"Арнайы есепке алудың жекелеген түрлерін жүргізу мен пайдаланудың Қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 23 бұйрығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас прокурорының 2008 жылғы 30 мамырдағы N 26 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 25 маусымда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5247 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2014 жылғы 10 шілдедегі № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 10.07.2014 № 71 бұйрығымен (бірінші ресми түрде жарияланғаннан бастап қолданысқа енгізіледі).
Арнайы есептің жекелеген түрлерін жүргізу мен пайдаланудың тәртібін жетілдіру және 2007 жылдың 21 шілдедегі "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресті жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы  Заңына    cәйкестендіру мақсатында, "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасы Заңы  11-бабының 4-1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Арнайы есепке алудың жекелеген түрлерін жүргізу мен пайдаланудың Қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 23  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2843 санымен тіркелген, Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2006 жылғы 19 қыркүйектегі N 52 "Арнайы есепке алудың жекелеген түрлерін жүргізу мен пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 23 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4422 санымен тіркелген), 2007 жылғы 17 тамыздағы N 33 "Арнайы есепке алудың жекелеген түрлерін жүргізу мен пайдаланудың Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2004 жылғы 29 сәуірдегі N 23 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4924 санымен тіркелген) бұйрықтарымен енгізілген өзгерістері мен толықтырулары бар) келесі толықтыру енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Арнайы есепке алудың жекелеген түрлерін жүргізу мен пайдаланудың Қағидасының N 10 қосымшасында:
Тегi бойынша және дактилоскопиялық картотекаларда есептiк құжаттарды сақтау мерзiмдерi Тізбесінің 1-тармағы келесі мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
"Сыбайлас жемқорлық қылмыстар жасаған тұлғалардың әліпбилік есептік кәртішкелері тегi бойынша картотекаларда ұдайы сақталады.".

О внесении дополнения в приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 23 "Об утверждении Правил ведения и использования отдельных видов специальных учетов"
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 30 мая 2008 года N 26. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2008 года N 5247. Утратил силу приказом Генерального прокурора Республики Казахстан от 10 июля 2014 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Генерального прокурора РК от 10.07.2014 № 71 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования порядка ведения и использования отдельных видов специальных учетов и приведения в соответствие с  Законом Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования борьбы с коррупцией" от 21 июля 2007 года, руководствуясь подпунктом 4-1) статьи 11  Закона Республики Казахстан "О Прокуратуре",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 23 "Об утверждении Правил ведения и использования отдельных видов специальных учетов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2843, с внесенными изменениями и дополнениями приказами Генерального Прокурора Республики Казахстан от 19 сентября 2006 года  N 52 "О внесении изменений и дополнений в  приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 23 "Об утверждении Правил ведения и использования отдельных видов специальных учетов", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4422, от 17 августа 2007 года  N 33 "О внесении изменений и дополнений в  приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 29 апреля 2004 года N 23 "Об утверждении Правил ведения и использования отдельных видов специальных учетов", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4924), следующее дополнение:
в приложении  N 10 к Правилам ведения и использования отдельных видов специальных учетов, утвержденных указанным приказом:
пункт 1 Перечня сроков хранения учетных документов в пофамильных и дактилоскопических картотеках дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Алфавитные учетные карточки на лиц, совершивших коррупционные преступления, хранятся в пофамильных картотеках постоянно.".

2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеті (бұдан әрі - Комитет) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Комитет Төрағасына жүктелсін (Г.В. Ким).
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Бас Прокуроры                                    Р. Түсіпбеков

2. Комитету по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан (далее - Комитет) настоящий приказ направить на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета (Ким Г.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан                         Р. Тусупбеков