"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 13 наурыздағы N 23-302қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 31 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 515 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 06-285қ қаулысымен
Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009.03.26 N 06-285қ қаулысымен
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы"»N 558 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын көтеру мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған»"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Департамент) көрсететін "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) стандарты бекітілсін.
2. Департамент мемлекеттік қызмет көрсетудің бекітілген стандартын, оның ішінде жыл сайын бекітілген көрсеткіштердің сапасы мен қол жетімділігін, қалалық маңызы бар бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10 жұлдызына және әрбір есеп беру жылының 15 желтоқсанына дейін Астана қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметтер мониторингі бөліміне сапа көрсеткіштері мен қол жетімділігінің мақсатты мәндеріне қол жеткізу жөнінде тоқсан сайынғы және жылдық есеп беруді қамтамасыз етсін.
3. Департамент осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Х. Сұлтановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкiм                                              А. Мамин
Астана қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 13 наурыздағы
N 23-302қ қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт жұмыссыз азаматтарға анықтамалар беру бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
Мемлекеттік қызмет жұмыссыз ретінде хабарласқан азамат тіркелген жағдайда және лайықты бос лауазым болмағанда көрсетіледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны автоматтандырылмаған.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам"
Постановление Акимата города Астаны от 13 марта 2008 года N 23-302п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 31 марта 2008 года N 515. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 марта 2009 года N 06-285п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26.03.2009 N 06-285п
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам" (далее - государственная услуга), предоставляемой Департаментом занятости и социальных программ города Астаны (далее - Департамент).
2. Департаменту обеспечить опубликование утвержденного стандарта государственной услуги в средствах массовой информации городского значения, в том числе ежегодно утверждаемых значений показателей качества и доступности;
в срок до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и до 15 декабря каждого отчетного года обеспечить предоставление ежеквартальной и годовой отчетности по достижению целевых значений показателей качества и доступности в отдел мониторинга государственных услуг аппарата Акима города Астаны.
3. Департаменту обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Астаны Султанова Е.Х.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны
от 13 марта 2008 года
N 23-302п
Стандарт
оказания государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по выдаче справок безработным гражданам (далее - государственная услуга).
Государственная услуга оказывается в случае регистрации обратившегося в качестве безработного и отсутствии подходящей вакансии.
2. Форма оказываемой государственной услуги не автоматизированная.

3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 8)-тармақшасына сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Департамент) жұмыссыздарды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бөлімімен Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны:
1) жұмыссыз ретінде тіркеу;
2) осы стандарттың 1 - 2-қосымшаларына сәйкес жұмыссыздың анықтамасын беруде немесе анықтама беруден бас тарту болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға көрсетіледі (бұдан әрі - тұтынушылар).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) жұмыссыз ретінде тіркелген күннен бастап он күнтізбелік күннен кешікпей және жұмыс беруші жұмысқа қабылдаудан дәлелді бас тартқаннан кейін (Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 15-бабының 6-тармағы);
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 10 минут;
3) жұмыссыз ретінде құжаттарды алған кезде кезек күтуге ұйғарынды ең ұзақ уақыты -10 минут.
8. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет тегін.
9. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат ресми ақпараттық көздерінде, Департамент фойесіндегі тағанда, сондай-ақ Астана қаласы Әкімінің: www.аstana.кz. сайтында орналастырылды.
10. Мемлекеттік қызмет сенбі, жексенбі және мерекелік күндерден басқа күнделікті сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау сағат 09.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Қызметті алу үшін алдын ала жазылу және жедел қызмет көрсету жүзеге асырылмайды.
11. Мемлекеттік қызмет Департамент бойынша тұтынушылар тектерінің бастапқы әріптері жазылған операциялық залдарға бөлінген 4 терезеде жүргізіледі, олардың ыңғайлы орналасуы үшін орындар бар. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ақпараттар орналастырылған таған, отыру үшін орындарымен күту залы бар. Ғимарат пандустармен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті мына құжаттар ұсынылады (деректерді тіркеген соң түпнұсқа қайтарылады):
жеке куәлігі (паспорт);
шетелдiктер мен азаматтығы жоқ адамдар бұдан басқа, шетелдiктiң Қазақстан Республикасында тұруға ықтиярхатын және азаматтығы жоқ адамның iшкi iстер органдарында тiркелгенi туралы белгiсi бар куәлiгін ұсынады;
оралмандар халықтың көшi-қоны мәселелерi жөнiндегi уәкiлеттi органның аумақтық органдары берген оралман куәлiгiн ұсынады;
әлеуметтік жеке коды (ӘЖК);
салық төлеушінің тіркеу нөмірі (СТН);
еңбек қызметін растайтын құжаттар.

3. Государственная услуга оказывается в соответствии с подпунктом 8) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения".
4. Государственная услуга оказывается отделом содействия трудоустройству безработных Государственного учреждения "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" (далее - Департамент), город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинет 9.
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги является:
1) регистрация в качестве безработного;
2) выдача справки либо отказ в выдаче справки безработного согласно приложениям 1-2 к настоящему стандарту.
6. Государственная услуга оказывается гражданам Республики Казахстан, иностранцам и лицам без гражданства (далее - потребители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) не позднее десяти календарных дней со дня регистрации в качестве безработного и после мотивированного отказа в приеме на работу работодателем (пункт 6 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения");
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 10 минут;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки безработного - 10 минут.
8. Оказание государственной услуги бесплатное.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещается в официальных источниках информации, на стендах, расположенных в фойе Департамента, а также сайте Акима города Астаны: www.astana.kz.
10. Государственная услуга предоставляется ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9.00 часов до 18.00 часов.
Прием документов осуществляется с 9.00 часов до 13.00 часов.
Для получения государственной услуги предварительная запись и ускоренное обслуживание не осуществляется.
11. Государственная услуга предоставляется в операционном зале Департамента, где имеется 4 окна с разбивкой по районам и по первоначальным буквам фамилий обращающихся потребителей, с местами их удобного расположения. Имеется зал ожидания с местами для сидения, со стендами, где размещена информация, необходимая для оказания государственной услуги, здание оборудовано пандусом.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги необходимо предоставление следующих документов (в оригиналах, которые после регистрации данных подлежат возврату):
1) удостоверение личности (паспорт);
иностранцы и лица без гражданства предоставляют, кроме того, вид на жительство иностранца в Республике Казахстан и удостоверение лица без гражданства с отметкой о регистрации в органах внутренних дел;
оралманы предоставляют удостоверение оралмана, выданное территориальными органами уполномоченного органа по вопросам миграции населения;
2) социальный индивидуальный код (СИК);
3) регистрационный номер налогоплательщика (РНН);
4) документы, удостоверяющие трудовую деятельность.

13. Қандай да бланктерді толтыру талап етілмейді.
14. Мемлекеттік қызмет Департаменттің жұмыссыздарды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бөліміне мына мекен-жай бойынша тапсырылады: Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 9-кабинет, телефон: 21-03-37.
15. Осы мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды тапсыру талап етілмейді.
Хабарласу мерзімі, ақпарат алу, жұмысқа жолдама беру бағдарламалы дербес есептік карточкасында белгіленеді.
16. Жұмыссыздың анықтама алуы үшін осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес тұтынушы жұмыссыздарды жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу бөліміне жұмыссыздың өзі келуі талап етіледі.
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату не болмаса мемлекеттік қызметті ұсынудан бас тарту мына негіздемелер бойынша:
1) екі лайықты жұмыс ұсынылғанда жазбаша бас тартса;
2) жұмысқа жолдама берілгеннен кейін бес жұмыс күн ішінде дәлелсіз себептермен келмегенде;
3) Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментіне шақыруы бойынша екі жұмыс күні ішінде жұмысқа жолдама алуға дәлелсіз себептермен келмегенде;
4) Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментінің жолдамасы бойынша оқуды немесе қоғамдық жұмыстарға қатысуды жұмыссыз дәлелсіз себептермен өз еркімен тоқтатқанда;
5) жұмыссыз Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаментіне келу мерзімін дәлелсіз себептермен бұзғанда;
6) мекен-жайды ауыстырғанда;
7) жұмыссыз бас бостандығынан айыру түрінде жазаға сотталғанда;
8) зейнетақы тағайындағанда жүргізіледі.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Департамент қызметі:
1) Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын сақтау;
2) сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы тұру;
3) мемлекеттік және еңбек тәртібін бұлжытпай сақтау;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) тұтынушылардың құқықтары мен бостандықтарын бұзуға жол бермеу;
6) өтініштерді қарау кезінде төрешілдік пен сөзбұйдаға жол бермеу;
7) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты сақтау;
8) құжаттардың құпиялылығын қамтамасыз ету;
9) белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
10) сыпайы және әдепті болу қағидаларына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 3-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.

13. Заполнение каких-либо бланков не требуется.
14. Государственная услуга оказывается в Департаменте, по адресу: город Астана, улица Иманбаевой 68 а, кабинет 9, отдел содействия трудоустройству безработных, телефон: 21-03-37.
15. Для оказания данной государственной услуги не требуется сдача документов.
Дата обращения, получения информации, направления на работу фиксируется в карточке персонального учета программно.
16. Для получения справки безработного согласно приложению 1 к настоящему стандарту требуется личное посещение потребителем отдела содействия трудоустройству безработных.
17. Приостановление или отказ в оказании государственной услуги производится в случае снятия с учета безработного по следующим основаниям:
1) письменного отказа от двух предложенных вариантов подходящей работы;
2) неявки без уважительных причин в течение пяти рабочих дней после выдачи направления на работу;
3) неявки без уважительных причин в течение двух рабочих дней по вызову в Департамент занятости и социальных программ для получения направления на работу;
4) самовольного, без уважительной причины прекращения безработным участия в общественных работах или обучения по направлению Департамента занятости и социальных программ;
5) нарушения безработным без уважительных причин сроков посещения Департамента занятости и социальных программ;
6) перемены места жительства;
7) осуждения безработного к наказанию в виде лишения свободы;
8) назначения пенсии.
3. Принципы работы
18. Деятельность Департамента основывается на принципах:
1) соблюдения Конституции и законов Республики Казахстан;
2) противостояния проявлениям коррупции;
3) неукоснительного соблюдения государственной и трудовой дисциплины;
4) предоставления полной информации об оказываемой государственной услуге;
5) недопущения нарушения прав и свобод потребителей;
6) недопущения бюрократизма и волокиты при рассмотрении заявлений;
7) сохранности информации о содержании документов потребителей;
8) обеспечения конфиденциальности документов;
9) обеспечения сохранности неполученных в установленном периоде документов;
10) вежливости и корректности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 3 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.

5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану қажеттілігі кезінде тұтынушы Департаментке, Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 9-кабинетке, жұмыссыздарды жұмысқа орналастыру бөлімінің бастығына, мына телефон бойынша: 21-03-37, электрондық мекен-жайы: deptrud@at.kz. хабарласуына болады.
22. Шағым жазбаша түрде поштамен немесе қолма қол Департаменттің кеңсесі арқылы мына мекен-жай бойынша қабылданады: Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 12-кабинет.
Электрондық мекен-жайы: deptrud@at.kz.
Бөлім бастығы, телефоны: 21-03-37, 9-кабинет.
Директордың орынбасары, 6-кабинет, телефоны: 21-62-18.
Тұтынушы қабылданған шараларға қанағаттанбаса немесе мәселе жоғары тұрған органның қарауын қажет етсе, ол Астана қаласы әкімінің орынбасарына жазбаша шағым жолдауына болады.
23. Департаментке келіп түскен шағымды қарау Қазақстан Республикасының заңнамаларымен қарастырылған тәртібі мен мерзімінде жүзеге асырылады.
Шағым жазған кезде тұтынушыға қабылдау туралы белгісі қойылған екінші данасы беріледі.
Заңнамамен белгіленген тәртіпте ұсынылған өтініштер міндетті түрде қабылдауға, тіркелуге, есепке алуға және қарауға жатады. Кеңсе телефоны: 21-22-61.
6. Байланыс ақпараты
24. Тұтынушыларды қабылдау Департамент жұмысының белгіленген кестесіне сәйкес жүзеге асырылады.
Департамент директоры, 23-кабинет, телефоны 21-04-92, факс: 21-28-39.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сәрсенбі сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін.
Директордың орынбасары, 6-кабинет, телефоны: 21-62-18.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Бөлім бастығы 9-кабинет, телефоны: 21-03-37.
Жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Бөлімнің жұмыс кестесі: азаматтарды қабылдау күн сайын сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Астана қаласы әкімінің орынбасары, мекен-жайы: Бейбітшілік көшесі, 11, 233-кабинет. Азаматтарды қабылдау кестесі Астана қаласы әкімдігінің жұмыс регламентіне сәйкес. Телефоны: 75-21-68.
Астана қаласы әкімінің аппараты. Мекен-жайы: Бейбітшілік көшесі, 11, қала Әкімінің сайты www.Astana.kz.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, Астана қаласы, Министрлік үйі, 35 көше, 2-үй, 6-кіреберіс, сайты www.Enbek.kz.
25. Тұтынушы үшін басқа да пайдалы ақпарат.
Астана қаласы Әкімінің сайты www.аstana.kz.
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
1-қосымша
АНЫҚТАМА
Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы"
Заңының 15-бабына сәйкес____________________________________________
жұмыссыз ретінде жұмыспен қамту қызметінде___________________бастап
(күні, айы, жылы)
тіркелгендігі жөнінде берілді.
______________________________________________ақылы қоғамдық
жұмыстарға қатысты.
Анықтама____________________________________________________берілді.
Қолданылу мерзімі берілген күннен бастап 1 ай.
Департамент директорының орынбасары
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
2-қосымша
____________________
(кімге жолданады) ____________________________________________________________________
(бас тарту себебін көрсету)
байланысты _________________________жұмыссыздың анықтамасын ұсынуған
бас тартылғандығы жөнінде хабардар етеміз.
Департамент директорының орынбасары
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
3-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің
норматив-
тік мәні
Көрсеткіш-
тің келесі
жылдағы
нысаналы
мәні
Көрсет-
кіштің
есепті
жылдағы
ағымда-
ғы мәні
1
2
3
4

5. Порядок обжалования
21. При необходимости обжаловать действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц потребитель может обратиться в Департамент, город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинет 9, начальник отдела содействия трудоустройству безработных, телефон: 21-03-37, электронный адрес: deptrud@at.kz.
22. Жалобы принимаются в письменном виде по почте либо нарочно через канцелярию Департамента, по адресу: город Астана, улица Иманбаевой 68-а, кабинет 12.
Электронный адрес: deptrud@at.kz.
Начальник отдела, телефон: 21-03-37, кабинет 9.
Заместитель директора, кабинет 6, телефон: 21-62-18.
Если потребитель не будет удовлетворен принятыми мерами или вопрос требует рассмотрения вышестоящей инстанцией, он может направить жалобу письменно заместителю акима города Астаны.
23. Рассмотрение жалоб, поступивших в Департамент, осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
При подаче жалобы потребителю выдается второй экземпляр с отметкой о принятии.
Обращения, поданные в порядке, установленном законодательством, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению. Телефон канцелярии: 21-22-61.
6. Контактная информация
24. Прием потребителей осуществляется в соответствии с установленным графиком работы Департамента.
Директор Департамента, кабинет 23, телефон: 21-04-92, факс: 21-28-39.
График приема граждан: понедельник, среда с 14.00 до 17.00 часов.
Заместитель директора, кабинет 6, телефон: 21-62-18.
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.00 часов.
Начальник отдела - кабинет 9, телефон: 21-03-37.
График работы: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.00 часов.
Графики работы отдела: прием граждан ежедневно с 9.00 до 17.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.00 часов.
Заместитель Акима города Астаны. Адрес: город Астана, улица Бейбитшилик 11, кабинет 233. График приема граждан - согласно Регламенту работы акимата города Астаны. Телефон: 75-21-68.
Аппарат Акима города Астаны. Адрес: город Астана, улица Бейбитшилик 11, сайт Акима города www.astana.kz.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, город Астана, Дом Министерств, улица 35, дом 2, подъезд 6, сайт www.Enbek.kz.
25. Другая полезная информация для потребителя.
Сайт Акима города Астаны: www.аstana.кz.
Приложение 1
к Стандарту оказания
государственной услуги
СПРАВКА
Дана
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество)
в том, что он(а) в соответствии со статьей 15 Закона Республики
Казахстан "О занятости населения" зарегистрирован(а) службой
занятости в качестве безработного с _______________.
(дата)
принимал(а) участие в оплачиваемых общественных работах с ____.
Справка дана ___________________________________________.
Срок действия - 1 месяц со дня выдачи.
Заместитель директора Департамента
Приложение 2
к Стандарту оказания
государственной услуги
___________________
(кому адресуется)
Доводим до сведения, что Вам отказано в предоставлении справки
безработного в связи с ____________________________________________.
(указать причину отказа)
Заместитель директора Департамента
Приложение 3
к Стандарту оказания
государственной услуги
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4