Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданының кейбір елді мекендерін тарату туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 23 қарашадағы N 3-2 шешімі және Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2007 жылғы 23 тамыздағы N 209 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 10 желтоқсанда N 2994 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңдарына сәйкес және Теректі ауданы мәслихаты мен әкімдігінің 2007 жылғы 17 шілдедегі N 44-4 "Покатиловка селолық округінің Таран және Приреченское селолық округінің Алексеевка елді мекендерін тарату туралы" бірлескен шешімдері негізінде облыстық мәслихат пен әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тұрғындарының көшірілуіне байланысты Теректі ауданының Таран және Алексеевка ауылдары таратылсын.
2. Осы Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешімі мен Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2007 жылдың 15 желтоқсанынан бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға қатысты таралады.
Ескерту. Шешім 2 тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008.05.16 N 7-14 Шешімімен.
Сессия төрағасы                   Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

Об упразднении некоторых населенных пунктов Теректинского района Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2007 года N 3-2 и постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 августа 2007 года N 209. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2007 года N 2994.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и на основании совместных решений  маслихата и акимата Теректинского района от 17 июля 2007 года N 44-4 "Об упразднении сел Таран Покатиловского сельского округа и Алексеевка Приреченского сельского округа" маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. В связи с переселением жителей, упразднить села Таран и Алексеевка Теректинского района.
2. Данное решение маслихата Западно-Казахстанской области и постановление акимата Западно-Казахстанской области вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 15 декабря 2007 года.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2, в соответствии с Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16.05.2008 N 7-14.
Председатель сессии                   Аким области
Секретарь областного маслихата