"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы республикалық мемлекеттік меншік құқықтары субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, акцияларының бақылау пакеті (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қаржы-шаруашылық қызметі жоспарларын әзірлеу және беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 441 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 31 наурыздағы N 148 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 10 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5187 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 52 және Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 140 Бірлескен бұйрығы.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Экономикалық даму және сауда министрінің 2012.02.28 № 52 және ҚР Қаржы министрінің 2012.03.07 № 140 (мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Бірлескен бұйрығымен.
"Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" Қазақстан Республикасының заңын іске асыру мақсатында және " Ақпарат алмасуды қамтамасыз ету және мемлекеттік меншік жөніндегі деректердің ақпараттық базасын жүргізу жөніндегі шаралар туралы " Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 21 наурыздағы N 246 қаулысына сәйкес келтіру, сондай-ақ көрсеткіштерді қосарланған есепке алуды болдырмау мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі және Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы республикалық мемлекеттік меншік құқықтары субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, акцияларының бақылау пакеті (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қаржы-шаруашылық қызметі жоспарларын әзірлеу және беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 27 желтоқсандағы N 441  бұйрығына (Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 23 қаңтарда N 4031 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі мен Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы республикалық мемлекеттік меншік құқығы субъектісінің функцияларын жүзеге асыратын ұлттық компаниялар мен ұйымдарды қоспағанда, мемлекеттік кәсіпорындардың, акцияларының бақылау пакеттері (қатысу үлестері) мемлекетке тиесілі акционерлік қоғамдардың (жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің) қаржы-шаруашылық қызметтерінің жоспарларын әзірлеу және беру ережесінің (бұдан әрі - Ереже)  2-қосымшасында :
"Ақпарат" бағанында, реттік нөмірі 18-жолда "Нөмірі" деген сөз "Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ережеге  9-қосымшада :
"Тобы" бағанында, реттік нөмірі 7-жол алынып тасталсын.

О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года N 441 "Об утверждении Правил разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 31 марта 2008 года N 148. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 апреля 2008 года N 5187. Утратил силу совместным приказом Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 52 и Министра финансов Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 140
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра экономического развития и торговли РК от 28.02.2012 № 52 и Министра финансов РК от 07.03.2012 № 140.
В целях реализации  Закона Республики Казахстан "О национальных реестрах идентификационных номеров" и приведения в соответствие с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 марта 1998 года N 246 "О мерах по обеспечению информационного обмена и ведения информационной базы данных по государственной собственности", а также в целях исключения двойного учета показателей,  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 декабря 2005 года N 441 "Об утверждении Правил разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 23 января 2006 года N 4031) следующие изменения:
в  приложении 2 к Правилам разработки и представления планов финансово-хозяйственной деятельности государственных предприятий, акционерных обществ (товариществ с ограниченной ответственностью), контрольные пакеты акций (доли участия) которых принадлежат государству, за исключением национальных компаний и организаций, в отношении которых Национальный Банк Республики Казахстан и Управление делами Президента Республики Казахстан осуществляют функции субъекта права республиканской государственной собственности (далее - Правила), утвержденным указанным приказом:
в графе "Информация", в строке, порядковый номер 18 слово "Номер" заменить словами "Бизнес-идентификационный номер (БИН)";
в  приложении 9 к Правилам:
в графе "Группа", строку, порядковый номер 7 исключить.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті (Э.К. Өтепов) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Б. Жәмішев

2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан (Утепов Э.К.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр                                             Б. Жамишев