Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 80/14-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 12 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 532 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қолданушылардың назарына!!!
Шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 1 шілдеде N 395 тіркелген, 2005 жылғы 5 шілдеде N 90 "Астана хабары", 2005 жылғы 9 шілдеде N 103-104 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен Әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесінде :
13-тармақтағы "кедейшілік шегінен" деген сөздер "азық-түлік себетінің құнынан" деген сөздермен ауыстырылсын;
Тізбе мынадай мазмұндағы 16-тармақпен толықтырылсын:
"16. "Астана қаласының түберкулезге қарсы диспансері" мемлекеттік мекемесінде диспансерлік есепте тұратын белсенді туберкулезбен ауыратын мұқтаж азаматтар.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                   С. Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                           В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласының
жұмыспен қамту және
Әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының директоры                        А. Алтыбаева

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года N 80/14-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны от 12 мая 2008 года N 532. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 июля 2005 года за N 395, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 90 от 5 июля 2005 года, "Вечерняя Астана" N 103-104 от 9 июля 2005 года), следующие изменения и дополнения:
в  Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны, утвержденном указанным решением:
в пункте 13 слова "черты бедности" заменить словами "стоимости продовольственной корзины";
дополнить Перечень пунктом 16 следующего содержания:
"16. Нуждающиеся граждане, больные активным туберкулезом, состоящие на диспансерном учете в государственном учреждении "Противотуберкулезный диспансер города Астаны.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                      С. Богатырев
Секретарь маслихата
города Астаны                                В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО :
Директор управления
занятости и социальных
программ города Астаны                       А. Алтыбаева