Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 20 қарашадағы N C-17/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2008 жылғы 24 қарашада N 1-1-91 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі № с-23/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2009.04.21 № с-23/5 шешімімен
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің " 111 бабы , 5 тармағы мен 116 бабы , 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-67 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 газеттерінде жарияланған), шешіміне енгізілген кейінгі өзгерістермен және толықтырулармен: Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 17 қаңтардағы N С-7/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-74 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 27 наурызда "Көкшетау" N 14 және 2008 жылғы 27 наурыздағы "Степной маяк" N 14 газеттерінде жарияланған); Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 14 сәуірдегі N С-11/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-83 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 1 мамырда "Көкшетау" N 19 және 2008 жылғы 1 мамырда "Степной маяк" N 19 газеттерінде жарияланған); Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 11 шілдедегі N С-13/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-85 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 24 шілдеде "Көкшетау" N 31 және 2008 жылғы 24 шілдеде "Степной маяк" N 31 газеттерінде жарияланған); Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 22 қыркүйектегі N С-15/5 "Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-88 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 2 қазанда "Көкшетау" N 41 және 2008 жылғы 2 қазанда "Степной маяк" N 41 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008"
Решение Кокшетауского городского маслихата от 20 ноября 2008 года N С-17/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 24 ноября 2008 года N 1-1-91. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2009 года № С-23/5
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 21.04.2009 № С-23/5
В соответствии с пунктом 5 статьи 111 и пунктом 5 статьи 116 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года "Бюджетный Кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-67, опубликовано в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1), с последующими изменениями и дополнениями, внесенным решением Кокшетауского городского маслихата от 17 января 2008 года N С-7/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-74, опубликовано в газетах: от 27 марта 2008 года "Кокшетау" N 14 и от 27 марта 2008 года "Степной маяк" N 14); решением Кокшетауского городского маслихата от 14 апреля 2008 года N С-11/5 "О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-83, опубликовано в газетах: от 1 мая 2008 года "Кокшетау" N 19 и от 1 мая 2008 года "Степной маяк" N 19); решением Кокшетауского городского маслихата от 11 июля 2008 года N С-13/5 "О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год", (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-85, опубликовано в газетах: от 24 июля 2008 года "Кокшетау" N 31  и от 24 июля 2008 года "Степной маяк" N 31); решением Кокшетауского городского маслихата от 22 сентября 2008 года N С-15/5 "О внесении   изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата   от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Региональном реестре государственной   регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-88,    опубликовано в газетах: от 2 октября 2008 года "Кокшетау" N 41 и от 2  октября 2008 года "Степной маяк" N 41) следующие изменения:

1 тармақтың 1) тармақшасында:
"9 594 662,6" санын "9 001 846,4" санымен ауыстырылсын;
"4 800 908" санын "4 768 838" санымен ауыстырылсын;
"92 555" санын "120 701" санымен ауыстырылсын;
"820 681" санын "824 605" санымен ауыстырылсын;
"3 880 518,6" санын "3 287 702,4" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
"10 012 035,8" санын "9 417 285,6" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
"-417 373,2" санын "-415 439,2" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
"299  595" санын "301 529" санымен ауыстырылсын;
"301 795" санын "303 729" санымен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"1 488 679" санын "593 332" санымен ауыстырылсын;
5 тармақтың 1) тармақшасында:
"136 913" санын "65 901" санымен ауыстырылсын;
"24 577" санын "24 150" санымен ауыстырылсын;
жаңа жол: жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға арналған 70 585 мың  теңге алынып тасталсын;
5 тармақтың 2) тармақшасында:
"1 351 766" санын "527 431" санымен ауыстырылсын;
"1 279 516" санын "455 181" санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
"10 448,5" санын "10 418" санымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
"167 988" санын "160 020" санымен ауыстырылсын;
"90 058" санын "82 090" санымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
"1 996 211,4" санын "1 841 747,2" санымен ауыстырылсын;
10 тармақтың 1) тармақшасында жаңа жол:
Көкшетау қаласының жылумен қамтамасыз ету жүйесінің схемасын  жасауға арналған  5 935 мың теңге алынып тасталсын;
10 тармақтың 2) тармақшасында:
"1 990 276,4" санын "1 841 747,2" санымен ауыстырылсын;
"431 553" санын "314 553" санымен ауыстырылсын;
"160 822,4" санын "150 372,8" санымен ауыстырылсын;
"113 600" санын "92 522,1" санымен ауыстырылсын;
"43 000" санын "42 998,3" санымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары Көкшетау қалалық мәслихатының  2007 жылғы 13 желтоқсандағы N С-6/6 "2008 жылға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-67 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 3 қаңтарда "Көкшетау" N 1 және 2008 жылғы 3 қаңтарда "Степной Маяк" N 1 газеттерінде жарияланған) шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

в подпункте 1) пункта 1:
цифры "9 594 662,6" заменить цифрами "9 001 846,4";
цифры "4 800 908" заменить цифрами "4 768 838";
цифры "92 555" заменить цифрами "120 701";
цифры "820 681" заменить цифрами "824 605";
цифры "3 880 518,6" заменить цифрами "3 287 702,4";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "10 012 035,8" заменить цифрами "9 417 285,6";
в подпункте 3) пункта 1:
цифры "-417 373,2" заменить цифрами "- 415 439,2";
в подпункте 5) пункта 1:
цифры "299 595" заменить цифрами "301 529";
цифры "301 795" заменить цифрами "303 729";
в пункте 5:
цифры "1 488 679" заменить цифрами "593 332";
в подпункте 1) пункта 5:
цифры "136 913" заменить цифрами "65 901";
цифры "24 577" заменить цифрами "24 150";
абзац: 70 585 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования исключить;
в подпункте 2) пункта 5:
цифры "1 351 766" заменить цифрами "527 431";
цифры "1 279 516" заменить цифрами "455 181";
в пункте 8:
цифры "10 448,5" заменить цифрами "10 418";
в пункте 9:
цифры "167 988" заменить цифрами "160 020";
цифры "90 058" заменить цифрами "82 090";
в пункте 10:
цифры "1 996 211,4" заменить цифрами "1 841 747,2";
в подпункте 1) пункта 10 абзац:
5 935 тысяч тенге - на разработку схемы теплоснабжения города Кокшетау исключить;
в подпункте 2) пункта 10:
цифры "1 990 276,4" заменить цифрами "1 841 747,2";
цифры "431 553" заменить цифрами "314 553";
цифры "160 822,4" заменить цифрами "150 372,8";
цифры "113 600" заменить цифрами "92 522,1";
цифры "43 000" заменить цифрами "42 998,3";
приложения 1, 2, 4 к решению Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года N С-6/6 "О городском бюджете на 2008 год" (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-67, опубликовано в газетах: от 3 января 2008 года "Кокшетау" N 1 и от 3 января 2008 года "Степной маяк" N 1) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.