Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 714 "Жануарлардың санын реттеу ережесін бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 754 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 16 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5490 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 10-1/18 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 2012.01.17 № 10-1/18 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 2004 жылғы 9 шілдедегі 46-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2004 жылғы 1 желтоқсандағы N 714 "Жануарлардың санын реттеу ережесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тізілімінде N 3316 тіркелген, 2005 жылғы 7 қазандағы N 121-122(746) "Заң газеті" газетінде жарияланған) бұйрығына мына өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармақта "Е.А.Келемсеиітке" деген сөзді "Н.А. Хадыркеевке және Балық шаруашылығы комитетінің Төрағасы Қ.Б. Сүлейменовке" деген сөздерімен ауыстырылсын;
аталған бұйрықпен бекітілген Жануарлардың санын реттеу ережесінде:
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жануарлардың санын реттеу туралы шешімді жануарлар мен құстардың жер беті түрлеріне қатысты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті және балық пен басқа да су жануарларының түрлеріне қатысты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті (бұдан әрі – тиісті Комитеттер) және (немесе) олардың аумақтық органдары (бұдан әрі – тиісті Инспекциялар) қабылдайды.
Жануарлардың санын реттеу қажеттігі туралы мәселені қарау үшін тиісті Комитеттер немесе тиісті инспекциялар жануарлардың санын реттеу туралы мәселені шешу жөнінде комиссия (бұдан әрі - Комиссия) құрады.
Комиссия құрамына тиісті Инспекциялардың, жергілікті атқарушы билік органдарының өкілдері, қоршаған ортаны қорғау, санитариялық-эпидемиологиялық және ветеринариялық қадағалау саласындағы уәкілетті мемлекеттік органдардың, ғылыми ұйымдардың өкілдері кіреді.";
3-тармағының 3) тармақшасында "Комитеттің" деген сөзінен кейін "тиісті" деген сөзімен толықтырылсын;
8-тармағының 2) тармақшасында:
"аңшылық" деген сөзінен кейін "және балық аулау" деген сөзімен толықтырылсын.
"тәсілдерін" деген сөзінен кейін ", орындарын" деген сөзімен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года № 714 "Об утверждении Правил регулирования численности животных"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 754. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 января 2009 года № 5490. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 января 2012 года № 10-1/18
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 17.01.2012 № 10-1/18.
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 декабря 2004 года № 714 "Об утверждении Правил регулирования численности животных" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 3316; опубликован в "Юридической газете" от 7 октября 2005 года № 185-186 (919-920)) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2 слова "Келемсеит Е.А." заменить словами "Хадыркеева Н.А и Председателя Комитета рыбного хозяйства Сулейменова К.Б.";
в Правилах регулирования численности животных, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Решение о регулировании численности животных принимается Комитетом лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в отношении наземных видов животных и птиц, и Комитетом рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в отношении видов рыб и других водных животных (далее - соответствующие Комитеты) и (или) их территориальными органами (далее - соответствующие Инспекции).
Для рассмотрения вопроса о необходимости регулирования численности животных соответствующими Комитетами или соответствующими инспекциями создаются комиссии по решению вопроса о регулировании численности животных (далее - Комиссия).
В состав Комиссии входят представители соответствующих Инспекций, местных органов исполнительной власти, представители научных организаций, уполномоченных государственных органов в области охраны окружающей среды, санитарно-эпидемиологического и ветеринарного надзора.";
в подпункте 3) пункта 3 после слова "исследования" дополнить словом "соответствующего";
в подпункте 2) пункта 8 :
после слова "способов" дополнить словом ", мест";
после слова "охоты" дополнить словами "и рыболовства".

2. Осы бұйрық ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     А. Күрішбаев
"Келісілді":                     "Келісілді":
Қазақстан Республикасының        Қазақстан Республикасының
Қоршаған ортаны қорғау министрі  Денсаулық сақтау министрі
_________________ Н. Исқақов     ______________ Ж. Досқалиев
2008 жылғы 23 желтоқсан          2008 жылғы 30 желтоқсан

2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Куришбаев
"Согласовано"                                 "Согласовано"
Министр охраны                            Министр здравоохранения
окружающей среды                            Республики Казахстан
Республики Казахстан                          _______ Ж. Доскалиев
________ Н. Искаков                            30 декабря 2008 года
29 декабря 2008 года