Орал қалалық мәслихатының "2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Ережені" бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы мәслихаттың 2007 жылғы 16 шілдедегі N 47-9 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 31 шілдеде N 7-1-73 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 12 наурыздағы N 27-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010.03.12 N 27-12 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 36-бабының 3-тармағы, Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-бабы, Қазақстан Республикасының "Бір мемлекеттің басқа мемлекеттің аумағында тұрақты тұратын азаматтардың құқықтық мәртебесі туралы шартты бекіту туралы" 1999 жылғы 30 желтоқсандағы N 20-II Заңының 4-бабы және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2007 жылғы 5 сәуірдегі N 43-6 (2007 жылғы 24 сәуірдегі тіркеу N 7-1-67, "Жайық үні" газетінде 2007 жылғы 3 мамырда, "Пульс города" газетінде 2007 жылғы 17 мамырда жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
1) "4-тармағынан басқа" сөздерінен кейін шешімнің 3-тармағы "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Ережесінің" N 1 қосымшасының" сөздерімен толықтырылсын, әрі қарай шешімнің мәтіні бойынша.
2) "Орал қаласында нашар қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй жәрдемақысын беру тәртібі мен мөлшері туралы Ережесінің" N 1 қосымшасының 2-тармағы "Қазақстан Республикасының азаматтарына" сөздерінен кейін "және бір мемлекеттің азаматтарының құқықтық мәртебесі туралы шартына қосылған, басқа мемлекеттің аумағында тұрақты тұратын Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығына қатысушы-мемлекет азаматтарына" сөздермен толықтырылсын (Мәскеу, 1998 жылғы 28 сәуір), әрі қарай ереженің мәтіні бойынша.
Орал қалалық мәслихатының кезекті
47-сессиясының төрағасы
Орал қалалық мәслихатының хатшысы

О внесении дополнений в решение маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 "Об утверждении "Положения о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 16 июля 2007 года N 47-9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 31 июля 2007 года N 7-1-73. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 27-12
Сноска. Утратило силу Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2010 N 27-12.
В соответствии с пунктом 3 статьи 36 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах", статьей 10 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статьей 4 Закона Республики Казахстан "О ратификации договора о правовом статусе граждан одного государства, постоянно проживающих на территории другого государства" от 30 декабря 1999 года N 20-II и статьей 6, 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 5 апреля 2007 года N 43-6 (регистрационный номер N 7-1-67 от 24 апреля 2007 года, опубликованное в газете "Пульс города" от 17 мая 2007 года, в газете "Жайық үні" от 3 мая 2007 года) следующие дополнения:
1) пункт 3 решения после слов "за исключением пункта 4" дополнить словами "приложения N 1 - "Положение о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске", далее по тексту решения;
2) пункт 2 приложения N 1 - "Положение о размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в городе Уральске", после слов "гражданам Республики Казахстан" дополнить словами "и гражданам государств-участников Содружества Независимых Государств присоединившихся к договору о правовом статусе граждан одного государства, постоянно проживающих на территории другого государства (Москва, 28 апреля 1998 года)", далее по тексту положения.
Председатель 47-ой очередной сессии
Уральского городского маслихата
Секретарь Уральского городского маслихата