"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 13 наурыздағы N 23-297қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 31 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 518 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 26 наурыздағы N 06-285қ қаулысымен
Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2009.03.26 N 06-285қ қаулысымен
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 30 маусымдағы "Мемлекеттік қызмет көрсетудің үлгі стандартын бекіту туралы"»N 558 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызмет көрсетудің сапасын көтеру мақсатында Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған»"Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Департамент) көрсететін "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) стандарты бекітілсін.
2. Департамент мемлекеттік қызмет көрсетудің бекітілген стандартын, оның ішінде жыл сайын бекітілген көрсеткіштердің сапасы мен қол жетімділігін, қалалық маңызы бар бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды;
есептік тоқсаннан кейінгі айдың 10 жұлдызына және әрбір есеп беру жылының 15 желтоқсанына дейін Астана қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік қызметтер мониторингі бөліміне сапа көрсеткіштері мен қол жетімділігінің мақсатты мәндеріне қол жеткізу жөнінде тоқсан сайынғы және жылдық есеп беруді қамтамасыз етсін.
3. Департамент осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Х. Сұлтановқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Әкiм                                                 А. Мамин
Астана қаласы әкімдігінің
2008 жылғы 13 наурыздағы
N 23-297қ қаулысымен
бекітілді
Мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарты
"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды
материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу"
1. Жалпы ережелер
1. Осы стандарт үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу бойынша мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін анықтайды.

Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому"
Постановление Акимата города Астаны от 13 марта 2008 года N 23-297п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 31 марта 2008 года N 518. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 марта 2009 года N 06-285п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26.03.2009 N 06-285п
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2007 года N 558 "Об утверждении Типового стандарта оказания государственной услуги", в целях повышения качества оказания государственных услуг акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый стандарт оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" (далее - государственная услуга), предоставляемой Департаментом занятости и социальных программ города Астаны (далее - Департамент).
2. Департаменту обеспечить опубликование утвержденного стандарта государственной услуги в средствах массовой информации городского значения, в том числе ежегодно утверждаемых значений показателей качества и доступности;
в срок до 10 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, и до 15 декабря каждого отчетного года обеспечить предоставление ежеквартальной и годовой отчетности по достижению целевых значений показателей качества и доступности в отдел мониторинга государственных услуг аппарата Акима города Астаны.
3. Департаменту обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя Акима города Астаны Султанова Е.Х.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны
от 13 марта 2008 года
N 23-297п
Стандарт
оказания государственной услуги
"Оформление документов для материального обеспечения
детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому"
1. Общие положения
1. Данный стандарт определяет порядок оказания государственной услуги по оформлению документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому.

Әлеуметтік көмек түрінде материалдық қамтамасыз ету үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларға тоқсан сайын жергілікті бюджет қаражатынан төленетін отбасылардың табыстарына қарамастан 6,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде беріледі.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 1991 жылғы 21 маусымдағы "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" ( 29-бабының 6-тармағы), Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 11 шілдедегі "Кемтар балаларды әлеуметтік және медициналық-педагогикалық түзеу арқылы қолдау туралы" заңдарына (11-бабының 1-тармағы, 8-бабының 2-тармағы) және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 ақпандағы N 3-1-550қ қаулысымен (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2004 жылдың 10 наурызда Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3985 болып тіркелген) бекітілген үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларға әлеуметтік көмек көрсету Ережесінің 1-тармағына сәйкес көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - Департамент) "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының әлеуметтік жәрдемақылар мен тұрғын үй көмегін тағайындау жөніндегі бөлімімен Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а (тұрғылықты аудандарына қарай) көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті аяқтау нысаны:
1) үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларға әлеуметтік көмек төлеміне жәрдемақыларды тағайындау туралы шешімі.
2) әлеуметтік көмекті тағайындау жөнінде шешім қабылданған жағдайда, тоқсан сайын арызданушының жеке шотына ақшалай қаражаттар аударылады.
6. Мемлекеттік қызмет үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларға көрсетіледі (бұдан әрі - тұтынушылар).
7. Мемлекеттік қызмет көрсету кезіндегі уақыт бойынша шектеу мерзімдері:
1) әлеуметтік көмекті тағайындау туралы шешімі өтініш берілген күннен бастап 5 күн ішінде шығарылады;
2) алушылардың жеке шоттарына ақшалай қаражаттарды аударудың ең ұзақ уақыты бес банктік күнді құрайды;
3) қажетті құжаттарды тапсырғанда кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - 20 минут;
4) құжаттарды алған кезде кезек күтуге рұқсат берілген ең ұзақ уақыт - қажет етпейді.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету тегін.
9. Мемлекеттік қызмет тәртібі туралы толық ақпарат ресми ақпараттық көздерінде, Департамент фойесіндегі тағандарда, сондай-ақ Астана қаласы Әкімінің: www. аstana. кz. сайтында орналастырылады.

Материальное обеспечение в виде социальной помощи предоставляется семьям, имеющим детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому в размере 6,5 месячного расчетного показателя ежеквартально, независимо от доходов семьи, выплачиваемого из средств местного бюджета.
2. Форма оказываемой государственной услуги частично автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается в соответствии с законами Республики Казахстан 13 апреля 2005 года " О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан " (пункт 6 статьи 29), от 11 июля 2002 года "О социальной и медико-педагогической коррекционной поддержке детей с ограниченными возможностями" (пункт 1 статьи 11 , пункт 2 статьи 8 ) и пунктом 1 Правил оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому, утвержденных постановлением акимата города Астаны от 20 февраля 2004 года N 3-1-550п (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Министерства юстиции Республики Казахстан 10 марта 2004 года N 314).
4. Государственная услуга оказывается отделом по назначению социальных пособий и жилищной помощи районов "Алматы" и "Сарыарка" Государственного учреждения "Департамент занятости и социальных программ города Астаны" (далее - Департамент), город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания).
5. Формой завершения оказываемой государственной услуги является:
1) решение о назначении социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому;
2) в случае принятия решения о назначении социальной помощи - ежеквартально осуществляются денежные выплаты путем перечисления на лицевые счета получателей.
6. Государственная услуга оказывается семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому (далее - потребители).
7. Сроки ограничений по времени при оказании государственной услуги:
1) решение о назначении социальной помощи выносится в течение 5 дней со дня подачи заявления;
2) максимальный срок зачисления денежных средств на лицевые счета получателей составляет пять банковских дня;
3) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов - 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении документов - не требуется.
8. Оказание государственной услуги бесплатное.
9. Полная информация о порядке оказания государственной услуги размещается в официальных источниках информации, на стендах, расположенных в фойе Департамента, а также сайте Акима города Астаны: www.astana.kz.

10. Мемлекеттік қызмет сенбі, жексенбі және мерекелік күндерден басқа күнделікті сағат 09.00-ден 18.00-ге дейін көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау сағат 09.00-ден 13.00-ге дейін жүзеге асырылады.
Қызметті алу үшін алдын ала жазылу және жедел қызмет көрсету жүзеге асырылмайды.
11. Мемлекеттік қызмет Департаменттің "Алматы" және "Сарыарқа" аудандары бойынша тұтынушыларды қабылдау үшін операциялық залдарда ұсынылады, кезек күту үшін отыру орындықтары, бланктерді толтыру үшін үстелдер, өтініштердің үлгісімен тағандар бар, ғимарат пандустармен жабдықталған.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін осы стандарттың 1-қосымшаға сәйкес өтінішке келесі құжаттар қоса беріледі:
1) өтініш берушінің жеке куәлік көшірмесі;
2) балалардың туу туралы куәліктің көшірмесі;
3) азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекен-жай бюросынан анықтама (мекен-жай бюросы мына мекен-жайда орналасқан: Астана қаласы, Иманов көшесі, 7, жұмыс кестесі күн сайын сағат 9.00-ден сағат 19.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 15.00-ге дейін. Жексенбі күні - демалыс);
4) Астана қаласы Білім департаментінің психологиялық-дәрігерлік-педагогикалық кеңестің (бұдан әрі - ПДПК) тәрбиелеу немесе оқыту мерзімінің көрсетілуімен мүгедек баланы үйде тәрбиелеу және оқыту қажеттілігі туралы анықтамасы (Астана қаласы, Желтоқсан көшесі, 13, азаматтарды қабылдау кестесі: жұмыс күндері сағат 9.00-ден сағат 16.00-ге дейін, телефоны: 32-48-92);
5) Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Астана қаласы бойынша департаменті медициналық-әлеуметтік сараптамасының (бұдан әрі - МӘС) мүгедектігі жөніндегі анықтамасы (Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, қабылдау кестесі жұмыс күндері сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, 21-93-66);
Мекен-жайы: Иманбаева көшесі, 68а, қабылдау кестесі: жұмыс күндері сағат 9.00-ден сағат 18.00-ге дейін, телефоны: 21-93-66;
6) мектептен анықтама (тоқсан сайын);
7) қамқоршының (қорғаншының) әлеуметтік көмек тағайындау туралы өтінішіне қамқорлық (қамқоршылық) белгілеу туралы тиісті орган шешімінің көшірмесі қоса беріледі.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін өтініштер нысанын беру орны - Департамент ғимараты, Иманбаева көшесі, 68а, 1 және 11-кабинеттер (тұратын аудандарына қарай).
14. Құжаттар Департаменттің "Алматы" және "Сарыарқа" аудандарының тұрғын үй көмегі және әлеуметтік жәрдемақыларды тағайындау бөлімдеріне мына мекен-жай бойынша тапсырылады: Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 1 және 11 кабинеттер (тұрғылықты ауданына қарай).

10. Государственная услуга предоставляется ежедневно, за исключением субботы, воскресенья и праздничных дней с 9.00 часов до 18.00 часов.
Прием документов осуществляется с 9.00 часов до 13.00 часов.
Для получения государственной услуги предварительная запись и ускоренное обслуживание не осуществляется.
11. Государственная услуга предоставляется в операционных залах Департамента для приема потребителей по районам "Алматы" и "Сарыарка", имеются сидячие места, зал ожидания, столы для заполнения бланков, стенды с образцами заявлений, здание оборудовано пандусом.
2. Порядок оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги к заявлению согласно приложению 1 к настоящему стандарту прилагаются следующие документы:
1) копия удостоверения личности заявителя;
2) копия свидетельства о рождении ребенка;
3) копия книги регистрации граждан или справка с адресного бюро (адресное бюро находится по адресу: город Астана, улица Иманова, 7, график работы: ежедневно с 9.00 до 19.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 15.00 часов, суббота - с 9.00 до 13.00 часов, воскресенье - выходной);
4) справка о необходимости обучения ребенка-инвалида на дому, выдаваемой психолого-медико-педагогической консультацией Департамента образования города Астаны (далее - ПМПК), с указанием сроков воспитания и обучения (город Астана, улица Желтоксан, 13, график приема граждан: рабочие дни с 9.00 до 16.00 часов, телефон: 32-48-92);
5) справка об инвалидности медико-социальной экспертизы Департамента Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан по городу Астане (далее - МСЭ) (город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, график приема: рабочие дни с 9.00 до 18.00, телефон: 21-93-66);
6) справка со школы (ежеквартально);
7) к заявлению опекуна (попечителя) о назначении социальной помощи прилагается выписка из решения соответствующего органа об установлении опеки (попечительства).
13. Место выдачи формы заявлений для оказания государственной услуги - здание Департамента, город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания).
14. Документы сдаются в отделы по назначению социальных пособий и жилищной помощи по районам "Алматы" и "Сарыарка" Департамента, по адресу: город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания).

15. Хабарласқан кезде тұтынушыға осы стандарттың 1-қосымшасына сәйкес өтініш бланкісі беріледі. Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларға әлеуметтік көмек көрсету үшін барлық қажетті құжаттармен бірге өтінішті қабылдау айғағы құжатты қабылдаған маманның қолы мен қабылдау мерзімімен расталады (жыртылмалы талон).
16. Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларға әлеуметтік көмек тағайындағанда, тұтынушының жеке шоттарына ақшалай қаражаттар аудару жүргізіледі. Бұл ретте тұтынушыны телефон арқылы немесе 1 және 11-кабинеттерге өздерінің баруымен жүргізіледі (тұрғылықты аудандарына қарай).
17. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтату оқу аяқталған жағдайда жүргізіледі.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Департаменттің қызметі:
1) Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарын сақтау;
2) сыбайлас жемқорлық көріністеріне қарсы тұру;
3) мемлекеттік және еңбек тәртібін бұлжытпай сақтау;
4) көрсетілетін мемлекеттік қызмет туралы толық ақпарат беру;
5) тұтынушылардың құқықтары мен бостандықтарын бұзуға жол бермеу;
6) өтініштерді қарау кезінде төрешілдік пен сөзбұйдаға жол бермеу;
7) тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпаратты сақтау;
8) құжаттардың құпиялылығын қамтамасыз ету;
9) белгіленген мерзімде алмаған құжаттардың сақталуын қамтамасыз ету;
10) сыпайы және әдепті болу қағидаларына негізделеді.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелері осы стандарттың 2-қосымшасына сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызмет көрсететін мемлекеттік органның, мекеменің немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызметтердің сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің нысаналы мәнін жыл сайын арнайы құрылған жұмыс топтары бекітеді.
5. Шағымдану тәртібі
21. Уәкілетті лауазымды тұлғалардың әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану қажеттілігі кезінде тұтынушы Департаментке, Иманбаева көшесі, 68а, 1 және 11-кабинеттер (тұрғылықты аудандарына қарай), бөлім бастықтары, телефондары: 21-09-41, 21-62-22, электрондық мекен-жайы deptrud@at. kz. хабарласуына болады.
22. Шағым жазбаша түрде поштамен немесе қолма қол Департаменттің кеңсесі арқылы мына мекен-жай бойынша: Астана қаласы, Иманбаева көшесі, 68а, 12-кабинетте қабылданады.
Электрондық мекен-жайы: deptrud@at. kz.
Бөлім бастықтары, (қаланың аудандарына қарай) телефондар: 21-09-41, 21-62-22, 1, 11-кабинеттер.
Директордың орынбасары, 23 кабинет, телефон: 21-54-97
Тұтынушы қабылданған шараларға қанағаттанбаса немесе мәселе жоғары тұрған органның қарауын қажет етсе, Астана қаласы әкімінің орынбасарына жазбаша шағым жолдауына болады.

15. Потребителю при обращении выдается бланк заявления согласно приложению 1 к настоящему стандарту. Факт приема заявления со всеми необходимыми документами для оказания социальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому, подтверждается подписью специалиста, принявшего документы и датой их принятия (отрывной талон).
16. При назначении социальной помощи на детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому, производится зачисление денежных средств на лицевые счета потребителей. При этом оповещение потребителя производится по телефону либо при личном посещении кабинетов 1, 11 (в зависимости от района проживания).
17. Приостановление оказания государственной услуги производится в случае завершения учебы.
3. Принципы работы
18. Деятельность Департамента основывается на принципах:
1) соблюдения Конституции и законов Республики Казахстан;
2) противостояния проявлениям коррупции;
3) неукоснительного соблюдения государственной и трудовой дисциплины;
4) предоставления полной информации об оказываемой государственной услуге;
5) недопущения нарушения прав и свобод потребителей;
6) недопущения бюрократизма и волокиты при рассмотрении заявлений;
7) сохранности информации о содержании документов потребителей;
8) обеспечения конфиденциальности документов;
9) обеспечения сохранности неполученных в установленном периоде документов;
10) вежливости и корректности.
4. Результаты работы
19. Результаты оказания государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и доступности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются специально созданными рабочими группами.
5. Порядок обжалования
21. При необходимости обжаловать действия (бездействия) уполномоченных должностных лиц потребитель может обратиться в Департамент, город Астана, улица Иманбаевой, 68 а, кабинеты 1, 11 (в зависимости от района проживания), начальники отделов, телефоны: 21-09-41, 21-62-22, электронный адрес: deptrud@at.kz.
22. Жалобы принимаются в письменном виде по почте либо нарочно через канцелярию Департамента, по адресу: город Астана, улица Иманбаевой 68-а, кабинет 12.
Электронный адрес: deptrud@at.kz
Начальники отделов (в зависимости от районов города) телефоны: 21-09-41, 21-62-22, кабинеты 1, 11.
Заместитель директора, кабинет 23, телефон: 21-54-97.
Если потребитель не будет удовлетворен принятыми мерами или вопрос требует рассмотрения вышестоящей инстанцией, он может направить жалобу письменно заместителю акима города Астаны.

23. Департаментке келіп түскен шағымды қарау Қазақстан Республикасының заңнамаларымен қарастырылған тәртібі мен мерзімінде жүзеге асырылады.
Шағым жазған кезде тұтынушыға қабылдау туралы белгісі қойылған екінші данасы беріледі.
Заңнамада белгіленген тәртіппен берілген өтініштер міндетті түрде қабылдануға, тіркелуге, есепке алынуға және қаралуға тиіс. Кеңсе телефоны: 21-22-61.
6. Байланыс ақпараты
24. Тұтынушыны қабылдау Департамент жұмысының белгіленген кестесіне сәйкес жүзеге асады.
Департамент директоры, 23 кабинет, телефон: 21-04-92, факс: 21-28-39.
Азаматтарды қабылдау кестесі: дүйсенбі, сәрсенбі сағат 14.00-ден 17.00-ге дейін.
Директордың орынбасары, 23-кабинет, телефон: 21-54-97.
Азаматтарды қабылдау кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Бөлім бастықтары 1, 11-кабинеттер (қаланың аудандарына қарай), телефондары: 21-09-41, 21-62-22.
Жұмыс кестесі: күн сайын сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Бөлімдердің жұмыс кестесі: азаматтарды қабылдау күн сайын сағат 9.00-ден 17.00-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін.
Астана қаласы әкімінің орынбасары. Мекен-жайы: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі 11, 233-кабинет. Азаматтарды қабылдау кестесі Астана қаласы әкімдігінің жұмыс регламентіне сәйкес. Телефоны: 75-21-68.
Астана қаласы әкімінің аппараты. Мекен-жайы: Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, 11, Астана Әкімінің сайты www. Astana. kz.
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі, Астана қаласы, Министрлік үйі, 35 көше, 2-үй, 6-кіре беріс, сайты www. Enbek. kz.
25. Тұтынушы үшін басқа да пайдалы ақпарат.
Астана қаласы Әкімінің сайты www. аstana. kz.
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
1-қосымша
Астана қаласының Жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
департаментінің директоры
___________________________
(т.а.ә.)
_______жеке куәліктің N_______
____________________________СТН
____________________________ӘЖК
Тұратын мекен-жайы:____________
Телефоны_______________________
ж/ш N__________________________
_______________________________
(банкті көрсету)
ӨТІНІШ
Сізден 200____жылдың ____тоқсанына___________________________
(баланың Т.А.Ә., туған жылы)
үйде мүгедек баланы оқытуға әлеуметтік көмек тағайындауыңызды
сұраймын.
Өтінішке мынадай құжаттар қоса беремін:
1) жеке куәліктің көшірмесі;
2) балалардың туу туралы куәліктің көшірмесі;
3) Азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі немесе мекен-жай
бюросынан анықтама;
4) Психологиялық-дәрігерлік педагогикалық кеңесінің
қорытындысы;
5) Мүгедектігі туралы анықтама;
6) мектептен анықтама (тоқсан сайын);
7) оқуды растау туралы мектептен анықтама;
8) банктегі жеке шоттың бар болуы туралы құжат.
"___"__________200_жыл                    ______________________
(арызданушының қолы)
"___"__________200_жылы    _______________________________ өтінішті
Қабылдау мерзімі
(құжаттарды қабылдаған адамның қолы, аты-жөні) _______________
--------------------------------------------------------------------
(қию сызығы)
Арызданушының Т.Ә.А. және қолы _______________________________
_____данада қоса берілген құжаттармен азамат ______________ өтініші.
Отбасын тіркеу нөмірі N _________________
___________________    _______________________________________
(қолы)              (құжатты қабылдаған адамның Т.Ә.А.,
лауазымы)
"___" ______________ 200___ ж. қабылданды.
Мемлекеттік қызмет
көрсету стандартына
2-қосымша
Сапа және қол жетімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және қол жетімділік
көрсеткіштері
Көрсеткіш-
тің норма-
тивтік мәні
Көрсеткіш-
тің келесі
жылдағы нысаналы
мәні
Көрсет-
кіштің
есепті
жылдағы
ағымдағы
мәні
1
2
3
4
1. Уақтылығы

23. Рассмотрение жалоб, поступивших в Департамент, осуществляется в порядке и сроки, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
При подаче жалобы потребителю выдается второй экземпляр с отметкой о принятии.
Обращения, поданные в порядке, установленном законодательством, подлежат обязательному приему, регистрации, учету и рассмотрению. Телефон канцелярии: 21-22-61.
6. Контактная информация
24. Прием потребителей осуществляется в соответствии с установленным графиком работы Департамента.
Директор Департамента, кабинет 23. Телефон: 21-04-92, факс: 21-28-39.
График приема граждан: понедельник, среда с 14.00 до 17.00 часов.
Заместитель директора, кабинет 23, телефон: 21-54-97.
График приема граждан: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.00 часов.
Начальники отделов - кабинеты 1, 11 (в зависимости от района города), телефон: 21-09-41, 21-62-22.
График работы: ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.00 часов.
Графики работы отделов: прием граждан ежедневно с 9.00 до 17.00 часов, обеденный перерыв с 13.00 до 14.00 часов.
Заместитель Акима города Астаны. Адрес: город Астана, улица Бейбитшилик 11, кабинет 233. График приема граждан - согласно Регламенту работы акимата города Астаны. Телефон: 75-21-68.
Аппарат Акима города Астаны. Адрес: город Астана, улица Бейбитшилик 11, сайт Акима города Астаны: www.аstana.kz.
Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, город Астана, Дом Министерств, улица 35, дом 2, подъезд 6, сайт www.enbek.kz.
25. Другая полезная информация для потребителя.
Сайт Акима города Астаны: www.аstana.кz.
Приложение 1
к Стандарту оказания
государственной услуги
Директору Департамента
занятости и социальных
программ города Астаны
от ___________________
(ф.и.о.)
уд. личности N ___ от ___
РНН _____________________
СИК _____________________
Адрес проживания: _______
телефон _________________
л/с N____________________
_________________________
(указать банк)
ЗАЯВЛЕНИЕ
Прошу Вас назначить социальную помощь на обучение (воспитание)
ребенка-инвалида на дому __________________________________________
на______квартал 200__ года.     (Ф.И.О. ребенка, год рождения)
К заявлению прилагаю следующие документы:
1. Копию удостоверения личности
2. Копию свидетельства о рождении ребенка.
3. Копию книги регистрации граждан или справку с адресного бюро
4. Заключение психолого-медико-педагогической консультации.
5. Справка об инвалидности
6. Справка со школы о подтверждении учебы
7. Документ о наличии лицевого счета в банке
"_____" _________ 200__             _____________________
(подпись заявителя)
"___" _________ 200 ____  ________________________________________
(дата принятия заявления) (Ф.И.О., и подпись принявшего документы)
------------------------------------------------------------------------
(линия отреза)
Подпись и Ф.И.О. заявителя ____________________________________
Заявление гр. ____ с прилагаемыми документами в количестве __ штук.
Регистрационный номер N ____________________
__________________ ________________________________________
(подпись) (Ф.И.О., должность лица, принявшего документы)
Принято "____" _____________________ 200__ года.
Приложение 2
к Стандарту оказания
государственной услуги
Значения показателей качества и доступности
Показатели качества
и доступности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя
в последующем
году
Текущее
значение
показателя
в отчетном
году
1
2
3
4
1. Своевременность