Астана қаласының N 103 көшесіне атау беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 12 қыркүйектегі N 67 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2008 жылғы 26 қыркүйектегі N 148/23-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қазанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 550 болып енгізілді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, қала тұрғындарының пікірін ескере отырып, қалалық ономастика комиссиясының 2008 жылғы 4 наурыздағы N 26 шешімінің негізінде Астана қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТI:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 04.12.2014 № 110-2043 қаулысы және мәслихатының 11.12.2014 № 312/45-V (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. N 103 көше – Тарас Шевченко көшесі деп аталсын.
2. Астана қаласы "Сарыарқа" ауданының әкiмi, "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулы мен шешiмдi iске асыру жөнiнде қажеттi шара қабылдасын.
3. Осы Астана қаласы әкімдігінің қаулысы және Астана қаласы мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі                     И. Тасмағамбетов
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрайымы                       К. Анасова
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                    В. Редкокашин

О присвоении наименования улице № 103 города Астаны
Совместное постановление акимата города Астаны от 12 сентября 2008 года N 67 и решение маслихата города Астаны от 22 сентября 2008 года N 148/23-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 8 октября 2008 года N 550
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения города, на основании решения городской ономастической комиссии от 4 марта 2008 года № 26 акимат города Астаны ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Астаны РЕШИЛ :
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 04.12.2014 № 110-2043 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить улице № 103 имя Тараса Шевченко.
2. Акиму района "Сарыарка" города Астаны, Государственному учреждению "Управление архитектуры и градостроительства города Астаны" принять необходимые меры по реализации данных постановления и решения.
3. Настоящие постановление акимата города Астаны и решение маслихата города Астаны вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким города Астаны            Председатель сессии маслихата
города Астаны
И. Тасмагамбетов                        К. Анасова
Секретарь маслихата города Астаны
В. Редкокашин