Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің "Консулдық іс-әрекеттерді жасағаны үшін алынатын консулдық алымдары ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 08-1-1-1/428 бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің 2008 жылғы 23 шілдедегі N 08-1-1-1/214 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 15 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5283 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің 2009 жылғы 29 сәуірдегі N 08-1-1-1/115 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Сыртқы істер министрінің 2009.04.29 N 08-1-1-1/115 бұйрығымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің "Консулдық іс-әрекеттер жасағаны үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлерін бекіту туралы" 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 08-1-1-1/428 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 26 желтоқсанда N 5067 болып тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілер бюллетенінде" 2008 жылғы ақпан айында N 2, 303-бабында жарияланған) төмендегідей толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49-қосымшаларына:
Әзірбайжан Республикасында, Египет Араб Республикасында, Беларусь Республикасында, Венгрия Республикасында, Израиль Мемлекетінде, Иордания Хашимит Корольдігінде, Ауғанстан Ислам Республикасында, Иран Ислам Республикасында, Пәкістан Ислам Республикасында, Үндістан Республикасында, Канадада, Испания Корольдігінде, Қытай Халық Республикасында, Корея Республикасында, Қырғыз Республикасында, Нидерланд Корольдігінде, Сауд Арабиясы Корольдігінде, Малайзияда, Біріккен Араб Әмірліктерінде, Польша Республикасында, Сингапур Республикасында, Тәжікстан Республикасында, Түрікменстанда, Украина және Молдова Республикасында, Француз Республикасында, Чех Республикасында, Швейцария Конфедерациясында, Жапонияда, Болгария Республикасында, Ұлы Ливия Араб Социалистік Халық Жамахириясында, Грек Республикасында, Норвегия Корольдігінде, Тайланд Корольдігінде, Ливан Республикасында, Куба Республикасында консулдық іс-әрекеттер жасағаны үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлерінде:
29-тармақтағы "5-50" деген цифрлар "10" деген цифрға ауыстырылсын;
бұйрықтың 3-қосымшасында:
Египет Араб Республикасында консулдық іс-әрекеттер жасағаны үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлерінде:
тақырыптағы "Египет Араб Республикасында" деген сөздерден кейін "және Сирия Араб Республикасында" деген сөздермен толықтырылсын;
бұйрықтың 30-қосымшасында:
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігінде консулдық іс-әрекеттер жасағаны үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлері осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын;
бұйрықтың 35-қосымшасында:
Өзбекстан Республикасында консулдық іс-әрекеттер жасағаны үшін алынатын консулдық алымдар ставкаларының мөлшерлерінде:

О внесении дополнения и изменений в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года N 08-1-1-1/428 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий"
Приказ и.о. Министра иностранных дел Республики Казахстан от 23 июля 2008 года N 08-1-1-1/214. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 августа 2008 года N 5283. Утратил силу приказом Министра иностранных дел Республики Казахстан от 29 апреля 2009 года № 08-1-1-1/115
Сноска. Утратил силу приказом Министра иностранных дел РК от 29.04.2009 № 08-1-1-1/115.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра иностранных дел Республики Казахстан от 14 декабря 2007 года N 08-1-1-1/428 "Об утверждении размеров ставок консульских сборов, взимаемых за совершение консульских действий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 5067 от 26 декабря 2007 года, опубликован в "Бюллетене нормативных правовых актов РК" за февраль 2008 года N 2, ст. 303), следующие дополнения и изменения:
в приложениях: 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 29, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49 к приказу:
в Размерах ставок консульских сборов, взимаемых в Азербайджанской Республике, Арабской Республике Египет, Республике Беларусь, Венгерской Республике, Государстве Израиль, Иорданском Хашимитском Королевстве, Исламской Республике Афганистан, Исламской Республике Иран, Исламской Республике Пакистан, Республике Индия, Канаде, Королевстве Испания, Китайской Народной Республике, Республике Корея, Кыргызской Республике, Королевстве Нидерландов, Королевстве Саудовская Аравия, Малайзии, Объединенных Арабских Эмиратах, Республике Польша, Республике Сингапур, Республике Таджикистан, Туркменистане, Украине и Республике Молдова, Французской Республике, Чешской Республике, Швейцарской Конфедерации, Японии, Республике Болгария, Народной Ливийской Арабской Джамахирии, Греческой Республике, Королевстве Норвегия, Королевстве Таиланд, Ливанской Республике, Республике Куба за совершение консульских действий:
в пункте 29 цифры "5-50" заменить цифрами "10";
в приложении 3 к приказу:
в Размерах ставок консульских сборов, взимаемых в Арабской Республике Египет за совершение консульских действий:
в заголовке после слов "в Арабской Республике Египет" дополнить словами "и Сирийской Арабской Республике";
в приложении 30 к приказу:
Размеры ставок консульских сборов, взимаемых в Соединенном Королевстве Великобритании и Северной Ирландии за совершение консульских действий, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу;
в приложении 35 к приказу:
в Размерах ставок консульских сборов, взимаемых в Республике Узбекистан за совершение консульских действий:

7-тармақтағы "60" деген цифр "30" деген цифрға ауыстырылсын.
2. Осы бұйрық оны алғаш ресми жариялағаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.                                    А. СМИРНОВ
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2008 жылғы 23 шілдедегі
N 08-1-1-1/214 бұйрығына
Қосымша
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министрінің
2007 жылғы 14 желтоқсандағы
N 08-1-1-1/428 бұйрығына
30-қосымша
Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Құрама Корольдігінде
консулдық іс-әрекеттер жасағаны үшін алынатын консулдық
алымдар ставкаларының мөлшерлері
N
р/с
Консулдық іс-әрекеттердің атауы Консулдық алым-
дардың ставкалары
(АҚШ долларында
немесе аек-тің %)
1
Қазақстан Республикасының қызметтік паспортын ресімдеу
20 АҚШ доллары
2
Қазақстан Республикасы азаматының паспортын ресімдеу
50 АҚШ доллары
3
Қазақстан Республикасының азаматы паспортының қолданыс мерзімін ұзарту
30 АҚШ доллары
4
Қазақстан Республикасы азаматының паспортына балалардың деректерін  жазу (шығару)
15 АҚШ доллары
5
Шетелдік дипломатиялық өкілдіктерге виза беру туралы  нотаны  жасау  және басып шығару
15 АҚШ доллары
6
Қазақстан Республикасына келуге (кетуге) бір мәртелік виза немесе оны үш айға дейінгі мерзімге ұзарту
30 АҚШ доллары
7
Бір мәрте келу-кету немесе кету-келу визаларына немесе оларды үш айға дейінгі мерзімге ұзарту
60 АҚШ доллары
8
Екі мәрте келу-кету визасы немесе  кету-келу визасы немесе оларды үш айға дейінгі мерзімге ұзарту
80 АҚШ доллары
9
Үш мәрте келу-кету визасы немесе  кету-келу визасы немесе оларды үш айға дейінгі мерзімге ұзарту
105 АҚШ доллары
10
Көп мәртелік виза немесе оны ұзарту
мерзімі:
бір жылға дейін
екі жылға дейін
200 АҚШ доллары
400 АҚШ доллары
11
Туристік виза:
бір мәрте 30 күнге дейін
екі мәрте 60 күнге дейін
40 АҚШ доллары
60 АҚШ доллары
12
Транзиттік виза
20 АҚШ доллары
13
Қазақстан Республикасына қайтып
оралуға арналған куәлікті беру
15 АҚШ доллары
14
Шетелге жеке ісі бойынша кеткен
Қазақстан Республикасы азаматының
шетелде тұрақты тұруға қалу туралы
өтініштерін ресімдеу
300 АҚШ доллары
15
Шетелге тұрақты тұруға келген
Қазақстан Республикасының азаматтарын
консулдық есепке алу:
есепке алу
есептен шығару
30 АҚШ доллары
тегін
16
Қазақстан Республикасына тұрақты
тұруға келу туралы шетел азаматтары
мен азаматтығы жоқ адамдардың
өтінішін ресімдеу
100 АҚШ доллары
17
Қазақстан Республикасының азаматтығына
қабылдау және қалпына келтіру туралы
өтінішті ресімдеу
150 АҚШ доллары
18
Қазақстан Республикасының азаматтығы-
нан шығу туралы өтінішті ресімдеу
300 АҚШ доллары
19
Тууды, әкелікті айқындауды, ұл бала
(қыз бала) асырап алуды тіркеу және
тиісті куәліктерді беру
20 АҚШ доллары
20
Некеге тұруды тіркеу және неке туралы куәлікті беру
30 АҚШ доллары
21
Некені бұзуды тіркеу және бұл туралы
куәлік беру
60 АҚШ доллары
22
Заңда белгіленген тәртіппен
хабар-ошарсыз кетті деп немесе жүйке
ауруы немесе ақыл-есінің кемдігі
салдарынан әрекетке қабілетсіз деп
танылған адамдармен, не қылмыс
жасағаны үшін үш жылдан кем емес
мерзімге бас бостандығынан айыруға
сотталған адамдармен некені бұзуды
тіркеу
30 АҚШ доллары
23
Некеге тұруына байланысты жағдайлардан
басқа реттерде тегін, атын, әкесінің
атын өзгерту туралы материалдарды
ресімдеу, сондай-ақ ұлтын өзгертуді
тіркеу
50 АҚШ доллары
24
Азаматтық хал актілерін тіркеу туралы
мұрағат материалдары бойынша қайталап
куәліктер беру
40 АҚШ доллары
25
Тууы туралы, некеге тіркелгені,
некенің бұзылғаны туралы, қайтыс
болғандығы туралы жазбаларды
өзгертуге, толықтыруға, түзетуге және
қалпына келтіруге байланысты
куәліктерді беру
20 АҚШ доллары
26
Некеге тіркелу мақсатында шет
елдердегі азаматтық хал актілерін
тіркеу органдарына ұсыну үшін анықтама
беру
20 АҚШ доллары
27
Құжаттарды талап ету (әрбір құжат үшін)
30 АҚШ доллары
28
Құжаттарды заңдастыру (әрбір құжат үшін)
50 АҚШ доллары
29
Апостиль қою үшін құжаттарды қабылдау
және одан әрі жолдау (әрбір құжат
үшін)
50 АҚШ доллары
30
Мүлікті, оның ішінде автокөлік
құралдарын пайдалану мен иелік ету
және несие операцияларын жасау құқығына арналған сенімхаттарды
нотариалды түрде куәландыру
100 АҚШ доллары
31
Түрлі тұлғалар мен мекемелерден банк
мекемелеріндегі пошталық аударым
бойынша ақшаны алуға, сәлемдемелерді,
салымға иелік етуге арналған
хат-хабарды және т.с алуға,
сенімхаттарды нотариалды түрде
куәландыру, сондай-ақ алдын-ала сенім
білдіру тәртібімен берілетін
сенімхаттарды куәландыру
50 АҚШ доллары
32
Бағалауға жатпайтын бөлу шарттарын,
кепілдікті және басқа да шарттарды
нотариалды түрде куәландыру
60 АҚШ доллары
33
Бағалауға жататын шарттарды нотариалды түрде куәландыру
шарт сомасының 1%,
бірақ 120 АҚШ
долларынан кем емес
34
Автомотокөлікті иеліктен айыру
шарттарын нотариалды түрде куәландыру
100 АҚШ доллары
35
Қазақстан Республикасының аумағында
орналасқан жылжымайтын мүлікті
иеліктен айыру туралы шарттардан басқа
өзге де шарттарды нотариалды түрде
куәландыру
50 АҚШ доллары
36
Білім, жұмыс, туралы құжаттардың
көшірмелерін, азаматтық хал актілерін
жазбаларын, сондай-ақ  құжаттардың
үзінділерін (әр бетінің) және т.б.
нотариалды түрде куәландыру
50 АҚШ доллары
37
Қойылған қолдың түпнұсқалығын
нотариалды түрде куәландыру (әрбір
құжат үшін)
50 АҚШ доллары
38
Азаматтарға мүлік және қаржы
мәселелері бойынша олардың Қазақстан
Республикасының дипломатиялық
өкілдіктері мен консулдық мекемелерін-
де сақтаулы құжаттарынан үзінділер
мен көшірмелерді беру
50 АҚШ доллары
39
Аударма жасау мен оның дұрыстығын бір
мезгілде нотариалды түрде куәландыру
(әрбір беті үшін):
шет тілдерінен аударма
шет тілдеріне аударма
50 АҚШ доллары
50 АҚШ доллары
40
Консулдық лауазымды тұлғаның
қатысуынсыз жасалған аударманың
дұрыстығын куәландыру (әрбір бетіне)
15 АҚШ доллары
41
Құжаттарды көшіру (әрбір бет үшін)
15 АҚШ доллары
42
Қамқоршыны тағайындау туралы актіні
жасау
50 АҚШ доллары
43
Қамқорлыққа алынған мүлікті басқару

в пункте 7 цифры "60" заменить цифрами "30".
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              А. Смирнов
Приложение к приказу
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 23 июля 2008 года
N 08-1-1-1/214
Приложение 30 к приказу
Министра иностранных дел
Республики Казахстан
от 14 декабря 2007 года
N 08-1-1-1/428
Размеры ставок консульских сборов, взимаемых
в Соединенном Королевстве Великобритании и
Северной Ирландии за совершение консульских действий
N
п/п
Наименование консульских действий
Ставки
консульских
сборов (в
долларах США или
в % от мрп)
I
II
III
1
Оформление служебного паспорта
Республики Казахстан
20 долларов США
2
Оформление паспорта гражданина
Республики Казахстан
50 долларов США
3
Продление срока действия
паспорта гражданина Республики
Казахстан
30 долларов США
4
Вписание (исключение) в паспорт
гражданина Республики Казахстан
сведений о детях
15 долларов США
5
Составление и печатание ноты в
иностранное дипломатическое
представительство о выдаче визы
15 долларов США
6
Однократная виза на въезд
(выезд) в Республику Казахстан
или ее продление сроком до трех
месяцев
30 долларов США
7
Однократная въездная-выездная
или выездная-въездная визы или
их продление сроком до трех
месяцев
60 долларов США
8
Двукратная въездная-выездная
виза или выездная-въездная виза
или их продление сроком до трех
месяцев
80 долларов США
9
Трехкратная въездная-выездная
виза или выездная-въездная виза
или их продление сроком до трех
месяцев
105 долларов США
10
Многократная виза или ее
продление сроком:
до одного года
до двух лет
200 долларов США
400 долларов США
11
Туристская виза:
однократная до 30 дней
двухкратная до 60 дней
40 долларов США
60 долларов США
12
Транзитная виза
20 долларов США
13
Выдача свидетельства на возвра-
щение в Республику Казахстан
15 долларов США
14
Оформление ходатайств граждан
Республики Казахстан, выехавших
за границу по частным делам, об
оставлении на постоянное
жительство за границей
300 долларов США
15
Консульский учет граждан
Республики Казахстан,
прибывающих за границу на
постоянное жительство:
постановка на учет
снятие с учета
30 долларов США
бесплатно
16
Оформление ходатайства иностран-
ных граждан и лиц без граждан-
ства о въезде в Республику
Казахстан на постоянное
жительство
100 долларов США
17
Оформление ходатайства о приеме
и восстановлении в гражданстве
Республики Казахстан
150 долларов США
18
Оформление ходатайства о выходе
из гражданства Республики
Казахстан
300 долларов США
19
Регистрация рождения, установле-
ния отцовства, усыновления
(удочерения) и выдача соответ-
ствующих свидетельств
20 долларов США
20
Регистрация брака и выдача
свидетельства о браке
30 долларов США
21
Регистрация расторжения брака и
выдача свидетельства об этом
60 долларов США
22
Регистрация расторжения брака с
лицами, признанными в установлен-
ном законом порядке безвестно
отсутствующими, или недееспо-
собными вследствие душевной
болезни или слабоумия, либо с
лицами, осужденными за соверше-
ние преступления к лишению
свободы на срок не менее трех лет
30 долларов США
23
Оформление материалов о перемене
фамилии, имени, отчества, кроме
случаев, связанных с вступлением
в брак, а также регистрация
перемены национальности
50 долларов США
24
Выдача повторных свидетельств по
архивным материалам о регистра-
ции актов гражданского состояния
40 долларов США
25
Выдача свидетельств в связи с
изменением, дополнением, исправ-
лением и восстановлением записей
о рождении, о регистрации брака,
расторжении брака, о смерти
20 долларов США
26
Выдача справки для предъявления
в органы регистрации актов
гражданского состояния за
границей с целью регистрации
брака
20 долларов США
27
Истребование документов (за
каждый документ)
30 долларов США
28
Легализация документов (за
каждый документ)
50 долларов США
29
Прием и препровождение
документов для апостилирования
(за каждый документ)
50 долларов США
30
Нотариальное удостоверение дове-
ренностей на право пользования и
распоряжения имуществом, в том
числе автомототранспортными
средствами и совершение
кредитных операций
100 долларов США
31
Нотариальное удостоверение
доверенностей на получение денег
от разных лиц и учреждений по
почтовым переводам в учреждениях
банков, на получение посылок,
корреспонденции и т.п., на
распоряжение вкладом, а также
удостоверение доверенностей,
выдаваемых в порядке передоверия
50 долларов США
32
Нотариальное удостоверение
договоров раздела, поручитель-
ства и других договоров не
подлежащих оценке
60 долларов США
33
Нотариальное удостоверение
договоров, подлежащих оценке
1 % от суммы
договора, но не
менее 120
долларов США
34
Нотариальное удостоверение договоров отчуждения автомото-
транспорта
100 долларов США
35
Нотариальное удостоверение про-
чих договоров, кроме договоров
об отчуждении недвижимого иму-
щества, находящегося на террито-
ритории Республики Казахстан
50 долларов США
36
Нотариальное удостоверение копий
документов об образовании, рабо-
те, записей актов гражданского
состояния, а также выписок из
документов (со страницы) и т.д.
50 долларов США
37
Нотариальное удостоверение
подлинности подписей (за каждый
документ)
50 долларов США
38
Выдача гражданам выписок или ко-
пий с хранящихся в дипломатичес-
ких представительствах и кон-
сульских учреждениях Республики
Казахстан их документов по иму-
щественным и финансовым вопросам
50 долларов США
39
Перевод с одновременным нотари-
альным удостоверением его
правильности за каждую страницу:
при переводе с иностранных языков
при переводе на иностранные
языки
50 долларов США
50 долларов США
40
Удостоверение правильности
перевода, сделанного без участия
консульского должностного лица
(за каждую страницу)
15 долларов США
41
Переписка документов (за каждую
страницу)
15 долларов США
42
Составление акта о назначении
опекуна
50 долларов США
43
Утверждение отчета по управлению
опекаемым имуществом

мүлік сомасының 0,5%, жөніндегі
есепті бекіту бірақ
30 АҚШ долларынан
кем емес
44
Мұралық мүліктің тізбесін жасау,
сондай-ақ мұралық мүлікті қорғау
жөніндегі шараларды қабылдау
мүлік сомасының 1%,
бірақ
60 АҚШ долларынан
кем емес
45
Мүдделі адамдардың өтініштері
негізінде ұсынылған тізім бойынша
мүлікке тексеру жүргізу
мүлік сомасының 1%,
бірақ
60 АҚШ долларынан
кем емес
46
Өсиетхатты нотариалды түрде куәландыру
100 АҚШ доллары
47
Мұраға берушінің өтініші бойынша
өсиетхатқа қандай да бір өзгерістер
мен толықтырулар енгізу
100 АҚШ доллары
48
Консулдық мекемелерде өсиетхатты
сақтау
100 АҚШ доллары
49
Мұрагерлік құқығы туралы куәлікті
консулдық лауазымды тұлғаның беруі
100 АҚШ доллары
50
Көпшілікке арналған саудада тауарларды
немесе өзге де мүліктерді сату
түскен соманың 1%,
бірақ
60 АҚШ долларынан
кем емес
51
Өсиетхаттан басқа құжаттар пакетін
консулдық мекемелерде сақтау (бір
айда)
20 АҚШ доллары
52
Мұрагерліктен басқа ақшаны, бағалы
қағаздарды және басқа да құндылықтарды
сақтау (ай сайын)
жалпы соманың 0,2 %
53
Мүлікті немесе ақша сомаларын тиесілігі бойынша беруге 6 айға
дейінгі мерзімге депозитке қабылдау
(ай сайын)
жалпы соманың 0,2 %
54
Заңды тұлғалардың мекен-жайына
дипломатиялық поштамен құжаттар жолдау
100 АҚШ доллары
55
Шетелден кеме сатып алған жағдайда,
оған Қазақстан Республикасының
мемлекеттік туымен жүзу құқығына
арналған куәлік беру, Қазақстан
Республикасының заңнамасымен немесе
Қазақстан Республикасы қатысушысы
болып табылатын халықаралық шарттармен
көзделген Қазақстан Республикасының
кемелеріне қатысты декларациялар мен
басқа да құжаттарды  жасау және
куәландыру
60 АҚШ доллары
56
Консулдық алымдардың осы ставкаларында
айтылмаған, заңды маңызы бар түрлі
сипаттағы анықтамалар беру
30 АҚШ доллары
Айлық есептік көрсеткіш - мрп

0,5 % от суммы
имущества, но
не менее 30
долларов США
44
Составление описи наследствен-
ного имущества, а также принятие
мер по охране наследственного
имущества
1 % от суммы
имущества, но
не менее 60
долларов США
45
Проверка имущества по представ-
ленной описи на основании
просьбы заинтересованных лиц
1 % от суммы
стоимости
имущества, но
не менее 60
долларов США
46
Нотариальное удостоверение
завещания
100 долларов США
47
Внесение в завещание по просьбе
наследодателя каких-либо
изменений и дополнений
100 долларов США
48
Хранение завещания в консульском
учреждении
100 долларов США
49
Выдача консульским должностным
лицом свидетельств о праве
наследования
100 долларов США
50
Продажа товаров или иного
имущества с публичного торга
1 % от выручен-
ной суммы, но
не менее 60
долларов США
51
Хранение в консульском
учреждении пакета с документами,
кроме завещания (в месяц)
20 долларов США
52
Хранение денег, ценных бумаг и
других ценностей, кроме
наследственных (ежемесячно)
0,2 % от общей
суммы
53
Принятие в депозит на срок до 6
месяцев для передачи для
принадлежности имущества или
денежных сумм (ежемесячно)
0,2 % от общей
суммы
54
Направление документов дипломати-
ческой почтой в адрес юридичес-
ких лиц
100 долларов США
55
Выдача свидетельства на право
плавания под Государственным
флагом Республики Казахстан в
случае приобретения судна за
границей, составление и
удостоверение деклараций и
других документов в отношении
судов Республики Казахстан,
предусмотренных законодатель-
ством Республики Казахстан или
международными договорами,
участником которых является
Республика Казахстан
60 долларов США
56
Выдача разного рода справок,
имеющих юридическое значение, не
упомянутых в настоящих ставках
консульских сборов
30 долларов США