2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 2 наурызда N 7-1-61 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 31 наурыздағы N 6-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2008.03.31 N 6-11 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111-бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-56 нөмірмен тіркелген) шешімінің 1-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
1) Кірістер - 7 199 194 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 084 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 82 139 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 550 417 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 3 482 504 мың теңге;
Шығындар - 9 273 088 мың теңге;
Операциялық айырым - -2 073 894 мың теңге;
Таза бюджеттен кредиттеу - 0;
Қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
Бюджет тапшылығы (профициті) - -2 073 894 мың теңге;
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 073 894 мың теңге, соның ішінде:
Қарыздар түсімі - 1 100 000 мың теңге;
Қарыздарды өтеу - 0;
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 973 894 мың теңге;
2) 8-тармағында:
"2 926 484" саны "3 482 504" санымен ауыстырылсын;
"317 545" саны "873 565" санымен ауыстырылсын;
"...табысы аз отбасылардың - 18 157 мың теңге" сөздерден кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"- жолдарды жөндеуге нысаналы трансферттер - 200 000 мың теңге,
- Жастар МҮ күрделі жөндеуге нысаналы трансферттер - 81 000 мың теңге,
- абаттандыру бойынша арнайы техника сатып алуға нысаналы трансферттер - 48 800 мың теңге,
- махаллаішілік аумақтарды және балалар спорт алаңдарын абаттандыруға нысаналы трансферттер - 40 000 мың теңге,
- мемлекеттік қалақұрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық-графикалық жүйесін жасауға нысаналы трансферттер - 81 800 мың теңге,
- жалпы білім беретін мектептерге 31 биология кабинетін сатып алуға нысаналы трансферттер - 43 400 мың теңге,

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2007 года N 40-3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 2 марта 2007 года N 7-1-61. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 6-11
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 6-11.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Пункт 1 решения Уральского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-56) изложить в следующей редакции:
1) Доходы - 7 199 194 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 084 134 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 82 139 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 550 417 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3 482 504 тысячи тенге;
Затраты - 9 273 088 тысяч тенге;
Операционное сальдо - -2 073 894 тысячи тенге;
Чистое бюджетное кредитование - 0;
Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
Дефицит (профицит) бюджета - -2 073 894 тысячи тенге;
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 073 894 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 1 100 000 тысяч тенге;
погашение займов - 0;
движение остатков бюджетных средств - 973 894 тысячи тенге;
2) В пункте 8:
цифру "2 926 484" заменить цифрой "3 482 504";
цифру "317 545" заменить цифрой "873 565";
после слов "малообеспеченных семей - 18 157 тысяч тенге" дополнить текстом следующего содержания:
"-целевые трансферты на ремонт дорог - 200 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на капитальный ремонт ДК Молодежи- 81 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на приобретение спецтехники по благоустройству - 48 800 тысяч тенге,
- целевые трансферты на благоустройство внутриквартальных территорий и детских спортивных площадок - 40 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на создание автоматизированной информационно-графической системы государственного градостроительного кадастра - 81 800 тысяч тенге,
- целевые трансферты на приобретение 31 кабинета биологии для общеобразовательных школ - 43 400 тысяч тенге,

- Орал қаласындағы N 26 орта мектептің күрделі жөндеуін аяқтауға нысаналы трансферттер - 40 000 мың теңге,
- Орал қаласындағы жеке меншікке берілетін жер учаскелеріне төленетін базалық ставкаларды, түзету коэффициентерін, бағалық аймақтарға бөлуді әзірлеуге нысаналы трансферттер - 21 000 мың теңге,
- жер қатынастары бөлімінің мемлекеттік қызметшілерінің біліктілігін арттыруға нысаналы трансферттер - 20 мың теңге.
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.

- целевые трансферты на завершение капитального ремонта СШ N 26 города Уральска - 40 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на разработку базовой ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в городе Уральске, поправочных коэффициентов, ценового зонирования - 21 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на повышение квалификации государственных служащих отдела земельных отношений - 20 тысяч тенге";
2. Приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа