Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 26 ақпандағы N 18 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 31 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5177 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 130 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 № 130 (2010.11.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының»"Қазақстан Республикасы
екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының»"Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4520 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 30 қарашадағы N 258 қаулысына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5093 тіркелген) енгізілген өзгеріс пен толықтырулармен бірге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін.
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесінде (бұдан әрі - Ереже):

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года № 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 26 февраля 2008 года № 18. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 марта 2008 года № 5177. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 3 сентября 2010 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 № 130 (вводится в действие с 01.11.2010).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года N 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года N 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан под N 4520), с изменением и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 30 ноября 2007 года N 258 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года N 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года N 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 5093) следующие изменения и дополнения:
в Правилах представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением (далее - Правила):

1-тармақта "19" деген цифр "28" деген цифрмен ауыстырылсын;
2-1-тармақ "19" деген цифрдан кейін ", 23, 24, 25, 26, 27"
деген цифрлармен толықтырылсын;
1, 2, 3, және 4-қосымшаларының кестелерінде:
"
1 жылдан 5 жылға дейін
"
деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
1 жылдан 2 жылға дейін
";
"          «
1 жылдан 5 жылға дейін
Барлығы
оның ішінде
шетел валютасында
"
деген бағандардан кейін мынадай мазмұндағы бағандармен толықтырылсын:
"
2 жылдан 3 жылға дейін
3 жылдан 5 жылға дейін
Барлығы
оның ішінде шетел валютасында
Барлығы
оның ішінде шетел валютасында
";
6-қосымша кестесінің "Шығындарды өтеуге арнаулы резервтердегі өзгерістер" деген жолдың атауы "(абсолюттік мәндерінде көрсетіледі)" деген сөздермен толықтырылсын;
8-қосымша осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
9-қосымшада:
кестеде
"
Банктер
"
деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Банкаралық салымдар
";
10-қосымша осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
11-қосымша осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын
14 және 15-қосымшалардың кестесінде
"
Провизиялар
"
деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Арнаулы
провизиялар
";
17-қосымшада:
кестеде
"
Кредиттік келісімнің
қолданылу мерзімі
басталған күні
соңғы өтеу
мерзімінің күні
"
деген бағандар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Кредиттік келісімнің қолданылу мерзімі
басталған күні
өтеу мерзімінің
соңғы күні
ұзарту мерзімінің
соңғы күні
";
осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес 20, 21, 22-қосымшаларымен толықтырылсын;
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес 23, 24, 25, 26, 27, 28-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізілетін Ереженің 1-тармағының жиырмасыншы және отызыншы абзацтарынан басқа, осы қаулы 2008 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі және 2008 жылғы 1 наурыздан бастап туындаған қатынастарға таралады.
3. Стратегия және талдау департаменті (Г.А.Ділімбетова):
1) Заң департаментімен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне мәлімет үшін жіберсін.
4. Ақпараттық технологиялар Басқармасы (А.Ж. Бейсенбаев) 2008 жылғы 1 маусымға дейінгі мерзімде "Екінші деңгейдегі банктерден есептілік - статистикалық ақпаратты жинау және өңдеу" автоматтандырылған ақпараттық шағын жүйенің толық әзірлеуін қамтамасыз етсін.

в пункте 1 цифру "19" заменить цифрой "28";
пункт 2-1 после цифры 19 дополнить цифрами ", 23, 24, 25, 26, 27";
в таблицах приложений 1, 2, 3 и 4:
графу
"
от 1 года до 5 лет
"
изложить в следующей редакции:
"
от 1 года до 2 лет
";
после граф
"
от 1 года до 5 лет
Всего
из них в
иностранной
валюте
"
дополнить графами следующего содержания:
"
от 2 до 3 лет
от 3 до 5 лет
Всего
из них в
иностранной
валюте
Всего
из них в
иностранной
валюте
";
наименование строки "Изменения в специальных резервах на покрытие убытков" таблицы приложения 6 дополнить словами "(указываются в абсолютных значениях)";
приложение 8 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в приложении 9:
в таблице графу
"
Банки
"
изложить в следующей редакции:
"
Межбанковские
вклады
";
приложение 10 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
приложение 11 изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в таблицах приложений 14 и 15 графу
"
Провизии
"
изложить в следующей редакции:
"
Специальные провизии
";
в приложении 17:
в таблице графы
"
Срок действия кредитного
соглашения
дата начала
дата конечного
срока погашения
"
изложить в следующей редакции:
"
Срок действия кредитного соглашения
дата начала
дата конечного
срока погашения
дата окончания
срока пролонгации
";
дополнить приложениями 20, 21, 22 согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
дополнить приложениями 23, 24, 25, 26, 27, 28 согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 июня 2008 года, за исключением абзацев двадцать второго и тридцать второго пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие со дня государственной регистрации настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяются на отношения, возникшие с 1 марта 2008 года.
3. Департаменту стратегии и анализа (Дилимбетова Г.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Управлению информационных технологий (Бейсенбаев А.Ж.) в срок до 1 июня 2008 года обеспечить доработку Автоматизированной информационной подсистемы "Сбор и обработка отчетно-статистической информации от банков второго уровня".

30 - 60 күн
Негізгі
борыш
бойынша
Сыйақы
бойынша
Негізгі
борыш
бойынша
Сыйақы
бойынша
Заңды және жеке тұлға-
ларға жылжымайтын
мүліктің құрылысына
және сатып алуға беріл-
ген заемдар, оның
ішінде:
жеке тұлғаларға, оның
ішінде:
жылжымайтын мүліктің
құрылысына
үлестік құрылысқа
жылжымайтын мүлікті
сатып алуға (ипотекалық
тұрғын үй заемдарын
қоспағанда)
ипотекалық тұрғын үй
заемдары, оның ішінде:
Қазақстан Республика-
сында тұрғын үй құры-
лысы дамуының Мемлекет-
тік бағдарламасы
бойынша
Анықтамалық: жасасқан
шарттарға сәйкес "Қазақстан ипотекалық
компаниясы" Акционерлік
қоғамына берілген
заемдар
заңды тұлғаларға,
оның ішінде:
жылжымайтын мүліктің
құрылысына, оның ішінде:
коммерциялық жылжымай-
тын мүліктің
тұрғын жылжымайтын
мүліктің
басқа жылжымайтын
мүліктің
жылжымайтын мүлікті
сатып алуға, оның ішінде:
коммерциялық жылжымай-
тын мүлікті
тұрғын жылжымайтын
мүлікті
басқа жылжымайтын
мүлікті
ипотекалық  тұрғын үй
заемдары
Шағын кәсіпкерлік
субъектілеріне берілген
заемдар, оның ішінде:
коммерциялық жылжымай-
тын мүлікке
тұрғын жылжымайтын
мүлікке
басқа жылжымайтын
мүлікке
Құрылыс ұйымдарына
берілген заемдар, оның
ішінде:
тұрғын жылжымайтын
мүліктің құрылысына
коммерциялық жылжымай-
тын мүліктің құрылысына
басқа жылжымайтын
мүліктің құрылысына
жер телімдерін сатып
алуға
құрылыс техникасын,
жабдығын және материал-
дарды сатып алуға
айналым қаражаттарын
толықтыруға
басқа мақсаттарға
Қамтамасыз етусіз
тұтынушылық заемдар
Кепілге берілген заемдар (жылжымайтын
мүлік кепіліне берілген
заемдарды қоспағанда)
Жылжымайтын мүлік
кепіліне берілген
тұтынушылық заемдар
Жылжымайтын мүлік
кепіліне берілген
заемдар (жылжымайтын
мүлік кепіліне берілген
тұтынушылық заемдарды
қоспағанда)
кестенің жалғасы
60 - 90 күн
90 күннен астам
Барлығы
Негізгі
борыш
бойынша
Сыйақы
бойынша
Негізгі
борыш
бойынша
Сыйақы
бойынша
Негізгі
борыш
бойынша
Сыйақы
бойынша
Басшы:         _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Бас бухгалтер: _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Орындаушы: _____________________________ _________ ________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы)   (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 200 __ жылғы "____" ___________
Мөрдің орны;
Қазақстан Республикасы екінші
деңгейдегі банктерінің есеп
беру ережесіне 26-қосымша
Келесі есеп беру айында заемдар бойынша өтеу
көлемі жөніндегі және жиынтық міндеттемелер бойынша
төлемдер көлемі жөніндегі мәліметтер
_________________________________________
(банктің атауы)
200__ жылғы "_____" "____________________" жағдай бойынша
(мың теңгемен)
Келесі есеп беру айындағы
заемдар бойынша өтеу
көлемі
Келесі есеп беру айындағы
жиынтық міндеттемелер бойынша
төлемдер көлемі
Басшы:         _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Бас бухгалтер: _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Орындаушы: _____________________________ _________ ________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы)   (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 200 __ жылғы "____" ___________
Мөрдің орны;
Қазақстан Республикасы екінші
деңгейдегі банктерінің есеп
беру ережесіне 27-қосымша
Басқа банктерге орналастырылған салымдарға талдама
__________________________________
(банктің атауы)
200__ жылғы "______" "_____________________" жағдай бойынша
(мың теңгемен)
N
Салымдар
орналастырылған
банктің атауы
Салымдар сомасы
Резиденттік елі
Басқа банктерге орналастырылған салымдар (бір түнге)
1
2
...
Басқа банктерге орналастырылған талап етілгенге дейінгі
салымдар
1
2
...
Басқа банктерге орналастырылған қысқа мерзімді
салымдар (бір айға дейін)
1
2
...
Басқа банктерге орналастырылған қысқа мерзімді
салымдар (бір жылға дейін)
1
2
...
Басқа банктерге орналастырылған ұзақ мерзімді салымдар
1
2
...
Басқа банктерге орналастырылған шартты салымдар
1
2
...
Басқа банктердің салымдар бойынша мерзімі өткен берешегі
1
2
...
Басшы:         _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Бас бухгалтер: _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Орындаушы: _____________________________ _________ ________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы)   (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 200 __ жылғы "____" ___________
Мөрдің орны;
Қазақстан Республикасы екінші
деңгейдегі банктерінің есеп
беру ережесіне 28-қосымша
Баланстан тыс қызметі жөніндегі мәліметтер
________________________________________
(банктің атауы)
200__ жылғы "_____" "____________________" жағдай бойынша
(мың теңгемен)
Баптың атауы
Барлығы
Оның ішінді
6 ай мерзімге дейін
6 айдан асатын мерзімге дейін
мерзімсіз
Кепілдіктер және аккредитивтер:
Кепілдіктер:
берілген
алынған
Аккредитивтер:
берілген
алынған
Келешекте салымдарды/заемдарды орналастыру және
алу бойынша міндеттемелер:
Берілген заемдар бойынша болашақ міндеттемелер
Орналастырылатын салымдар бойынша болашақ
міндеттемелер
Алынатын заемдар бойынша болашақ міндеттемелер
Алынатын салымдар бойынша болашақ міндеттемелер
Вексельдер бойынша шартты міндеттемелер
Форфейтинг операциялар бойынша міндеттемелер
Клиенттердің қозғалмайтын шоттары бойынша
міндеттемелер
Бағалы қағаздарды сату бойынша міндеттемелер
Бағалы қағаздарды сатып алу бойынша міндеттемелер
Тазартылған қымбат металдармен жасалған мәмілелер бойынша банктің позициясы
Шетел валютасымен жасалған мәмілелер бойынша банктің позициясы
Болашақ сыйақы туралы алынған келісім
Туынды қаржы құралдары (хеджирлеу мақсатында)
Қаржы фьючерстерді сатып алу бойынша міндеттемелер
Қаржы фьючерстерді сату бойынша міндеттемелер
"форвард" шетел валютасын сатып алу
"форвард" шетел валютасын сату
Сатып алынған опциондық "колл" контракттары
Сатып алынған опциондық "пут" контракттары
Сатылған опциондық "пут" контракттары
Сатылған опциондық "колл" контракттары
Құбылмалы пайыздық своп
Белгіленген пайыздық своп
Сатып алынған валюталық своп
Сатылған валюталық своп
Басқа туынды құралдары бойынша шартты міндеттемелер
Туынды қаржы құралдары (басқа мақсаттарда)
Қаржы фьючерстерді сатып алу бойынша міндеттемелер
Қаржы фьючерстерді сату бойынша міндеттемелер
"форвард" шетел валютасын сатып алу
"форвард" шетел валютасын сату
Сатып алынған опциондық "колл"  контракттары
Сатылған опциондық "пут" контракттары
Құбылмалы пайыздық своп
Белгіленген пайыздық своп
Сатып алынған валюталық своп
Сатылған валюталық своп
Басқа туынды құралдары бойынша шартты міндеттемелер
Басқа шартты міндеттемелер
Басшы:         _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Бас бухгалтер: _______________________________ ________________
(фамилиясы және аты)            (қолы)
Орындаушы: _____________________________ _________ ________________
(лауазымы, фамилиясы және аты) (қолы)   (телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні 200 __ жылғы "____" ___________
Мөрдің орны.".

30-60 дней
60-90 дней
более
90 дней
Всего
По
ос-
нов-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
ос-
нов-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
ос-
нов-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
ос-
нов-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
ос-
нов-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
Займы, выданные
юридическим и
физическим
лицам на
строительство и
приобретение
недвижимости
всего, в том
числе:
физическим
лицам, в том
числе:
на
строительство
недвижимости
на долевое
строительство
на приобретение
недвижимости
(за исключением
ипотечных
жилищных
займов)
ипотечные
жилищные займы,
из них:
по Государст-
венной програм-
ме развития
жилищного
строительства в
Республике
Казахстан
Справочно:
займы, передан-
ные в Акционер-
ное общество
"Казахстанская
ипотечная ком-
пания" согласно
заключенным
договорам
юридическим
лицам, в том
числе:
на
строительство
недвижимости,
из них:
коммерческой
недвижимости
жилой
недвижимости
прочей
недвижимости
на приобретение
недвижимости,
из них:
коммерческой
недвижимости
жилой
недвижимости
прочей
недвижимости
ипотечные
жилищные займы
Займы, выданные
субъектам
малого предпри-
нимательства,
в том числе:
коммерческой
недвижимости
жилой
недвижимости
прочей
недвижимости
Займы, выданные
строительным
организациям,
из них:
на
строительство
жилой
недвижимости
на
строительство
коммерческой
недвижимости
на
строительство
прочей
недвижимости
на приобретение
земельных
участков
на приобретение
строительной
техники,
оборудования и
материалов
на пополнение
оборотных
средств
на прочие цели
Потребительские
займы без
обеспечения
Потребительские
займы под залог
(за исключением
потребительских
займов под
залог
недвижимости)
Потребительские
займы под залог
недвижимости
Займы под залог
недвижимости
(за исключением
потребительских
займов под
залог
недвижимости)
Руководитель: _________________ ___________
(фамилия и имя)   (подпись)
Главный бухгалтер: ________________ _________
(фамилия и имя) (подпись)
Исполнитель: ___________________________ _________ ________________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "____" ___________ 200 __ года.
Место для печати;
Приложение 26
к Правилам представления отчетности
банками второго уровня Республики Казахстан
Сведения по объему погашения по займам и
объему выплат по совокупным обязательствам в следующем
отчетном месяце
_________________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "_____" "____________________" 200__ года
(в тысячах тенге)
Объем погашения по займам
в следующем отчетном месяце
Объем выплат по совокупным обязательствам
в следующем отчетном месяце
Руководитель: __________________ ___________
(фамилия и имя)   (подпись)
Главный бухгалтер: ________________ __________
(фамилия и имя)  (подпись)
Исполнитель: __________________________ _________ ________________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "____" ___________ 200 __ года.
Место для печати;
Приложение 27
к Правилам представления отчетности
банками второго уровня Республики Казахстан
Расшифровка вкладов, размещенных в других банках
_________________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "______" "_____________________" 200__ года
(в тысячах тенге)
N
Наименование банка, в
котором размещены вклады
Сумма вкладов
Страна резидентства
Вклады, размещенные в других банках (на одну ночь)
1
2
...
Вклады до востребования, размещенные в других банках
1
2
...
Краткосрочные вклады, размещенные в других банках (до одного месяца)
1
2
...
Краткосрочные вклады, размещенные в других банках (до одного года)
1
2
...
Долгосрочные вклады, размещенные в других банках
1
2
...
Условные вклады, размещенные в других банках
1
2
...
Просроченная задолженность других банков по вкладам
1
2
...
Руководитель: ________________ ___________
(фамилия и имя)  (подпись)
Главный бухгалтер: ________________ _________
(фамилия и имя) (подпись)
Исполнитель: __________________________ _________ ________________
(должность, фамилия и имя) (подпись) (номер телефона)
Дата подписания отчета "____" ___________ 200 __ года.
Место для печати;
Приложение 28
к Правилам представления отчетности
банками второго уровня Республики Казахстан
Сведения о забалансовой деятельности
_________________________________________
(наименование банка)
по состоянию на «_____» «____________________» 200__ года
(в тысячах тенге)
Наименование статьи
Всего
в том числе:
со сроком до 6 месяцев
со сроком более 6 месяцев
без срока
Гарантии и аккредитивы:
Гарантии:
выданным
полученным
Аккредитивы:
выданным
полученным
Обязательства по размещению и получению вкладов/займов в будущем:
Будущие обязательства по предоставляемым займам
Будущие обязательства по размещаемым вкладам
Будущие обязательства по получаемым займам
Будущие обязательства по получаемым вкладам
Условные обязательства по векселям
Обязательства по форфейтинговым операциям
Обязательства по неподвижным счетам клиентов
Обязательства по продаже ценных бумаг
Обязательства по покупке ценных бумаг
Позиция банка по сделкам с аффинированными драгметаллам
Позиция банка по сделкам с иностранной валют
Приобретенное соглашение о будущем вознаграждении
Производные финансовые инструменты (в целях хеджирования)
Обязательства по покупке финансовых фьючерсов
Обязательства по продаже финансовых фьючерсов
Покупка иностранной валюты "форвард"
Продажа иностранной валюты "форвард"
Приобретенные опционные контракты "колл"
Приобретенные опционные контракты "пут"
Проданные опционные контракты "пут"
Проданные опционные контракты "колл"
Плавающий процентный своп
Фиксированный процентный своп
Приобретенный валютный своп
Проданный валютный своп
Условные обязательства по прочим производным инструментам
Производные финансовые инструменты (в прочих целях)
Обязательства по покупке финансовых фьючерсов
Обязательства по продаже финансовых фьючерсов
Покупка иностранной валюты "форвард"
Продажа иностранной валюты "форвард"
Приобретенные опционные контракты "колл"
Проданные опционные контракты "пут"
Плавающий процентный своп
Фиксированный процентный своп
Приобретенный валютный своп
Проданный валютный своп
Условные обязательства по прочим производным инструментам
Прочие условные требования
Руководитель: _______________________________   ________________
(фамилия и имя)                      (подпись)
Главный бухгалтер: __________________________   ________________
(фамилия и имя)              (подпись)
Исполнитель:  _________________________  ______________  _________________
(должность, фамилия и имя)   (подпись)      (номер телефона)
Дата подписания отчета «____» ___________200 __ года.
Место для печати.».