Қазақстан Республикасында тіркелген дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктердің жиынтық ведомосы (тізілімі) нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы N 612 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 22 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5501 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 13 тамыздағы № 408 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2010.08.13 № 408 (мемлекеттік тіркелген сәтінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 шілдеден бастап әрекеттерге таралады) Бұйрығымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Кодексінің (Салық кодексі) 276-бабы 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасында тіркелген
дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктердің жиынтық
ведомосының (тізілімінің) нысаны бекітілсін.
2. "Қазақстан Республикасында тіркелген дипломатиялық және оларға теңестірілген өкілдіктердің жиынтық ведомосы (тізілімі)нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті Төрағасының 2004 жылғы 14 желтоқсандағы N 645 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3328 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті (Д.Е.Ерғожин) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
4. Осы бұйрық ресми жариялануға жатады және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                               Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2008 жылғы 26 желтоқсандағы
N 612 бұйрығымен бекітілген
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНДА ТІРКЕЛГЕН ДИПЛОМАТИЯЛЫҚ
ЖӘНЕ ОЛАРҒА ТЕҢЕСТІРІЛГЕН ӨКІЛДІКТЕРДІҢ ЖИЫНТЫҚ
ВЕДОМОСТЫ (ТІЗІЛІМІ)
Қағаз мәтініне қараңыз
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ АУМАҒЫНДА АЛҒАН ТАУАРЛАР, ЖҰМЫСТАР,
ҚЫЗМЕТТЕР БОЙЫНША ҚАЙТАРУҒА ҚОЙЫЛҒАН ҚҚС СОМАСЫ
Қағаз мәтініне қараңыз А-С парақтар
ӨКІЛДІК ПЕРСОНАЛЫ ТУРАЛЫ МӘЛІМЕТТЕР
Қағаз мәтініне қараңыз А-С парақтар

Об утверждении формы сводной ведомости (реестра) дипломатических и приравненных к ним представительств, аккредитованных в Республике Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2008 года № 612. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 января 2009 года № 5501. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 13 августа 2010 года № 408
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 13.08.2010 № 408 (вводится в действие со дня его государственной регистрации и распространяется на отношения, возникшие с 01.07.2010).
В целях реализации пункта 4 статьи 276 Кодекса Республики Казахстан от «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму сводной ведомости (реестр) дипломатических и приравненных к ним представительств, аккредитованных в Республике Казахстан.
2. Признать утратившим силу приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 14 декабря 2004 года № 645 «Об утверждении формы сводной ведомости (реестра) дипломатических и приравненных к ним представительств, аккредитованных в Республике Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 3328).
3. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Министр                                    Б. Жамишев
"СОГЛАСОВАН"
Министр иностранных дел
Республики Казахстан
М. Тажин
6 января 2009 года
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 26 декабря 2008 года № 612
Сводная ведомость (реестр)
дипломатических и приравненных к ним
представительств, аккредитованных
в Республике Казахстан
см. бумажный вариант
Приложение 1 к Реестру
Сумма НДС, предъявленного к возврату по приобретенным
на территории Республики Казахстан товарам, работам, услугам
см. бумажный вариант
Приложение 2 к Реестру
Сведения о персонале представительства
см. бумажный вариант