Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N А-3/134 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы N А-6/360 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 11 қыркүйекте N 3271 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі  N№А-3/134 қаулысына  (Мемлекеттік тіркеу тізімдемесінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда "Акмолинская правда" газетінде және 2008 жылғы 20 мамырда "Арқа ажары" газетінде жарияланған), "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі N А-3/134 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 08 шілдедегі N А-5/288 қаулысымен (Мемлекеттік тіркеу тізімдемесінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3258 тіркелген, 2008 жылғы 22 шілдеде N 92 "Акмолинская правда" газетінде және 2008 жылғы 22 шілдеде N 82 "Арқа ажары" газетінде жарияланған) енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесінде:
реттік нөмірлер 2, 3, 19 жолдары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года N А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 22 августа 2008 года N А-6/360. Зарегистрировано департаментом юстиции Акмолинской области 11 сентября 2008 года N 3271. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Акмолинской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" от 17 апреля 2008 года N А-3/134 (зарегистрировано в Акмолинском региональном разделе Реестра государственной регистрации   N 3250 , опубликовано 20 мая 2008 года в газете "Акмолинская правда" и 20 мая 2008 года в газете "Арка Ажары"), с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлением акимата Акмолинской области "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года N А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации" от 08 июля 2008 года N А-5/288 (зарегистрировано в Акмолинском региональном разделе Реестра государственной регистрации  N 3258 , опубликовано 22 июля 2008 года в газете "Акмолинская правда" N 92 и 22 июля 2008 года в газете "Арка Ажары" N 82), следующие изменения:
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 2,3,19, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области