"Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін жүргізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы N 62 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 28 наурыздағы N 39 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 16 мамырда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5218 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2014 жылғы 27 тамыздағы № 167 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 2014.08.27 № 167 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерін жүргізу мәселелері бойынша нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін жүргізу ережесін бекіту туралы" Агенттік Басқармасының 2006 жылғы 25 ақпандағы  N 62 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4175 тіркелген), "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін енгізу ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 25 ақпандағы N 62 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Агенттік Басқармасының 2006 жылғы 12 тамыздағы  N 148 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4365 тіркелген) енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен, "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін жүргізу ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 25 ақпандағы N 62 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу  туралы" Агенттік Басқармасының 2007 жылғы 23 ақпандағы  N 36 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4599 тіркелген) енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен, "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне сәйкестендіру нөмірлері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Агенттік Басқармасының 2007 жылғы 28 мамырдағы  N 155 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4803 тіркелген) енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен, "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін жүргізу ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 25 ақпандағы N 62 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Агенттік Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы  N 172 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4842 тіркелген) енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен бірге, мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген Бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін енгізу ережесінде:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 62 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 28 марта 2008 года N 39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 мая 2008 года N 5218. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 августа 2014 года № 167
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 27.08.2014 № 167 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов по вопросам ведения системы реестров держателей ценных бумаг, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правления Агентства от 25 февраля 2006 года N 62 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4175), с изменениями и дополнениями, внесенными  постановлением Правления Агентства от 12 августа 2006 года N 148 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 62 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4365),  постановлением Правления Агентства от 23 февраля 2007 года N 36 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 62 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4599),  постановлением Правления Агентства от 28 мая 2007 года N 155 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам идентификационных номеров" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4803),  постановлением Правления Агентства от 25 июня 2007 года N 172 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 февраля 2006 года N 62 "Об утверждении Правил ведения системы реестров держателей ценных бумаг" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4842) следующие дополнения и изменения:
в Правилах ведения системы реестров держателей ценных бумаг, утвержденных указанным постановлением:

1-тармақ мынадай мазмұндағы 4-1) тармақшамен толықтырылсын:
"4-1) бағалы қағаздарды ұстаушының жеке шоты - эмиссиялық бағалы қағаздар бойынша мәмілелерді тіркеу және құқықтарын есепке алу жүзеге асырылатын бағалы қағаздар меншік иесі және (немесе) орталық депозитарий болып табылатын тізілім жүйесіндегі тіркелген тұлғаға ашылған жеке шот;";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Тіркеуші ішкі бақылауды өз ішкі құжаттарына сәйкес жүзеге асырады. Ішкі бақылауды жүзеге асыруға тіркеушінің ішкі бақылау объектісі болып табылатын іс-қимылдарды тікелей орындайтын қызметкерлері жіберілуі мүмкін емес";
17-тармақтың бірінші абзацындағы "ашуға" деген сөзден кейін "/жабуға" деген сөзбен толықтырылсын;
23-1-тармақтағы "тізіліміндегі" деген сөз "тізілім жүйесіндегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
26-тармақта:
8) тармақшадағы:
"акциялар" деген сөз "эмиссиялық бағалы қағаздар" деген сөздермен ауыстырылсын;
"." деген тыныс белгісі ";" деген тыныс белгісімен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) жеке шотты жабу.";
28-тармақтың 1) тармақшасындағы "күні" деген сөздің алдынан "тіркелген" деген сөзбен толықтырылсын;
29-тармақтың 1) тармақшасындағы "күні" деген сөздің алдынан "тіркелген" деген сөзбен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 42-1-тармақпен толықтырылсын:
"42-1. Тіркеуші жеке шотты жабу жөніндегі операция жеке шотты жабу жөніндегі бұйрық негізінде немесе соңғы алты ай ішіндегі осы жеке шотта бағалы қағаздардың болмауына байланысты жасалады. Жеке шотты жабу кезінде клиентке тіркеушінің ішкі құжатымен белгіленген нысан бойынша тиісті хабарлама жіберіледі.";
мынадай мазмұндағы 43-1-тармақпен толықтырылсын:
"43-1. Миноритарлық акционердің өтініш беру және тіркеушінің акционерлердің жалпы жиналысына қарауға енгізілген мәселелер бойынша шешімдер қабылдау кезінде миноритарлық акционерлер мен басқа акционерлер біріккен жағдайдағы осы акционерлік қоғамның басқа миноритарлық акционерлерге ақпарат тарату тәртібі тіркеушінің басқа миноритарлық акционерлерді хабардар ету және хабардар ету нысаны аралығындағы мерзімі бар бағалы қағаздарды ұстаушылар тізілімдерінің жүйесін жүргізу жөніндегі шартпен белгіленеді.";
46-тармақтың 7) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) депозитарлық қолхаттарды ұстаушыларды қосқандағы мынадай мәліметтері бар орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде ашылған бағалы қағаздарды ұстаушылар тізімі:";
48-тармақтың 6) тармақшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"6) мыналарды көрсете отырып, орталық депозитарийдің есепке алу жүйесінде ашылған депозитарлық қолхаттардың меншік иелерін қосқандағы акционерлер тізімі:";
6-қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.

пункт 1 дополнить подпунктом 4-1) следующего содержания:
"4-1) лицевой счет держателя ценных бумаг - лицевой счет, открытый зарегистрированному лицу в системе реестров, являющемуся собственником ценных бумаг и (или) центральным депозитарием, по которому осуществляется регистрация сделок и учет прав по эмиссионным ценным бумагам;";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Регистратор осуществляет внутренний контроль в соответствии со своими внутренними документами. Не могут быть допущены к осуществлению внутреннего контроля работники регистратора, непосредственно выполняющие действия, которые являются объектом внутреннего контроля.";
абзац первый пункта 17 после слов "на открытие" дополнить словом "/закрытие";
в пункте 23-1 слова "В реестре" заменить словами "В системе реестров";
в пункте 26:
в подпункте 8):
слово "акций" заменить словами "эмиссионных ценных бумаг;";
знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) закрытие лицевого счета.";
в подпункте 1) пункта 28 после слова "дата" дополнить словом "регистрации";
в подпункте 1) пункта 29 после слова "дата" дополнить словом "регистрации";
дополнить пунктом 42-1 следующего содержания:
"42-1. Операция по закрытию лицевого счета проводится регистратором на основании приказа на закрытие лицевого счета. При закрытии лицевого счета клиенту направляется соответствующее уведомление по форме, установленной внутренним документом регистратора.";
дополнить пунктом 43-1 следующего содержания:
"43-1. Порядок обращения миноритарного акционера и распространения информации регистратором другим миноритарным акционерам данного акционерного общества в случае объединения миноритарных акционеров с другими акционерами при принятии решений по вопросам, вынесенным на рассмотрение общего собрания акционеров, устанавливается договором по ведению системы реестров держателей ценных бумаг, который также содержит срок, в течение которого регистратор оповещает других миноритарных акционеров, и форму оповещения.";
абзац первый подпункта 7) пункта 46 изложить в следующей редакции:
"7) список держателей ценных бумаг, включая держателей депозитарных расписок, сведения о которых раскрыты в системе учета центрального депозитария, содержащий следующие сведения:";
абзац первый подпункта 6) пункта 48 изложить в следующей редакции:
"6) список акционеров, включая собственников депозитарных расписок, сведения о которых раскрыты в системе учета центрального депозитария, с указанием:";
приложение 6 изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Бағалы қағаздар рыногының субъектілерін және жинақтаушы зейнетақы қорларын қадағалау департаменті (Н.А. Әбдірахманов):
1) Заң департаментімен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне, орталық депозитарийге мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттіктің Төраға қызметі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары А.Ө. Алдамбергенге жүктелсін.
Төрайым                                       Е. Бахмутова
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен қадағалау
агенттігі Басқармасының
2008 жылғы 28 наурыздағы
N 39 қаулысына қосымша
"Бағалы қағаздарды ұстаушылар
тізілімдерінің жүйесін
енгізу ережесінің
6-қосымшасы
1-нысан
Тіркеушінің толық атауы
Жеке тұлғаның жеке шотын ашу/жабу жөніндегі бұйрық
1. Тегі, аты, бар болса -
әкесінің аты:____________________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатқа сәйкес)
2. Туған күні: __________________
3. Азаматтығы:___________________
4. Құжат:___________________________________________________________
(атауы, нөмірі, сериясы, жеке басын куәландыратын құжатты
берген күн, Құжатты берген орган туралы мәлімет)
5. Салық төлеушінің тіркеу _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
нөмірі (СТТН):         | | | | | | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
6. Тұратын жерінің
мекен-жайы_______________________________________________________
(почталық индексі)
7. Жеке сәйкестендіру      ________________________________________
нөмірі (ЖСН)           |________________________________________|
(бар болса толтырылады)|________________________________________|
8. Почталық мекен-жайы______________________________________________
_______     (почталық индексі)
9. Телефондар:      |_______|_______________________________________
(код)

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту надзора за субъектами рынка ценных бумаг и накопительными пенсионными фондами (Абдрахманов Н.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, объединения юридических лиц в форме ассоциации "Ассоциация финансистов Казахстана" и центрального депозитария.
4. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Алдамберген А.О.
Председатель                               Е. Бахмутова
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики
Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка
и финансовых организаций
от 28 марта 2008 года N 39
"Приложение 6
к Правилам ведения системы
реестров держателей
ценных бумаг
Форма 1
Полное наименование регистратора
Приказ на открытие лицевого счета физическому лицу
1. Фамилия, имя, при
наличии - отчество: _______________________________________________________
(в соответствии с документом, удостоверяющим личность)
2. Дата рождения:  _________
3. Гражданство:    ____________
4. Документ:       ______________________________________________
(наименование, номер, серия, дата выдачи
документа, удостоверяющего личность,
сведения об органе, выдавшем документ)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
5. Регистрационный номер| | | | | | | | | | | | |
налогоплательщика    | | | | | | | | | | | | |
(РНН):               |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
6. Адрес постоянного места
жительства           _________________________________________
(почтовый индекс)
_________________________________________
7. Индивидуальный       |                                         |
идентификационный    |                                         |
номер (ИИН)          |_________________________________________|
|
(заполняется при наличии) ________________________________________|
8. Почтовый адрес         ________________________________________
(почтовый
индекс)
____________
9. Телефоны:             |            |
|____________|___________________________
(код)
____________

10. Факс:            _______
|_______|_______________________________________
11. Басқа да байланыс
түрлері:________________________________________________________
____________ ____________________________
12. Банктік деректемелер:|____________|____________________________|
(шот нөмірі)  (қызмет көрсететін банктің
атауы және деректемелері)
13. Қосымша мәліметтер:                                   __
Жеке шотты ашуды/жабуды            Бағалы қағаздар       |  |
бұйырамын (қажеттісін сызу)        меншік иесінің        |__|
__                                        |  |
Тиісті  | Х|                 Жалпы өкілдің         |__|
ұяда    |__| көрсетіңіз
14. Қосымша мәліметтер
Жеке тұлғаның қолы (оның өкілінің):
Заңды тұлғаның өкілінің
мөр қоятын орны:
2-нысан
Тіркеушінің толық атауы
Заңды тұлғаның жеке шотын ашу/жабу жөніндегі бұйрық
1. Мемлекеттік және (немесе)
орыс тілдеріндегі толық атауы:___________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
___________________________________
2. Қысқаша атауы:                ___________________________________
(Заңды тұлғаның Жарғысына сәйкес)
3. Тіркеуші ел:                  ___________________________________
4. Тіркеуші орган:               ___________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікті берген орган)
_ _ _ _ _ 5. (Қайта) тіркеу күні:          Тіркеу нөмірі          | | | | | |
_______________________|_|_|_|_|_|
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
6. Салық төлеушінің тіркеу      | | | | | | | | | | | |
нөмірі (СТТН):               |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
7. Бизнес-сәйкестендіру         | | | | | | | | | | | |
нөмірі (БИН)                 |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(бар болса толтырылады)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
8. Кәсіпорын мен ұйымның       | | | | | | | | | | |
жалпы жіктелім коды (КҰЖЖ): |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(статистикалық карточкаға сәйкес)
__________
9. Заңды мекен-жайы:         |__________|___________________________
(почталық  (Мемлекеттік (қайта) тіркеу
индексі)   жөніндегі куәлікке сәйкес)
__________
10. Нақты мекен-жайы:        |__________|___________________________
(почталық
индексі)
__________
11. Телефондар:              |__________|___________________________
(код)
__________
12. Факс:                    |__________|___________________________
(код)
13. Байланыстың басқа түрлері: _____________________________________
_________________

10. Факс:                |            |
|____________|___________________________
11. Другие виды связи:
________________________________________
12. Банковские реквизиты:|             |
|_____________|__________________________
(номер счета)  (наименование и реквизиты
обслуживающего банка)
13. Дополнительные
сведения:
__
Приказываю открыть лицевой счет   Собственника ценных бумаг |  |
__                                                  |__|
|  |                                                 |  |
Укажите|Х | в соответствующей     Общего представителя      |__|
|__| ячейке
14. Дополнительные сведения:
Подпись физического лица (его представителя):
Место печати  представителя - юридического лица:
Форма 2
Полное наименование регистратора
Приказ на открытие лицевого счета юридическому лицу
1. Полное наименование на
государственном и (или)
русском языке:         ____________________________________
(в соответствии со Свидетельством
о государственной (пере) регистрации)
____________________________________
2. Краткое наименование:  ____________________________________
(в соответствии с Уставом
юридического лица)
3. Страна регистрации:    ____________________________________
4. Орган регистрации:     ____________________________________
(орган, выдавший Свидетельство о
государственной (пере) регистрации)
___________
|           |
5. Дата (пере) регистрации: Регистрационный номер |           |
______________________|___________|
(в соответствии со свидетельством
о государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
6. Регистрационный номер налогоплательщика  | | | | | | | | | | | |
(РНН)                                    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
7. Бизнес-идентификационный номер (БИН)     |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(заполняется при наличии)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
8. Код общего классификатора предприятий   | | | | | | | | | | |
и организаций(ОКПО):                    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(в соответствии со
____________      статистической карточкой)
9. Адрес юридический:   |            |
|____________|____________________________________
(почтовый      (в соответствии со свидетельством
индекс)    о государственной (пере) регистрации)
____________
10. Адрес фактический:  |            |
|____________|____________________________________
(если отличается от   (почтовый индекс)
юридического)
____________
11. Телефоны:           |            |
|____________|____________________________________
(код)
____________
12. Факс:               |            |
|____________|____________________________________
(код)
13. Другие виды связи:   _________________________________________________
___________________

14. Банктік деректемелер|_ _ _ _ _ _ _ _ _|________________________
Жеке сәйкестендіру      | | | | | | | | | | (қызмет көрсететін
коды (ЖСК)              | | | | | | | | | |  банктің атауы және
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|  деректемелері)
Банктік сәйкестендіру   | | | | | | | | | |
коды (БСК)              | | | | | | | | | | Бенефициар коды _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_| (КБЕ)          | | | | |
|_|_|_|_|
________
15. Бірінші басшы:   |________|_____________________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)
16. Қосымша мәліметтер: ____________________________________________
жеке шотын ашу/жабу         Бағалы қағаздардың меншік иесінің  |   |
жөнінде бұйрық береді                                          |___|
(қажеттісін сызу)                                              |   |
Тиісті ұяда (Х) көрсетіңіз:            Жалпы өкілдің           |___|
Заңды тұлға өкілінің қолы                  Мөр орны
3-нысан
Тіркеушінің толық атауы
Орталық депозитарийдің жеке шотын ашу жөніндегі бұйрық
1. Мемлекеттік және (немесе)
орыс тілдеріндегі толық атауы:___________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес
___________________________________
2. Қысқаша атауы:                ___________________________________
(Заңды тұлғаның Жарғысына сәйкес)
3. Тіркеуші ел:                  ___________________________________
4. Тіркеуші орган:               ___________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікті берген орган
_ _ _ _ _ 5. (Қайта) тіркеу күні:           / /    Тіркеу нөмірі  | | | | | |
_______________________|_|_|_|_|_|
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
6. Салық төлеушінің тіркеу      | | | | | | | | | | | |
нөмірі (СТТН):               |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
7. Бизнес-сәйкестендіру         | | | | | | | | | | | |
нөмірі (БИН)                 |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(бар болса толтырылады)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
8. Кәсіпорын мен ұйымның       | | | | | | | | | | |
жалпы жіктелім коды (КҰЖЖ): |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(статистикалық карточкаға сәйкес)
__________
9. Заңды мекен-жайы:         |__________|___________________________
(почталық  (Мемлекеттік (қайта) тіркеу
индексі)   жөніндегі куәлікке сәйкес)
__________
10. Нақты мекен-жайы:        |__________|___________________________
(почталық
индексі)
__________

14. Банковские     |                   |
реквизиты      |___________________|__________________________________
Индивидуальный     | | | | | | | | | | |(наименование и реквизиты
идентификационный  | | | | | | | | | | | обслуживающего банка)
код (ИИК)          | | | | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Банковский         | | | | | | | | | | |_________________________
идентификационный  | | | | | | | | | | | Код бенефициара | | | | |
код (БИК)          | | | | | | | | | | |(КБЕ)            | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_________________|_|_|_|_|
15. Первый руководитель:   _______________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)
16. Дополнительные сведения:
_
Приказывает открыть лицевой счет       Собственника ценных бумаг |_|
Укажите (Х) в соответствующей ячейке:  Общего представителя      |_|
Подпись представителя юридического лица        Место печати
Форма 3
Полное наименование регистратора
Приказ на открытие лицевого счета центрального депозитария
1. Полное наименование на
государственном и (или)
русском языке:          _______________________________________________
(в соответствии со Свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
_______________________________________________
2. Краткое наименование:   _______________________________________________
(в соответствии с Уставом юридического лица)
3. Страна регистрации:     _______________________________________________
4. Орган регистрации:      _______________________________________________
(орган, выдавший Свидетельство о
государственной (пере) регистрации)
___________
5. Дата (пере) регистрации:  / / Регистрационный номер  |           |
_____________________________|___________|
(в соответствии со свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
6. Регистрационный номер налогоплательщика | | | | | | | | | | | | |
(РНН)                                   |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
7. Бизнес-идентификационный номер (БИН)    | | | | | | | | | | | | |
(заполняется при наличии)               |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
8. Код общего классификатора предприятий   | | | | | | | | | | |
и организаций (ОКПО):                   |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(в соответствии со
статистической карточкой)
____________
9. Адрес юридический:   |            |
|____________|____________________________________
(почтовый     (в соответствии со свидетельством
индекс)    о государственной (пере) регистрации)
____________
10. Адрес фактический:  |            |
|____________|____________________________________
(если отличается от   (почтовый индекс)
юридического)
____________

11. Телефондар:              |__________|___________________________
(код)
__________
12. Факс:                    |__________|___________________________
(код)
13. Байланыстың басқа түрлері: _____________________________________
_________________
14. Банктік деректемелер|_ _ _ _ _ _ _ _ _|_________________________
Жеке сәйкестендіру      | | | | | | | | | | (қызмет көрсететін
коды (ЖСК)              | | | | | | | | | |  банктің атауы және
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|  деректемелері)
Банктік сәйкестендіру   | | | | | | | | | |
коды (БСК)              | | | | | | | | | | Бенефициар коды _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_| (КБЕ)          | | | | |
|_|_|_|_|
_________________
15. Бірінші басшы:      |_________________|_________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)
16. Қосымша мәліметтер: ____________________________________________
жеке шотын ашу/жабу         Бағалы қағаздардың меншік иесінің  |   |
жөнінде бұйрық береді                                          |___|
(қажеттісін сызу)                                              |   |
Тиісті ұяда (Х) көрсетіңіз:             Номиналды ұстанушының  |___|
Орталық депозитарий өкілінің қолы       Мөр орны
4-нысан
Тіркеушінің толық атауы
Орналастырылған пайларды есепке алу үшін пай инвестициялық
қорының жеке шотын ашу жөніндегі бұйрық
_______________________________
1. Пай инвестициялық қорының       |                               |
мемлекеттік және (немесе)       |                               |
орыс тілдеріндегі толық атауы:  |_______________________________|
Басқарушы компания туралы мәліметтер:
_______________________________
2. Басқарушы компанияның           |                               |
мемлекеттік және (немесе)       |                               |
орыс тілдеріндегі атауы:        |_______________________________|
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
_________________
3. (Қайта) тіркеу күні:    / /  Тіркеу нөмірі:   |                 |
_________________________________________________|_________________|
(Басқарушы компанияның мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі
куәлігіне сәйкес)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4. Бизнес-сәйкестендіру      | | | | | | | | | | | |
нөмірі (БСН):             |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(бар болса толтырылады)    | | | | | | | | | | | |
5. Салық төлеушінің тіркеу   |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
нөмірі (СТТН)                _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
6. Кәсіпорын мен ұйымның       | | | | | | | | | | |
жалпы жіктелім коды (КҰЖЖ): |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(статистикалық карточкаға сәйкес)

11. Телефоны:           |            |
|____________|____________________________________
(код)
____________
12. Факс:               |            |
|____________|____________________________________
(код)
13. Другие виды связи:   _________________________________________________
___________________
14. Банковские     |                   |
реквизиты      |___________________|__________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Индивидуальный     | | | | | | | | | | |(наименование и реквизиты
идентификационный  | | | | | | | | | | | обслуживающего банка)
код (ИИК)          | | | | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Банковский         | | | | | | | | | | |                  _ _ _ _
идентификационный  | | | | | | | | | | | Код бенефициара | | | | |
код (БИК)          | | | | | | | | | | |(КБЕ)            | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|                 |_|_|_|_|
15. Первый руководитель:
(фамилия, имя, при наличии - отчество)
16. Дополнительные сведения:
_
Приказывает открыть лицевой счет     Собственника ценных бумаг |_|
Укажите (Х) в соответствующей        Номинального держателя    |_|
ячейке:
Подпись представителя центрального депозитария    Место печати
Форма 4
Полное наименование регистратора
Приказ на открытие лицевого счета паевому инвестиционному
фонду для учета размещенных паев
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
1. Наименование паевого       |                             |
инвестиционного фонда      |                             |
на государственном языке   |                             |
и (или) на русском языке:  |_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _|
Сведения об управляющей компании:
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
2. Наименование управляющей   |                             |
компании на                |                             |
государственном языке и    |                             |
(или) на русском языке:    |_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _|
(в соответствии со Свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _ _
3. Дата (пере) регистрации:  / /  Регистрационный номер: |_ _ _ _ _|
__________________________________________________________________________
(в соответствии со Свидетельством о государственной
(пере) регистрации управляющей компании)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
4. Бизнес-идентификационный номер (БИН)    | | | | | | | | | | | | |
(заполняется при наличии)               |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
5. Регистрационный номер налогоплательщика | | | | | | | | | | | | |
(РНН)                                   |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
6. Код общего классификатора предприятий   | | | | | | | | | | |
и организаций (ОКПО):                   |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(в соответствии со
статистической карточкой)

7. Заңды мекен-жайы:         _____________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі
куәлікке сәйкес)
__________
8. Нақты мекен-жайы:        |__________|____________________________
(егер заңдыдан             (почталық
басқасы болса)              индексі)
__________
9. Телефондар:              |__________|____________________________
(код)
__________
10. Факс:                   |__________|
11. Байланыстың басқа түрлері:
_________________ _________________________
12. Банктік деректемелер|_________________|_________________________
(қызмет көрсететін банктің атауы және
деректемелері)
_________________
Жеке сәйкестендіру      | | | | | | | | | |
коды (ЖСК)              |_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Банктік сәйкестендіру   | | | | | | | | | |
коды (БСК)              | | | | | | | | | | Бенефициар коды _ _ _ _
|_|_|_|_|_|_|_|_|_| (КБЕ)          | | | | |
|_|_|_|_|
________
13. Бірінші басшы:   |________|_____________________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)
14. Қосымша мәліметтер: ____________________________________________
Басқарушы компания атынан жеке шот ашу жөнінде бұйырамын
____________________/_________________
(қолы)               Мөрдің орны
N 5 нысан
Тіркеушінің толық атауы
Жеке тұлғаның жеке шотын жабу жөніндегі бұйрық
1. Тегі, аты, бар болса
әкесінің аты            _________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжатқа сәйкес)
2. Құжат:                  _________________________________________
(жеке басын куәландыратын құжаттың атауы,
нөмірі, сериясы, берілген күні, құжатты
берген орган туралы мәліметтер)
3. Тұрақты мекен-жайы:     _________________________________________
(почталық индексі)
4. Жеке сәйкестендіру
нөмірі (ИИН)               _________________________________________
(бар болса толтырылады)
5. Почталық мекен-жайы:    _________________________________________
(почталық индексі)
6. Қосымша мәліметтер:                                    __
Жеке шотты жабуды бұйырамын           Бағалы қағаздар    |  |
меншік иесінің     |__|
__                                        |  |
Тиісті  | Х|                    Жалпы өкілдің      |__|
ұяда    |__| көрсетіңіз
Жеке тұлғаның қолы (оның өкілінің):
Заңды тұлға өкілінің мөрінің орны:
N 6 нысан
Тіркеушінің толық атауы
Заңды тұлғаның жеке шотын жабу жөніндегі бұйрық
1. мемлекеттік және (немесе)
орыс тілдеріндегі толық атауы: __________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
_______________________ __________

7. Адрес юридический: ____________________________________________________
(в соответствии со свидетельством
о государственной (пере) регистрации)
____________
8. Адрес фактический:   |            |
|____________|____________________________________
(если отличается от   (почтовый индекс)
юридического)
____________
9. Телефоны:            |            |
|____________|____________________________________
(код)
____________
10. Факс:               |            |
|____________|
11. Другие виды связи:   _________________________________________________
______________________________________________________
12. Банковские     |                   |
реквизиты      |___________________|__________________________________
(наименование и реквизиты обслуживающего банка)
__________________________________________________________________________
_______________________________________                        __ __ __ __
Индивидуальный     | | | | | | | | | | | Код бенефициара (КБЕ)|__|__|__|__|
идентификационный  | | | | | | | | | | |                      |__|__|__|__|
код (ИИК)          | | | | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Банковский         | | | | | | | | | | |
идентификационный  | | | | | | | | | | |
код (БИК)          | | | | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
13. Первый руководитель:
(фамилия, имя, при наличии - отчество)
14. Дополнительные сведения:
Приказываю открыть лицевой счет
От имени управляющей компании: ____________ /_____________
(подпись)     Место печати
Форма N 5
Полное наименование регистратора
Приказ на закрытие лицевого счета физическому лицу
1. Фамилия, имя, при
наличии - отчество: ___________________________________________________
(в соответствии с документом, удостоверяющим личность)
2. Документ:           ___________________________________________________
(наименование, номер, серия, дата выдачи документа,
удостоверяющего личность, сведения об органе,
выдавшем документ)
3. Адрес постоянного места
жительства          ___________________________________________________
(почтовый индекс)
___________________________________________________
4. Индивидуальный
идентификационный
номер (ИИН)         (заполняется при наличии)
___________________________________________________
5. Почтовый адрес      ___________________________________________________
(почтовый индекс)
6. Дополнительные сведения:
_
Приказываю закрыть лицевой счет     Собственника ценных бумаг  |_|
_                                                      _
Укажите | x | в соответствующей        Общего представителя      |_|
ячейке:
Подпись физического лица (его представителя):
Место печати представителя - юридического лица:
Форма N 6
Полное наименование регистратора
Приказ на закрытие лицевого счета юридическому лицу
1. Полное наименование на
государственном языке и
(или) на русском языке:   _____________________________________________
(в соответствии со Свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
_____________________________________________

2. (Қайта) тіркеу күні:                   Тіркеу нөмірі |          |
_______________________|__________|
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
3. Бизнес-сәйкестендіру      | | | | | | | | | | | |
нөмірі (БСН):             |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(бар болса толтырылады)       _ _ _ _ _
4. Кәсіпорын мен ұйымның       | | | | | |
жалпы жіктелім коды (КҰЖЖ): |_|_|_|_|_|
(статистикалық карточкаға сәйкес)
__________
5. Заңды мекен-жайы:        |__________|___________________________
(почталық  (Мемлекеттік (қайта) тіркеу
индексі)   жөніндегі куәлікке сәйкес)
__________
6. Нақты мекен-жайы:        |__________|____________________________
(заңдыдан айырмашылығы     (почталық
болса)                    индексі)
7. Бірінші басшысы:         ________________________________________
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)
8. Қосымша мәліметтер:      ________________________________________
__
Жеке шотты жабуды бұйырамын           Бағалы қағаздар    |  |
меншік иесінің     |__|
|  |
Тиісті ұяда (X) көрсетіңіз            Жалпы өкілдің      |__|
Заңды тұлғаның өкілінің қолы:         Мөрдің орны
N 7 нысан
Тіркеушінің толық атауы
Тіркелген жеке тұлғаның мәліметтерінің өзгергені туралы бұйрық
Тіркелген тұлға:
____________________________________________________________________
(тегі, аты, бар болса, әкесінің аты)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке шот:       |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Құжат атауы:          ______________   Берілген күні:        / /
Сериясы және нөмірі:  ______________   Құжатты берген орган:
Мынадай мәліметтерді өзгертуді бұйырады:
(өзгерген мәліметтерді көрсету)
1. _________________________________________________________________
(тегі, аты, бар болса, әкесінің аты)
2. Азаматтығы:       ______________
3. Құжат атауы:      ______________  Берілген күні:        / /
4. Серия және нөмір: ______________  Құжатты берген орган:__________
_________
5. Тұрғылықты орнының мекен-жайы:  |_________|______________________
(почталық
индекс)  ______________________
6. Телефондар:                      ________________________________
7. Факс:
8. Байланыстың басқа түрлері:      ________________________________
9. Жеке сәйкестендіру нөмірі                 | | | | | | | | | | | |
(ЖСН): (бар болса толтырылады)            |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|

2. Дата (пере) регистрации:              Регистрационный
номер
_____________________________________________
(в соответствии со свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
3. Бизнес-идентификационный номер (БИН)    | | | | | | | | | | | | |
(заполняется при наличии)               |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
___________________
4. Код общего классификатора предприятий   |                   |
и организаций (ОКПО):                   |___________________|
(в соответствии со статистической
карточкой)
____________
5. Адрес юридический:   |            |
|____________|____________________________________
(почтовый     (в соответствии со свидетельством
индекс)    о государственной (пере) регистрации)
____________
6. Адрес фактический:   |            |
|____________|____________________________________
(если отличается от   (почтовый индекс)
юридического)
____________
7. Первый руководитель:  |            |
|____________|___________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)
8. Дополнительные сведения:  _____________________________________________
_
Приказывает закрыть лицевой счет            Собственника ценных бумаг |_|
Укажите (Х) в соответствующей ячейке:       Общего представителя      |_|
Подпись представителя юридического лица          Место печати
Форма 7
Полное наименование регистратора
Приказ на изменение сведений о зарегистрированном физическом лице
Зарегистрированное лицо:
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Лицевой счет: |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Наименование документа:  ____________  Дата выдачи:     / /
Серия и номер:           ____________  Орган, выдавший документ:
Приказывает изменить следующие сведения :
(указать изменяемые сведения)
1.
__________________________________________________________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)
2. Гражданство:__________________
3. Наименование документа:_______    Дата выдачи:   /   /
4. Серия и номер:         _______    Орган, выдавший документ: ___________
_______
5. Адрес постоянного места жительства: |       |
|_______|  ________________________
(почтовый
индекс)  ________________________
6. Телефоны:                 _____________________________________________
7. Факс:
8. Другие виды связи:        _____________________________________________
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
9. Индивидуальный идентификационный   | | | | | | | | | | | | |
номер (ИИН)                        | | | | | | | | | | | | |
(заполняется при наличии)          |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|

10. Салық төлеушінің тіркеу                  | | | | | | | | | | | |
нөмірі (СТН)                             |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
11. Банктік деректемелері:         _________________________________
(қызмет көрсетуші банктің атауы
және деректемелері)
12. Қосымша мәліметтер:
Тіркелген тұлғаның (оның өкілінің) қолы: ___________________________/________________________________________
Мөрдің орны (заңды тұлғаның, жеке тұлға өкілінің)
8 нысан
Тіркеушінің толық атауы
Тіркелген заңды тұлғаның мәліметтерінің өзгергені туралы бұйрық
Тіркелген тұлға:
____________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес) атауы)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке шоты: |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
_ _ _ _ _ _                 _ _ _ _
Кәсіпорын мен ұйымның | | | | | | | Тіркеу нөмірі | | | | |
жалпы жіктелім коды   |_|_|_|_|_|_|               | | | | |
(КҰЖЖ):               | | | | | | |               |_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|
Мынадай мәліметтерді өзгертуді бұйырады:
(өзгерген мәліметтерді көрсету)
1. мемлекеттік және (немесе)
орыс тілдеріндегі толық атауы: __________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
2. Қысқарған атауы:               __________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
3. Тіркелген елі:                 __________________________________
4. Тіркеуші орган:                __________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікті берген орган)
/ /                       _ _ _ _ _
5. Тіркелген күні:     ________   Тіркеу нөмірі:   |_|_|_|_|_|
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
_ _ _ _ _ _
6. Кәсіпорын мен ұйымның  |           |
жалпы жіктелім коды    |           |
(КҰЖЖ):                 |           |
|_ _ _ _ _ _|
(статистикалық карточкаға сәйкес)
7. Заңды мекен-жайы:              __________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
__________________________________
________
8. Нақты мекен-жайы:             |________|_________________________
(заңдыдан айырмашылығы болса) (почталық
индекс)
__________
9. Телефондар:              |          |
|__________|___________________________

10. Регистрационный номер             | | | | | | | | | | | | |
налогоплательщика (РНН):          |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
11. Банковские реквизиты:   ______________________________________________
(наименование и реквизиты обслуживающего банка)
12. Дополнительные сведения:
Подпись зарегистрированного лица (его представителя):
_________________ /______________________________________________
Место печати (юридического лица, представителя физического лица)
Форма 8
Полное наименование регистратора
Приказ на изменение сведений о зарегистрированном
юридическом лице
Зарегистрированное лицо:
__________________________________________________________________________
(наименование в соответствии со свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Лицевой счет:     |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Код общего        | | | | | | |                        _ _ _ _ _ _
классификатора    |_|_|_|_|_|_| Регистрационный номер:|           |
предприятий и     | | | | | | |                       |           |
организаций       | | | | | | |                       |           |
(ОКПО):           |_|_|_|_|_|_|                       |_ _ _ _ _ _|
Приказывает изменить следующие сведения :
(указать изменяемые сведения)
1. Полное наименование на
государственном языке и (или)
на русском языке:           ___________________________________________
(в соответствии со Свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
2. Сокращенное наименование:   ___________________________________________
(в соответствии со Свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
3. Страна регистрации:   _________________________________________________
4. Орган регистрации:    _________________________________________________
(орган, выдавший Свидетельство о
государственной (пере) регистрации)
___________
5. Дата регистрации: ___/_ /__ Регистрационный номер |           |
|___________|
(в соответствии со Свидетельством
о государственной (пере) регистрации)
_______________
6. Код общего          |               |
классификатора      |               |
предприятий и       |               |
организаций (ОКПО): |_______________|
(в соответствии со статистической карточкой)
7. Адрес юридический:  ___________________________________________________
(в соответствии со Свидетельством о
государственной перерегистрации)
____________
8. Адрес фактический:   |            |
|____________|____________________________________
(если отличается от    (почтовый
юридического)       индекс)
____________
9. Телефоны:            |____________|_____________________________

10. Факс:                   |          |Байланыстың түрлері|       |
|__________|___________________|_______|
11. Салық төлеушінің              |    |  |  |  |  |  |  |  |  |   |
тіркеу нөмірі (СТН)           |____|__|__|__|__|__|__|__|__|___|
12. Бизнес-сәйкестендіру          |    |  |  |  |  |  |  |  |  |   |
нөмірі (БСН):                 |    |  |  |  |  |  |  |  |  |   |
(бар болса толтырылады)     __|____|__|__|__|__|__|__|__|__|___|
13. Банктік деректемелер       |_______|___________________________|
(қызмет көрсетуші банктің атауы
және деректемелері)
_ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке сәйкестендіру      | | | | | | | | | |                     |
коды (ЖСК)              | | | | | | | | | |                     |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_____________________|___
Банктік сәйкестендіру   | | | | | | | | | | Бенефициар     | | | | |
коды (БСК)              | | | | | | | | | | коды (КБЕ)     |_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
14. Қосымша мәліметтер:
Бірінші басшы:             (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)
Заңды тұлға атынан: _________________/_______________________
(қолы)           Мөрдің орны
9 нысан
Тіркеушінің толық атауы
Пай инвестициялық қоры немесе пай инвестициялық қорының
басқарушысы компаниясы туралы мәліметтердің өзгергендігі
жөніндегі бұйрық
Пай инвестициялық қоры:_____________________________________________
Пай инвестициялық қорының басқарушысы компаниясы:
____________________________________________________________________
((Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес толық
немесе қысқарған атау)
_ _ _ _ _ _                 _ _ _ _
Кәсіпорын мен ұйымның | | | | | | | Тіркеу нөмірі | | | | |
жалпы жіктелім коды   | | | | | | |               | | | | |
(КҰЖЖ):               | | | | | | |               |_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|
Мынадай мәліметтерді өзгертуді бұйырады:
(өзгеретін мәліметтерді көрсету)
1. Пай инвестициялық қоры мемлекеттік және (немесе) орыс тілдеріндегі атауы:
____________________________________________________________________
2. Басқарушы компанияның мемлекеттік және (немесе) орыс тілдеріндегі атауы:
____________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес)
3. Тіркеуші орган:                __________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікті берген орган)
/ /                       _________
4. Тіркелген күні:     ________   Тіркеу нөмірі:   |_________|
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу
жөніндегі куәлікке сәйкес)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
5. Кәсіпорын мен ұйымның | | | | | | | | | | |
жалпы жіктелім коды   |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(КҰЖЖ):               | | | | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(статистикалық карточкаға сәйкес)

10. Факс:               |            | Другие виды связи:|         |
|____________|___________________|_________|
11. Регистрационный                  | |  |  |  |  |  |  |  |  |   |
номер налогоплательщика (РНН):   |_|__|__|__|__|__|__|__|__|___|
12. Бизнес-идентификационный номер   | |  |  |  |  |  |  |  |  |   |
(БИН)(заполняется при наличии)___|_|__|__|__|__|__|__|__|__|___|
13. Банковские реквизиты:        |___|______________________________
_ _ _ _ _     (наименование и реквизиты
Индивидуальный     | | | | | |     обслуживающего банка)
идентификационный  | | | | | |
код (ИИК)          | | | | | |
|_|_|_|_|_|
Банковский         | | | | | |                    _ _ _ _
идентификационный  | | | | | |  Код бенефициара  | | | | |
код (БИК)          | | | | | |  (КБЕ)            | | | | |
|_|_|_|_|_|                   |_|_|_|_|
14. Дополнительные
сведения:
Первый руководитель:   (фамилия, имя, при наличии - отчество)
От имени юридического лица: ________________ /______________
подпись        Место печати
Форма 9
Полное наименование регистратора
Приказ на изменение сведений о паевом инвестиционном фонде или
об управляющей компании паевого инвестиционного фонда
Паевой инвестиционный фонд:_____________________________________
Управляющая компания паевого инвестиционного фонда:
__________________________________________________________________________
(полное или сокращенное наименование в соответствии со
свидетельством о государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _ _ _                         _ _ _ _ _
Код общего          | | | | | | | Регистрационный номер:|         |
классификатора      | | | | | | |                       |         |
предприятий и       | | | | | | |                       |         |
организаций (ОКПО): |_|_|_|_|_|_|                       |_ _ _ _ _|
Приказывает изменить следующие сведения :
(указать изменяемые сведения)
1. Наименование паевого инвестиционного фонда на государственном языке и
(или) на русском языке:
__________________________________________________________________________
2. Наименование управляющей компании на государственном языке и (или)
на русском языке:_________________________________________________________
(в соответствии со Свидетельством о
государственной (пере) регистрации)
3. Орган регистрации: ____________________________________________________
(орган, выдавший Свидетельство о
государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _
4. Дата регистрации:   ___ /__ /____ Регистрационный номер |_ _ _ _|
(в соответствии со Свидетельством
о государственной (пере) регистрации)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _
5. Код общего          | | | | | | | | | | |
классификатора      |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
предприятий и       | | | | | | | | | | |
организаций (ОКПО): |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
(в соответствии со статистической карточкой)

2. Ауыртпалықты бағалы қағаздар бойынша кіріс алу құқығы:___________
____________________________________________________________________
3. Басқа талаптар:__________________________________________________
Кепіл беруші (оның өкілі): ______________/_________________________
қолы              Мөрдің орны
N 15-нысан
Тіркеушінің толық атауы
Кепіл берушінің бағалы қағаздардағы ауыртпалықтарға
берген бұйрығы
Кепіл беруші:
____________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес немесе
тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке шоты:            |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Жеке тұлға үшін:
Құжат атауы:          ______________     Берілген күні:        / /
Сериясы және нөмірі:  ______________     Құжатты берген орган:
Заңды тұлға үшін:
_ _ _ _ _ _                 __ __ __ __
Кәсіпорын мен ұйымның | | | | | | | Тіркеу нөмірі |  |  |  |  |
жалпы жіктелім коды   |_|_|_|_|_|_|               |  |  |  |  |
(КҰЖЖ):               | | | | | | |               |  |  |  |  |
|_|_|_|_|_|_|_______________|__|__|__|__|
_ _ _ _ _ _ _
Бизнес-сәйкестендіру     | | | | | | | | Тіркелген күні: __/__/__
нөмірі (БСН)             |_|_|_|_|_|_|_|
(бар болса толтырылады)  | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|
__/_/______N_______ __________________________негізінде
Кепіл берушінің бағалы қағаздардағы ауыртпалықтарда берген бұйрығы:
___________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес
эмитенттің атауы)
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Ұлттық           |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
сәйкестендіру    |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
нөмірі (ҰСН):
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Мынадай санда:   |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__| (цифрмен)
____________________________________________________________________
(жазбаша)
Бағалы қағаз түрі:__________________________________________________
Кепіл беруші:
____________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес; немесе
тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке шот:          |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Жеке тұлға үшін:
Құжаттың атауы:       ______________     Берілген күні:        / /
Сериясы және нөмірі:  ______________     Құжатты берген орган:
Заңды тұлға үшін:
_ _ _ _ _ _                 __ __ __ __
Кәсіпорын мен ұйымның | | | | | | | Тіркеу нөмірі |  |  |  |  |
жалпы жіктелім коды   |_|_|_|_|_|_|               |  |  |  |  |
(КҰЖЖ):               | | | | | | |               |  |  |  |  |
|_|_|_|_|_|_|_______________|__|__|__|__|
_ _ _ _ _ _ _
Бизнес-сәйкестендіру     | | | | | | | | Тіркелген күні: __/__/__
нөмірі (БСН)             |_|_|_|_|_|_|_|
(бар болса толтырылады)  | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|
Қосымша мәліметтер:
Шарттың талаптары:
1. Ауыртпалықты бағалы қағаздар бойынша дауыс беру құқығы:__________
____________________________________________________________________

2. Право получения доходов по обремененным ценным бумагам:________________
3. Другие условия: _______________________________________________________
Залогодатель (его представитель): _____________________/____________
(подпись)        Место печати
Форма 15
Полное наименование регистратора
Приказ залогодержателя на обременение ценных бумаг
Залогодержатель:
__________________________________________________________________________
(в соответствии со свидетельством о государственной (пере) регистрации или
фамилия, имя, при наличии - отчество)
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Лицевой счет:     |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
Для физического лица:
Наименование документа:_____________        Дата выдачи:              /   /
Серия и номер:         _____________  Орган, выдавший документ:
Для юридического лица:
Код общего         __ __ __ __ __                              ___________
классификатора    |  |  |  |  |  |     Регистрационный номер: |           |
предприятий и     |__|__|__|__|__|                            |           |
организаций       |  |  |  |  |  |                            |           |
(ОКПО):           |__|__|__|__|__|                            |___________|
| | | | | | |  |
Бизнес-           |_|_|_|_|_|_|__|    Дата регистрации: __/_____/____
идентификационный | | | | | | |  |
номер (БИН)       | | | | | | |  |
(заполняется      | | | | | | |  |
при наличии)      |_|_|_|_|_|_|__|
На основании ________________ N _____ от ___/___/____
Приказывает обременить ценные бумаги:
__________________________________________________________________________
(наименование эмитента в соответствии со свидетельством о государственной
(пере) регистрации)
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Национальный       |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
идентификационный  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
номер (НИН):       |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
В количестве:      |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__| (цифрами)
__________________________________________________________________________
(прописью)
Вид ценной бумаги ____________________________________________________
Залогодатель:
__________________________________________________________________________
(в соответствии со свидетельством о государственной (пере) регистрации;
фамилия, имя, при наличии - отчество)
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Лицевой счет:     |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
Для физического лица:
Наименование документа:_____________        Дата выдачи:          /      /
Серия и номер:         _____________  Орган, выдавший документ:
Для юридического лица:
Код общего         __ __ __ __ __ __                           ___________
классификатора    |  |  |  |  |  |  |  Регистрационный номер: |           |
предприятий и     |__|__|__|__|__|__|                         |           |
организаций       |  |  |  |  |  |  |                         |           |
(ОКПО):           |__|__|__|__|__|__|                         |___________|
|  |  | |  | | |  |
Бизнес-           |__|__|_|__|_|_|__|    Дата регистрации: __/_____/____
идентификационный |  |  | |  | | |  |
номер (БИН)       |  |  | |  | | |  |
(заполняется      |  |  | |  | | |  |
при наличии)      |__|__|_|__|_|_|__|
Дополнительные сведения:
Условия договора:
1. Право голоса по обремененным ценным бумагам:___________________________

2. Ауыртпалықты бағалы қағаздар бойынша кіріс алу құқығы:___________
____________________________________________________________________
3. Басқа талаптар:__________________________________________________
Борышкер (оның өкілі): ______________/______________________________
қолы              Мөрдің орны
N 19-нысан
Тіркеушінің толық атауы
Ауыртпалықты бағалы қағаздарды жеке шотқа салу бұйрығы:
Кредитор:
____________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес; немесе тегі,
аты, бар болса - әкесінің аты)
Жеке шот:            _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Жеке тұлға үшін:
Құжаттың атауы:      _____________     Берілген күні: /  /
Сериясы және нөмірі: _____________     Құжатты берген орган:
Заңды тұлға үшін:
__ __ __ __ __                  ______________
Кәсіпорын мен     |  |  |  |  |  | Тіркеу нөмірі: |              |
ұйымның жалпы     |__|__|__|__|__|                |              |
жіктелім коды     |  |  |  |  |  |                |______________|
(КҰЖЖ):           |__|__|__|__|__|
Бизнес-cәйкестендіру  _ _ _ _ _ _ _
нөмірі (БСН) (бар    | | | | | | | | Тіркелген күні: __/_____/____
болса толтырылады)   |_|_|_|_|_|_|_|
____/____/____N_____  __________________________ негізінде
Ауыртпалықты бағалы қағаздарды жеке шотқа салу бұйрығы:
____________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес эмитенттің
атауы)
Ұлттық сәйкестендіру _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
нөмірі (ҰСН):       | | | | | | | | | | | |
Мынадай санда:      |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| (цифрмен)
____________________________________________________________________
(жазбаша)
Бағалы қағаздар түрі________________________________________________
Борышкер:
____________________________________________________________________
(Мемлекеттік (қайта) тіркеу жөніндегі куәлікке сәйкес; немесе тегі,
аты, бар болса - әкесінің аты)
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Жеке шот: |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|
Жеке тұлға үшін:
Құжаттың атауы:                   Берілген күні:  / /
_ _ _ _ _
Сериясы және нөмірі: |_|_|_|_|_|  Құжатты берген орган:
Заңды тұлға үшін:
Кәсіпорын мен     __ __ __ __ __                  _______________
ұйымның жалпы    |  |  |  |  |  | Тіркеу нөмірі: |               |
жіктелім коды    |__|__|__|__|__|                |_______________|
(КҰЖЖ):
Бизнес-cәйкестендіру  _ _ _ _ _ _ _
нөмірі (БСН) (бар    | | | | | | | | Тіркелген күні: __/______/___
болса толтырылады)   |_|_|_|_|_|_|_|
Қосымша мәліметтер:
Шарт талаптары:
1. Ауыртпалықты бағалы қағаздар дауыс беру құқығы:__________________

2. Право получения доходов по обремененным ценным бумагам:________________
3. Другие условия: _______________________________________________________
Должник (его представитель): _____________________/____________
(подпись)        Место печати
Форма 19
Полное наименование регистратора
Приказ кредитора на обременение ценных бумаг
Кредитор:
__________________________________________________________________________
(в соответствии со свидетельством о государственной (пере) регистрации или
фамилия, имя, при наличии - отчество)
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Лицевой счет:     |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
Для физического лица:
Наименование документа:_____________        Дата выдачи:              /   /
Серия и номер:         _____________  Орган, выдавший документ:
Для юридического лица:
Код общего         __ __ __ __ __                        ___________
классификатора    |  |  |  |  |  |     Регистрационный  |           |
предприятий и     |__|__|__|__|__|          номер:      |           |
организаций       |  |  |  |  |  |                      |           |
(ОКПО):           |__|__|__|__|__|                      |___________|
|  | |  |  | | |
Бизнес-           |__|_|__|__|_|_|     Дата регистрации: __/_____/____
идентификационный |  | |  |  | | |
номер (БИН)       |  | |  |  | | |
(заполняется      |  | |  |  | | |
при наличии)      |__|_|__|__|_|_|
На основании ________________ N _____ от ___/___/____
Приказывает обременить ценные бумаги:
__________________________________________________________________________
(наименование эмитента в соответствии со свидетельством о государственной
(пере) регистрации)
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Национальный       |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
идентификационный  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |  |
номер (НИН):       |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
В количестве:      |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|(цифрами)
__________________________________________________________________________
(прописью)
Вид ценной бумаги ____________________________________________________
Должник:
__________________________________________________________________________
(в соответствии со свидетельством о государственной (пере) регистрации;
фамилия, имя, при наличии - отчество)
__ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __
Лицевой счет:     |__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|__|
Для физического лица:
Наименование документа:_____________        Дата выдачи:          /      /
Серия и номер:         _____________  Орган, выдавший документ:
Для юридического лица:
Код общего            __ __ __ __ __                      ___________
классификатора       |  |  |  |  |  |   Регистрационный  |           |
предприятий и        |__|__|__|__|__|        номер:      |           |
организаций          |  |  |  |  |  |                    |           |
(ОКПО):              |__|__|__|__|__|                    |___________|
| | | | | | |  |
Бизнес-              |_|_|_|_|_|_|__|  Дата регистрации: __/_____/____
идентификационный    | | | | | | |  |
номер (БИН)          | | | | | | |  |
(заполняется         | | | | | | |  |
при наличии)         |_|_|_|_|_|_|__|
Дополнительные сведения:
Условия договора:
1. Право голоса по обремененным ценным бумагам:___________________________

1) қағаз тасымалдағышта ___ парақ |_|
_
2) электронды тасымалдағышта |_|
_
(Тиісті | x | ұяда көрсетіңіз)
Қосымша мәліметтер:
Эмитент өкілінің қолы ________________/ ________________________
(қолы)               Мөрдің орны
29-нысан
Тіркелген тұлғалардың жеке шоттары бойынша жарияланған акцияларды
бөлу бұйрығына қосымша
Тіркелген
тұлғаның жеке
шот N
Тіркелген тұлғаның
заңды тұлғасының атауы
(тегі, аты, бар болса -
тіркелген жеке
тұлғаның әкесінің аты)
Тіркелген тұлғаның
заңды тұлғасының
(Мемлекеттік (қайта)
тіркеу нөмірі және
күні (атауы және
жеке тұлғаның жеке
басын куәландыратын
құжаттың атауы және
деректемелері)
1
2
3
Тіркелген тұлғалардың ______________________________ жиынтығы.
(саны, цифрмен)
Қосымша мәліметтер:
Эмитент өкілінің қолы ____________/ ______________
(қолы)       Мөрдің орны
Ескерту: Егер бұйрыққа қосымша бірнеше парақтардан тұратын болса,
онда әрбір парақ нөмірленеді, барлық парақтар тігіледі, тігілген
жер пломбамен бекітіледі және эмитент өкілінің қолымен және
эмитенттің мөрімен расталады.".

1) на бумажном носителе ___ листов |__|
__
2) на электронном носителе         |__|
_
(Укажите | x | в соответствующей ячейке)
Дополнительные сведения:
Подпись представителя эмитента ________________/ ________________________
(подпись)             Место печати
Форма 29
Приложение к Приказу на распределение объявленных акций
по лицевым счетам зарегистрированных лиц
N лицевого счета
зарегистрированного
лица
Наименование юридического
лица (фамилия, имя, при
наличии - отчество
физического лица)
зарегистрированного лица
Номер и дата
государственной
(пере) регистрации
юридического лица
(наименование и
реквизиты документа,
удостоверяющего личность
физического лица)
зарегистрированного лица
1
2
3
Итого _______________________________ зарегистрированных лиц.
(количество, цифрами)
Дополнительные сведения:
Подпись представителя эмитента ____________/ _____________________
(подпись)       Место печати
Примечание: Если приложение к приказу состоит из нескольких листов, то каждый лист нумеруется, все листы прошиваются, в месте прошивки скрепляются бумажной пломбой и заверяются подписью представителя эмитента и печатью эмитента."