2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007 жылғы 16 шілдедегі N 47-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 19 шілдеде N 7-1-70 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 31 наурыздағы N 6-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2008.03.31 N 6-11 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 111-бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-56 нөмірмен тіркелген, Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 27 ақпандағы N 40-3 "2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-61 нөмірмен тіркелген шешімімен, Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 11 мамырдағы N 45-2 "2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 39-4 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 7-1-69 нөмірмен тіркелген шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды есепке алуымен) шешімінің 1-тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
1) Кірістер - 8 977 472 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 548 209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 120 139 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 247 245 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 4 061 879 мың теңге;
Шығындар - 11 051 366 мың теңге;
Операциялық айырым - -2 073 894 мың теңге;
Таза бюджеттен кредиттеу - 0;
Қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
Бюджет тапшылығы (профициті) - -2 073 894 мың теңге;
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2 073 894 мың теңге, соның ішінде:
Қарыздар түсімі - 1 100 000 мың теңге;
Қарыздарды өтеу - 0;
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 973 894 мың теңге;
2) 6-тармағында:
"64 886" саны "80 386" санымен ауыстырылсын;
"31 886" саны "37 386" санымен ауыстырылсын;
"26 000" саны "36 000" санымен ауыстырылсын;
8-тармағында:
"3 985 359" саны "4 061 879" санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2007 года N 47-2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 19 июля 2007 года N 7-1-70. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2008 года N 6-11
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2008 N 6-11.
В соответствии с пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Пункт 1 решения Уральского городского маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год" (зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-56 с учетом внесенных в него изменений и дополнений решением Уральского городского маслихата от 27 февраля 2007 года N 40-3 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-61, решением Уральского городского маслихата от 11 мая 2007 года N 45-2 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2006 года N 39-4 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в государственном реестре регистрации нормативных правовых актов под номером N 7-1-69) изложить в следующей редакции:
1) Доходы - 8 977 472 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 548 209 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 120 139 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1 247 245 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4 061 879 тысячи тенге;
Затраты - 11 051 366 тысяч тенге;
Операционное сальдо - -2 073 894 тысячи тенге;
Чистое бюджетное кредитование - 0;
Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
Дефицит (профицит) бюджета - -2 073 894 тысячи тенге;
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 073 894 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 1 100 000 тысяч тенге;
погашение займов - 0;
движение остатков бюджетных средств - 973 894 тысячи тенге;
2) В пункте 6:
цифру "64886" заменить цифрой "80386";
цифру "31886" заменить цифрой "37386";
цифру "26000" заменить цифрой "36000";
В пункте 8:
цифру "3 985 359" заменить цифрой "4 061 879";

"1 376 420" саны "1 436 768" санымен ауыстырылсын;
"2 608 939" саны "2 625 111" санымен ауыстырылсын;
"3 304" саны "4 882" санымен ауыстырылсын;
"4 540" саны "6 240" санымен ауыстырылсын;
"инженерлік-коммуникациялық желілер салуға нысаналы инвестициялық трансферттер - 261 601 мың теңге" сөздер келесі редакцияда баяндалсын:
"тұрғын-үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық желілер салуға нысаналы инвестициялық трансферттер - 261 601 мың теңге";
"...Мемлекеттік бақдарламаны іске асыру шегінде тұрғын-үйлерді абаттандыруға - 140 000 мың теңге" сөздерден кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"Орал Су Арнасы" МКК жарғылық капиталын толықтыруға нысаналы трансферттер - 60 000 мың теңге";
"тұрғын үйлерді салу кезінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға нысаналы трансферттер - 1 307 000 мың теңге" сөздер келесі редакцияда баяндалсын:
"инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға нысаналы трансферттер - 1 307 000 мың теңге";
"...инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды - 1 307 000 мың теңге" сөздерден кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
"электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға нысаналы трансферттер - 14 472 мың теңге";
2. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Орал қаласының қаржы бөлімі төлемдер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына, міндеттемелер бойынша бюджеттік бағдарламаларды қаржыландырудың жиынтық жоспарына тиісті өзгертулерді енгізсін.

цифру "1 376 420" заменить цифрой "1 436 768";
цифру "2 608 939" заменить цифрой "2 625 111";
цифру "3 304" заменить цифрой "4 882";
цифру "25 140" заменить цифрой "23 910";
цифру "4 540" заменить цифрой "6 240";
слова "целевые инвестиционные трансферты на строительство инженерно-коммуникационных сетей - 261 601 тысяча тенге" изложить в следующей редакции:
"целевые инвестиционные трансферты на строительство инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства - 261 601 тысяча тенге";
после слов "...в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства - 140 000 тысяч тенге" дополнить текстом следующего содержания:
"целевые трансферты на увеличение уставного капитала ГКП "Орал Су Арнасы" - 60 000 тысяч тенге";
слова "целевые трансферты на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры при строительстве жилых домов - 1 307 000 тысяч тенге" изложить в следующей редакции:
"целевые трансферты на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 1 307 000 тысяч тенге";
после слов "...инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 1 307 000 тысяч тенге" дополнить текстом следующего содержания:
"целевые трансферты на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства - 14 472 тысячи тенге".
2. Приложения 1, 2, 3, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
3. Отделу финансов города Уральска внести соответствующие изменения в сводный план финансирования бюджетных программ по платежам и сводный план финансирования бюджетных программ по обязательствам.

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа