"Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 тамыздағы № а-6/341 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № А-9/574 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 2 ақпанда № 3305 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 наурыздағы № А-6/358 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.03.10 № А-6/358 қаулысымен
«Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1 бабына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 11 тамыздағы №а-6/341 қаулысына (нормативтік құқықтық актiлерiнiң Аймақтық мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 3272 болып тіркелген, «Акмолинская правда» газетінде 2008 жылғы 30 қыркүйекте, «Арқа ажары» газетінде 2008 жылғы 30 қыркүйекте жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген «Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету үшін құжаттар ресімдеу» мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартында:
орыс тіліндегі 6-тармағындағы «қызмет көрсетілетін» сөзі «оқитын» сөзімен ауыстырылсын;
12-тармақтың 4)-тармағы мынадай редакцияда баяндалсын:
«4) азаматтардың тіркеу кітабы;»;
12-тармақ мынадай мазмұндағы сөйлеммен толықтырылсын:
«Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар көшірмелері және салыстыру үшін түпнұсқаларында ұсынылады, сонан соң құжаттардың түпнұсқалары өтініш берушіге қайтарылады.».
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                   А. Рау

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 11 августа 2008 года № а-6/341 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому"
Постановление акимата Акмолинской области от 26 декабря 2008 года № А-9/574. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2009 года № 3305. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10 марта 2011 года № А-6/358
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 10.03.2011 № А-6/358
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении стандарта оказания государственной услуги «Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому» от 11 августа 2008 года № а-6/341 (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3272, опубликовано 30 сентября 2008 года в газете «Акмолинская правда», 30 сентября 2008 года в газете «Арқа ажары») следующие изменения и дополнение:
в Стандарте оказания государственной услуги «Оформление документов для материального обеспечения детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому», утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6 на русском языке слово «обслуживающихся» заменить словом «обучающихся»;
подпункт 4) пункта 12 изложить в следующей редакции:
«4) книга регистрации граждан;»;
пункт 12 дополнить предложением следующего содержания:
«Документы, необходимые для получения государственной услуги предоставляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.».
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                    А. Рау