"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы N А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 20 тамыздағы N А-6/355 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 5 қыркүйекте N 3270 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года N А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 20 августа 2008 года N А-6/355. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области от 5 сентября 2008 года N 3270. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңына сәйкес облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы  N А-11/351 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізімдемесінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3237 болып тіркелген, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылғы 13 қарашада, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылғы 13 қарашада жарияланған), "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы N А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 29 мамырдағы  N А-4/198 қаулысымен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып (Мемлекеттік тіркеу тізімдемесінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3251 болып тіркелген, 2008 жылғы 10 маусымда N 65 "Арқа ажары", 2008 жылғы 12 маусымда "Акмолинская правда" N 71 газеттерінде жарияланды) келесі өзгеріспен және толықтырулар енгізілсін:
Ақмола облысы әкімдігінің көрсетілген қаулысымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 15 октября 2007 года N А-11/351 (зарегистрировано в Акмолинском региональном разделе Реестра государственной регистрации  N 3237 , опубликовано 13 ноября 2007 года в газете "Акмолинская правда", 13 ноября 2007 года в газете "Арка ажары"), с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлением акимата области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года N А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" от 29 мая 2008 года N А-4/198 (зарегистрировано в Акмолинском региональном разделе Реестра государственной регистрации  N 3251 , опубликовано 10 июня 2008 года в газете "Арка ажары" N 65, 12 июня 2008 года в газете "Акмолинская правда" N 71) следующее изменения и дополнения:
перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденный указанным постановлением акимата Акмолинской области изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.