412 002
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
321 058
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
321 058
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
86 488
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
86 488
2
Әлеуметтiк көмек
295 916
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
295 916
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
74 645
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
25 139
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 984
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
150 000
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
44 148
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
452 819
256
Облыстың жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
452 819
001
Жұмыспен қамту мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
46 007
004
Ақпараттық жүйелер құру
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0
113
Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер
406 812
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 103 998
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 425 000
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1 425 000
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері

793 943
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 568 283
1
Социальное обеспечение
819 548
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
412 002
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
412 002
261
Департамент (Управление) образования области
321 058
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
321 058
271
Департамент (Управление) строительства области
86 488
008
Развитие объектов социального обеспечения
86 488
2
Социальная помощь
295 916
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
295 916
003
Социальная поддержка инвалидов
74 645
005
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
25 139
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
1 984
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
150 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
44 148
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
452 819
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
452 819
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
46 007
004
Создание информационных систем
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0
113
Трансферты из местных бюджетов
406 812
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 103 998
1
Жилищное хозяйство
1 425 000
271
Департамент (Управление) строительства области
1 425 000
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры