Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2008 жылғы 2 қазандағы N 149 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 24 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5370 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 130 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 № 130 (2010.11.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Басқармасы (бұдан әрі – Агенттік)  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300  қаулысына  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4520 тіркелген) Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" 2007 жылғы 30 қарашадағы N 258  қаулысымен  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5093 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы N 18  қаулысымен  (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5177 тіркелген), Агенттік Басқармасының "Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы 25 желтоқсандағы N 300 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 28 сәуірдегі N 59 қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5228 тіркелген) енгізілген өзгерістермен және толықтырулармен бірге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін :
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру туралы ережесінде (бұдан әрі – Ереже) :

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года № 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 2 октября 2008 года № 149. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2008 года № 5370. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 3 сентября 2010 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 № 130 (вводится в действие с 01.11.2010).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года № 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4520), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 30 ноября 2007 года № 258 "О внесении изменения и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года № 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5093), постановлением Правления Агентства от 26 февраля 2008 года № 18 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года № 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5177), постановлением Правления Агентства от 28 апреля 2008 года № 59 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года № 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5228), следующие изменения и дополнения:
в Правилах представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением (далее - Правила):

2-1-тармақ :
"7," деген цифрдан кейін "9, 11," деген цифрлармен толықтырылсын;
"17," деген цифрдан кейін "18, 18-1," деген цифрлармен толықтырылсын;
9-қосымшаның кестесінде:
"
Банкаралық салымдар
Жеке тұлғалар
Заңды тұлғалар
"
деген бағандар мынадай редакцияда жазылсын :
"
Банктер және банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар
Жеке тұлғалар
Заңды тұлғалар
Барлығы
оның ішінде банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдар
Барлығы
оның ішінде жеке кәсіпкерлер
Барлығы
оның ішінде шағын кәсіпкерлік субъектілері
";
"
Басқалар
Барлығы, оның ішінде:
теңге
АҚШ доллары
еуро
басқа валюталар
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын :
"
Арнаулы мақсаттағы еншілес ұйымдарға берілген салымдар
Барлығы, оның ішінде:
теңге
АҚШ доллары
еуро
басқа валюталар
";
Ережеге 18-қосымша осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын ;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 18-1-қосымшамен толықтырылсын;
19-қосымшаның кестесінде:
"Несие портфелі (негізгі борыш бойынша сол сияқты есептелген сыйақы бойынша мерзімі өткен берешегі бар заемдар сомасы көрсетіледі)" деген бағандағы "сол сияқты" деген сөздер "және/немесе" деген сөздермен ауыстырылсын;
"
Көрсеткіш атауы
Несие портфелі негізгі борыш бойынша сол сияқты есептелген сыйақы бойынша мерзімі өткен берешегі бар заемдар сомасы көрсетіледі)
Оның ішінде:
Провизиялар
Стандартты
1 санатты
күмәнді
2 санатты
күмәнді
3 санатты
күмәнді
4 санатты
күмәнді
5 санатты
күмәнді
Үмітсіздер
"      деген жолдан кейін
"
Негізгі борыш бойынша және/ немесе есептелген сыйақы бойынша мерзімі өткен берешегі жоқ заемдар
"      деген жолмен толықтырылсын;
"
0-ден 30 дейін күн құрайтын мерзімі өткен берешектері бойынша заемдар сомасы
"        деген жол
"
1-ден 7 дейін күн құрайтын мерзімі өткен берешектері бойынша заемдар сомасы
8-ден 30 дейін күн құрайтын мерзімі өткен берешектері бойынша заемдар сомасы
"      деген жолдармен ауыстырылсын;
" 30-ден 60 дейін күн құрайтын мерзімі өткен берешектері бойынша заемдар сомасы " деген жолдағы "30" деген цифр "31" деген цифрмен ауыстырылсын;
" 60-ден 90 дейін күн құрайтын мерзімі өткен берешектері бойынша заемдар сомасы " деген жолдағы "60" деген цифр "61" деген цифрмен ауыстырылсын;
" 90-ден 180 дейін күн құрайтын мерзімі өткен берешектері бойынша заемдар сомасы " деген жолдағы "90" деген цифр "91" деген цифрмен ауыстырылсын;
"
Жиынтығы
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын :
"
Несие портфелінің жиынтығы
";
20-қосымшаның кестесіндегі:
"
арнайы бағытталған еншілес ұйымдардың салымдары
резиденттерден
резидент еместерден
"
деген жолдардан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (қардарлық, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша
";
"
Шетел валютасын өткен жылдарда қайта бағалауының резервтері
"
деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"
Жалпы банктік тәуекелдерге резервтер
";
"
Тазартылған қымбат металдарды өткен жылдарда қайта бағалауының резервтері
"
деген жол мынадай мазмұндағы жолмен ауыстырылсын:
"
Гиперинфляцияға түзету
";
"
Заемдардың валюталық баламасы белгіленген теңгедегі заемдарды өткен жылдарда қайта бағалауының резервтері
Салымдардың валюталық баламасы белгіленген теңгедегі салымдарды өткен жылдарда қайта бағалауының резервтері
"
деген жолдар алынып тасталсын;
25-қосымшаның кестесінде:
кестенің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын :
"Құрылысқа және жылжымайтын мүлікті сатып алуға берілген мерзімі өткен берешегі бар займдар";
"
Атауы
30 күнге дейін

пункт 2-1 :
после цифры "7," дополнить цифрами "9, 11,";
после цифры "17," дополнить цифрами "18, 18-1,";
в таблице приложения 9 :
графы
"
Межбанковские
вклады
Физические
лица
Юридические
лица
"
изложить в следующей редакции:
"
Банки и
организации,
осуществляющие
отдельные виды
банковских операций
Физические
лица
Юридические
лица
Всего
в том числе
организации,
осуществляющие
отдельные виды
банковских
операций
Всего
в том
числе
индивидуальные
предприниматели
Всего
в том
числе
субъекты малого
предпринимательства
";
строку
"
Прочие
Всего, в том числе:
тенге
доллар США
евро
прочие валюты
"
изложить в следующей редакции:
"
Вклады,
выданные
дочерним
организациям
специального
назначения
Всего, в том числе:
тенге
доллар США
евро
прочие валюты
";
приложение 18 к Правилам изложить в редакции, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 18-1 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в таблице приложения 19 :
в графе "Ссудный портфель (указывается сумма займов, по которым имеется просроченная задолженность как по основному долгу, так и по начисленному вознаграждению)" слова "как", ", так" исключить, после слова "и" дополнить словом "(или)";
после строки
"
Наимено-
вание
показа-
теля
Ссудный
портфель
(указывается
сумма займов,
по которым
имеется про-
сроченная
задолженность
как по основ-
ному долгу,
так и по
начисленному
вознагражде-
нию)
В том числе:
Про-
визии
Стан-
дарт-
ные
Сомни-
тель-
ные 1
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 2
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 3
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 4
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 5
кате-
гории
Безна-
дежные
"
дополнить строкой
"
Займы,
по которым
отсутст-
вует про-
сроченная
задолжен-
ность по
основному
долгу и/
или начис-
ленному
вознаграж-
дению
";
строку
"
Сумма займов,
по которым
просроченная
задолженность
составляет от
0 до 30 дней
"
заменить строками
"
Сумма займов,
по которым
просроченная
задолженность
составляет от
1 до 7 дней
Сумма займов,
по которым
просроченная
задолженность
составляет от
8 до 30 дней
";
в строке "Сумма займов, по которым просроченная задолженность составляет от 30 до 60 дней" цифру "30" заменить цифрой "31";
в строке "Сумма займов, по которым просроченная задолженность составляет от 60 до 90 дней" цифру "60" заменить цифрой "61";
в строке "Сумма займов, по которым просроченная задолженность составляет от 90 до 180 дней" цифру "90" заменить цифрой "91";
строку
"
Итого
"
изложить в следующей редакции:
"
Итого ссудный портфель
";
в таблице приложения 20 :
после строк
"
вклады дочерних
организаций
специального
назначения
от резидентов
от нерезидентов
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Деньги,
принятые в
качестве
обеспечения
(заклад,
задаток)
обязательств
клиентов
";
строку
"
Резервы
переоценки
прошлых лет
иностранной
валюты
"
заменить строкой следующего содержания:
"
Резервы
(провизии) на
общебанковские
риски
";
строку
"
Резервы
переоценки
прошлых лет
аффинированных
драгоценных
металлов
"
заменить строкой следующего содержания:
"
Корректировка
на гиперинфляцию
";
строки
"
Резервы
переоценки
прошлых лет
займов в тенге
с фиксацией
валютного
эквивалента
займов
Резервы
переоценки
прошлых лет
вкладов в тенге
с фиксацией
валютного
эквивалента
вкладов
";
исключить;
в таблице приложения 25 :
заголовок таблицы изложить в следующей редакции:
"Займы с просроченной задолженностью по основному долгу и (или) начисленному вознаграждению, выданные на строительство и приобретение недвижимости";
строку
"
Наиме-
нова-
ние
до 30 дней

30-60 күн
60-90 күн
90 күннен астам
Барлығы
Негізгі борыш бойынша
Сыйақы бойынша
Негізгі борыш бойынша
Сыйақы бойынша
Негізгі борыш бойынша
Сыйақы бойынша
Негізгі борыш бойынша
Сыйақы бойынша
Негізгі борыш бойынша
Сыйақы бойынша
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын :
"
Атауы
1-7 күн
8-30 күн
31 - 60 күн
61 - 90 күн
90 күннен астам
Барлығы
Негізгі борыш бойынша және/ немесе есептелген сыйақы бойынша мерзімі өткен займдардың жиынтығы
";
мынадай мазмұндағы түсіндірмемен толықтырылсын:
" Негізгі борыш бойынша және/немесе есептелген сыйақы бойынша мерзімі өткен берешегі бар заемдар сомасы көрсетіледі (Ережеге 19-қосымшаға ұқсас)";
26-қосымшаның кестесінде:
"
Келесі есеп беру айындағы заемдар бойынша өтеу көлемі
"
деген бағаннан кейін мынадай мазмұндағы бағанмен толықтырылсын:
"
Келесі есеп беру айындағы өзге активтер бойынша өтеулер көлемі
";
2, 4-қосымшалар алынып тасталсын.
2. 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін он үшінші және он төртінші абзацтарын қоспағанда, осы қаулы 2008 жылғы 1 желтоқсаннан бастап қолданысқа енгізіледі .
3. Стратегия және талдау департаменті (Н.А. Әбдірахманов) :
1) Заң департаментімен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын ;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне мәлімет үшін жіберсін .
4. Ақпараттық технологиялар департаменті (Қ.А. Түсіпов) 2009 жылғы 1 қаңтарға дейінгі мерзімде "Екінші деңгейдегі банктерден есептік-статистикалық ақпаратты жинақтау және өңдеу" автоматтандырылған ақпараттық шағын жүйесін жетілдіруді қамтамасыз етсін.
5. Агенттіктің Төрайым қызметі (А.Ә. Кенже) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын .
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрайымының орынбасары Қ.Б. Қожахметовке жүктелсін .
Төрайым                                     Е.Л. Бахмутова
Қазақстан Республикасы
Қаржы нарығын және қаржы
ұйымдарын реттеу мен
қадағалау агенттігі
Басқармасының
2008 жылғы 2 қазандағы
N 149 қаулысына
1-қосымша
"Қазақстан Республикасы екінші
деңгейдегі банктерінің есеп
беру туралы ережесіне 18-қосымша
Егжей-тегжейлі негізгі борыш бойынша және/немесе
есептелген сыйақы бойынша мерзімі өткен берешегі
бар заемдар
_________________________________
(банк атауы)
200___жылғы "_____" "_______________" жағдай бойынша
N
Атауы
Стандартты
күмәнді
Оның ішінде:
Үмітсіздер
Провизиялар
1-санатты күмәнді
2-санатты күмәнді
3-санатты күмәнді
4-санатты күмәнді
5-санатты күмәнді
1
Банкаралық займдар, оның ішінде:
1.1
мерзімі өткен берешегі жоқ займдар
1.2
негізгі борыш бойынша және/немесе есептелген сыйақы бойынша мерзімі өткен берешегі бар займдар, оның ішінде:

30 - 60 дней
60 - 90 дней
более 90
дней
Всего
По
основ-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
основ-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
основ-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
основ-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
По
основ-
ному
долгу
По
воз-
наг-
раж-
дению
"
изложить в следующей редакции:
"
Наименование
1-7
дней
8-30
дней
31-60
дней
61-90
дней
более
90
дней
Всего
Всего займы с
просроченной
задолженностью
по основному
долгу и/или
начисленному
вознаграждению
";
дополнить пояснением следующего содержания:
"Указывается сумма займов, по которым имеется просроченная задолженность по основному долгу и/или по начисленному вознаграждению (аналогично приложению 19 к Правилам)";
в таблице приложения 26 :
после графы
"
Объем погашения по займам в
следующем отчетном месяце
"
дополнить графой следующего содержания:
"
Объем погашений по прочим активам
в следующем отчетном месяце
";
приложения 2, 4 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 декабря 2008 года, за исключением абзацев пятнадцатого и шестнадцатого, которые вводятся в действие с 1 января 2009 года.
3. Департаменту стратегии и анализа (Абдрахманову Н.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Департаменту информационных технологий (Тусупову К.А.) в срок до 1 января 2009 года обеспечить доработку Автоматизированной информационной подсистемы "Сбор и обработка отчетно-статистической информации от банков второго уровня".
5. Службе Председателя Агентства (Кенже А.А.) принять меры по опубликованию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Кожахметова К.Б.
Председатель                                 Бахмутова Е.Л.
Приложение 1
к постановлению Правления Агентства
Республики Казахстан по регулированию
и надзору финансового рынка и финансовых
организаций от 2 октября 2008 года № 149
"Приложение 18
к Правилам представления
отчетности банками второго
уровня Республики Казахстан
Займы, по которым имеется просроченная задолженность по
основному долгу и/или по начисленному вознаграждению в деталях
_________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "_____" "_______________" 200___года
Наименование
Стан-
дарт-
ные
Сомни-
тель-
ные
в том числе:
Сомни-
тель-
ные 1
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 2
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 3
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 4
кате-
гории
Сомни-
тель-
ные 5
кате-
гории
Без-
на-
деж-
ные
Про-
ви-
зии
1
Межбанковские
займы, в том
числе:
1.1
займы, по
которым
просроченная
задолженность
отсутствует
1.2
займы, по
которым имеется
просроченная
задолженность
по основному
долгу и/или по
начисленному
вознаграждению,
в том числе: