Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N C-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 қыркүйектегі N С-15/5 шешімі. Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 24 қыркүйекте N 1-1-88 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № с-23/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009.04.21 № с-23/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының  Бюджеттік кодексінің " 116 бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты  ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 25 желтоқсанда  N 1-1-67 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 газеттерінде жарияланған, Көкшетау қалалық мәслихатының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтарда  N 1-1-74 болып енгізілген, 2008 жылғы 27 наурызда "Көкшетау" N 14 және 2008 жылғы 27 наурыздағы "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2008 жылғы 14 сәуірдегі N С-11/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірде  N 1-1-83 болып енгізілген, 2008 жылғы 1 мамырда "Көкшетау" N 19 және 2008 жылғы 1 мамырда "Степной маяк" N 19 газеттерінде жарияланған; 2008 жылғы 11 шілдедегі N С-13/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 16 шілдеде  N 1-1-85 болып енгізілген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Көкшетау" N 31 және 2008 жылғы 24 шілдеде "Степной маяк" N 31 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N C-6/6 "О городском бюджете на 2008 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата от 22 сентября 2008 года N С-15/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау 24 сентября 2008 года N 1-1-88. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2009 года № С-23/5
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.04.2009 № С-23/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 116 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года " Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6  Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат  РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года N  1-1-67 , опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1 с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года N С-7/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 января 2008 года за  N 1-1-74, опубликованное в газетах: от 27 марта 2008 года "Кокшетау" N 14 и от 27 марта 2008 года "Степной маяк" N 14; решением Кокшетауского городского маслихата от 14 апреля 2008 года N С-11/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 апреля 2008 года за  N 1-1-83 , опубликованное в газетах: от 1 мая 2008 года "Кокшетау" N 19 и от 1 мая 2008 года "Степной маяк" N 19; решением Кокшетауского городского маслихата от 11 июля 2008 года N С-13/5 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 16 июля 2008 года за N 1-1-85, опубликованное в газетах: от 24 июля 2008 года "Кокшетау" N 31 и от 24 июля 2008 года "Степной маяк" N 31) следующие изменения и дополнения:

"632 000" санын "619 896" санымен ауыстырылсын;
"179 000" санын "166 896" санымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылдың 25 желтоқсанда  N 1-1-67 болып тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 газеттерінде жарияланған) Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 қаңтарда  N 1-1-74 болып енгізілген, 2008 жылғы 27 наурызда "Көкшетау" N 14 және 2008 жылғы 27 наурызда "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған; 2008 жылғы 14 сәуірдегі N С-11/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 21 сәуірде  N 1-1-83 болып енгізілген, 2008 жылғы 1 мамырда "Көкшетау" N 19 және 2008 жылғы 1 мамырда "Степной маяк" N 19 газеттерінде жарияланған; 2008 жылғы 11 шілдедегі N С-13/5 шешімі, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 16 шілдеде  N 1-1-85 болып енгізілген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Көкшетау" N 31 және 2008 жылғы 24 шілдеде "Степной маяк" N 31 газеттерінде жарияланған) шешімнің 1 қосымшасы келесі редакцияда баяндалсын.

цифры "632 000" заменить цифрами "619 896";
цифры "179 000" заменить цифрами "166 896";
приложение 1 к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 25 декабря 2007 года  N 1-1-67 , опубликованное в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1) с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года N С-7/5 (зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 января 2008 года за  N 1-1-74 , опубликованное в газетах: от 27 марта 2008 года "Кокшетау" N 14 и от 27 марта 2008 года "Степной маяк" N 14; решением Кокшетауского городского маслихата от 14 апреля 2008 года N С-11/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 21 апреля 2008 года за  N 1-1-83 , опубликованное в газетах: от 1 мая 2008 года "Кокшетау" N 19 и от 1 мая 2008 года "Степной маяк" N 19; решением Кокшетауского городского маслихата от 11 июля 2008 года N С-13/5, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 16 июля 2008 года за  N 1-1-85 , опубликованное в газетах: от 24 июля 2008 года "Кокшетау" N 31 и от 24 июля 2008 года "Степной маяк" N 31) изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.