Батыс Қазақстан облысының кейбір ауылдық елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 23 қарашадағы N 3-4 шешімі және Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2007 жылғы 6 қарашадағы N 258 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 10 желтоқсанда N 2995 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы""Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Бөкейорда, Бөрлі, Жәнібек аудандарының жергілікті атқарушы және өкілетті органдарының бірлескен шешімдері мен ұсыныстарына сәйкес, облыстық ономастикалық комиссия мәжілісінің 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 1-6 қорытындысын есепке ала отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облысының кейбір ауылдық елді мекендерінің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімі және қаулысы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы                   Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы
Облыстық мәслихаттың
2007 жылғы 23 қарашадағы
N 3-4 шешіміне қосымша
бекітілді
Батыс Қазақстан облысының
атауы өзгертуге жататын кейбір
ауылдық елді мекендер атауларының
тізбесі
Бөкейордасы ауданы бойынша:
1. "Көктөбе" селолық округі Темір Масин атындағы селолық округ болып;
Бөрлі ауданы бойынша:
2. Киров селолық округі Қарағанды селолық округі болып;
3. Тихонов селолық округі Қарақұдық селолық округі болып;
Жәнібек ауданы бойынша:
4. Жақсыбай селолық округіндегі Молочный ауылы Ақадыр ауылы болып;
5. Талов селолық округіндегі Августовка ауылы Майтүбек ауылы болып;
6. Талов селолық округіндегі Зерновая ауылы Аманат ауылы болып;
7. Тау селолық округіндегі Большевик ауылы Жігер ауылы болып өзгертілсін.

О переименовании некоторых сельских населенных пунктов Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 ноября 2007 года N 3-4 и постановление акимата Западно-Казахстанской области от 6 ноября 2007 года N 258. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2007 года N 2995.
В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан""О местном государственном управлении в Республике Казахстан", согласно предложениям и совместным решениям местных исполнительных и представительных органов Бокейординского,  Бурлинского, Жанибекского районов, учитывая заключение заседания областной ономастической комиссии от 4 сентября 2007 года N 1-6, маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Утвердить перечень некоторых сельских населенных пунктов Западно-Казахстанской области, подлежащих переименованию согласно приложению.
2. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии                 Аким области
Секретарь областного маслихата
Утверждено
приложение к решению
областного маслихата
от 23 ноября 2007 года N 3-4
Перечень
некоторых сельских населенных пунктов
Западно-Казахстанской области,
подлежащих переименованию
По Бокейординскому району:
1. Сельский округ "Коктобе" в сельский округ имени Темира Масина;
По Бурлинскому району:
2. Кировский сельский округ в Карагандинский сельский округ;
3. Тихоновский сельский округ в Каракудукский сельский округ;
По Жанибекскому району:
4. Село Молочный в Жаксыбайском сельском округе в село Акадыр;
5. Село Августовка в Таловском сельском округе в село Майтубек;
6. Село Зерновая в Таловском сельском округе в село Аманат;
7. Село Большевик в Тауском сельском округе в село Жигер.