"Жаз мезгілінің күндізгі және кешкі уақытында Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 7 наурыздағы N 59 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 18 ақпандағы N 56 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 27 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5155 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 211 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің 2012.04.27 № 211 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан қараңыз.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  18-бабына сәйкес, автомобиль жолдарының сақталуын қамтамасыз ету мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жаз мезгілінің күндізгі және кешкі уақытында Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 7 наурыздағы N 59  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4568 болып тіркелген, "Заң газетінің" 2007 жылғы 27 наурыздағы 45 (1248) нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қозғалысты уақытша шектеулердің жыл сайынғы қолданылу мерзімі IV жол-климаттық аумаққа - тиісті жылдың 1 маусымынан бастап 31 тамызды қоса алғандағы, V жол-климаттық аумаққа - тиісті жылдың 15 мамырынан бастап 15 қыркүйекті қоса алғандағы осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес кезеңге белгіленсін;";
3-тармақтағы "Көлік инфрақұрылымын дамыту комитеті (Д.Қ. Көтербеков)" деген сөздер "Автомобиль жолдары комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "(Қ.Б. Тұрлыханов)" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтағы "Ә.Қ. Құсайыновқа" деген сөздер "Д.Қ. Көтербековке" деген сөздермен ауыстырылсын;
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті (З.С. Сағынов) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 марта 2007 года № 59 "Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в дневное и вечернее время летнего периода"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 февраля 2008 года № 56. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 февраля 2008 года № 5155. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 211
Сноска. Утратил силу приказом Министра транспорта и коммуникаций РК от 27.04.2012 № 211.
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", в целях обеспечения сохранности автомобильных дорог  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 марта 2007 года N 59 "Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в дневное и вечернее время летнего периода" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4568, опубликованный в газете "Юридическая газета" 27 марта 2007 года N 45 (1248)) следующие изменения и дополнение:
подпункт 2) пункта 1 исключить;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить сроки ежегодного действия временных ограничений движения для IV дорожно-климатической зоны - с 1 июня по 31 августа соответствующего года, для V дорожно-климатической зоны - с 15 мая по 15 сентября соответствующего года согласно приложению 3 к настоящему приказу;";
в пункте 3 слова "развития транспортной инфраструктуры Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Кутербеков Д.К.)" заменить словами "автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан";
в пункте 4 слова "(Турлыханов К.Б.)" исключить;
в пункте 5 слова "Кусаинова А.К." заменить словами "Кутербекова Д.К.";
дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сагинов З.С.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық оны ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
2008 жылғы "__" _________
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
2008 жылғы 18 ақпан
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2008 жылғы 18 ақпандағы
N 56 бұйрығына
қосымша
"Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2007 жылғы 7 мамырдағы
N 59 бұйрығына
3-қосымша
ІV жол-климаттық аумақта орналасқан облыстар тізбесі
1. Ақмола облысы
2. Ақтөбе облысы
3. Шығыс Қазақстан облысы
4. Батыс Қазақстан облысы
5. Қарағанды облысы (Қарағанды өңірі)
6. Қостанай облысы
7. Павлодар облысы
8. Солтүстік Қазақстан облысы
V жол-климаттық аумақта орналасқан облыстар тізбесі
1. Алматы облысы
2. Атырау облысы
3. Жамбыл облысы
4. Қарағанды облысы (Жезқазған өңірі)
5. Қызылорда облысы
6. Маңғыстау облысы
7. Оңтүстік Қазақстан облысы                             ".

3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его официального опубликования.
Министр
"СОГЛАСОВАНО"
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министр по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
18 февраля 2008 года
Приложение
к приказу Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 18 февраля 2008 года N 56
"Приложение 3
к приказу Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 7 марта 2007 года N 59"
Перечень областей,
расположенных в IV дорожно-климатической зоне
1. Акмолинская область
2. Актюбинская область
3. Восточно-Казахстанская область
4. Западно-Казахстанская область
5. Карагандинская область (Карагандинский регион)
6. Костанайская область
7. Павлодарская область
8. Северо-Казахстанская область
Перечень областей,
расположенных в V дорожно-климатической зоне
1. Алматинская область
2. Атырауская область
3. Жамбылская область
4. Карагандинская область (Жезказганский регион)
5. Кызылординская область
6. Мангистауская область
7. Южно-Казахстанская область