Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 9 шілдедегі № 115/18-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 541 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 1 шілдеде N 395 болып тіркелген, 2005 жылғы 5 шілдеде N 90 "Астана хабары", 2005 жылғы 9 шілдеде N 103-104 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған, Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 24 сәуірдегі N 80/14-IV "Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы N 143/18-ІІІ "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды қоса (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2008 жылғы 12 мамырда N 532 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда N 60 "Астана хабары", 2008 жылғы 20 мамырда N 58 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
Осы шешіммен бекітілген, Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі мынадай мазмұндағы 17 тармақпен толықтырылсын:
"17. Ата-ананың қамқорлығынсыз қалған балалар.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы
мәслихатының сессия төрағасы                  С.Богатырев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                          В.Редкокашин

О внесении дополнения в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны"
Решение Маслихата города Астаны от 9 июля 2008 года N 115/18-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 15 августа 2008 года N 541. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ :
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 июля 2005 года за N 395, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 90 от 5 июля 2005 года, "Вечерняя Астана" N 103-104 от 9 июля 2005 года, с изменениями и дополнениями, внесенными решением маслихата города Астаны от 24 апреля 2008 года N 80/14-IV "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года N 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2008 года за N 532, опубликовано в газетах "Астана хабары" N 60 от 20 мая 2008 года, "Вечерняя Астана" N 58 от 20 мая 2008 года) следующее дополнение:
Перечень категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны, утвержденный указанным решением, дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"17. Дети, оставшиеся без попечения родителей.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Богатырев
Секретарь маслихата
города Астаны                                В. Редкокашин