Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № С-14/12 "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлемдерді төлеуді жүзеге асыру ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N C-18/8 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қаңтарда N 1-1-95 тіркелді. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № С-34/28 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Көкшетау қалалық мәслихатының 2010.04.21 № С-34/28 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 4 қыркүйектегі № С-14/12 «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлемдерді төлеуді жүзеге асыру ережесін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-90 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 23 қазанда «Көкшетау» № 44 және 2008 жылғы 23 қазанда «Степной маяк» № 44 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 2 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
«2. Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № С-6/15 «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлем төлеуді іске асыру ережесін» бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 1-1-68 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 17 қаңтарда № 3 «Көкшетау» және 2008 жылғы 17 қаңтарда № 3 «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.»;
көрсетілген шешіммен бекітілген Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік төлемдерді төлеуді жүзеге асыру ережесіндегі:
4 тараудың 13 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«13. Мереке күндері қарсаңында әлеуметтік көмек жиынтық тізілімнің негізінде осы тармақта көрсетілген адамдарға қаржыны өтінішсіз-ақ, олардың есеп шотына аудару жолымен жүзеге асырылады:
1) 9 мамыр Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 15000 теңге;
кәмелетке толмаған фашистік лагерьлердің тұтқындарына - 3000  теңге;
блокадалық Ленинград тұрғындарына - 3000 теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің жесірлеріне - 3000 теңге;
марапатталған тыл еңбеккерлеріне - 7000 теңге;
соғыс жылдары 6 және одан да көп ай жұмыс істеген тыл еңбеккерлеріне - 5000 теңге;
2) 8 Наурыз Халықаралық әйелдер күніне орай «Күміс алқа», «Алтын алқа», «Батыр ана» белгілерімен марапатталған көп балалы аналарға - 8000 теңге;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 4 сентября 2008 года № С-14/12 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2008 года № С-18/8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 20 января 2009 года № 1-1-95. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21 апреля 2010 года № С-34/28
Сноска. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата от 21.04.2010 № С-34/28
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ :
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 4 сентября 2008 года № С-14/12 «Об утверждении Правил осуществления  социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-90, опубликовано в газетах от  23 октября 2008 года «Кокшетау» № 44 и от 23 октября 2008 года «Степной маяк» № 44) следующие изменения:
пункт 2 вышеуказанного решения изложить в следующей редакции:
«2. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2007 года № С-6/15 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрировано в Региональном реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 1-1-68, опубликовано в газетах: от 17 января 2008 года «Кокшетау» № 3 и от 17  января 2008 года «Степной маяк» № 3).»;
в Правилах осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
пункт 13 глава 4 изложить в новой редакции:
«13. Социальная выплата к праздничным датам осуществляется на основании сводного реестра путем перечисления средств на расчетные счета указанных в данном пункте лиц без подачи заявления:
1) Ко Дню Победы, 9 Мая участникам и инвалидам Великой Отечественной войны - 15000 тенге;
несовершеннолетним узникам фашистских лагерей - 3000 тенге;
жителям блокадного Ленинграда - 3000 тенге;
вдовам инвалидов Великой Отечественной войны - 3000 тенге;
награжденным труженикам тыла - 7000 тенге;
труженикам тыла, проработавшим в годы войны 6 и более месяцев -   5000 тенге;
2) к Международному Женскому Дню 8 Марта многодетным матерям, награжденным подвесками «Кумыс алка», «Алтын алка», «Мать-героиня» -  8000 тенге;

3) балаларды қорғау күніне 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 3000 теңге;
4) «Күміс алқа», «Алтын алқа» белгілерімен жаңадан  марапатталған көп балалы аналарға - 5000 теңге.».
2. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 18-ші
сессияның төрайымы, Көкшетау
қалалық мәслихатының хатшысы                     Қ. Мұстафина
КЕЛІСІЛДІ:
Көкшетау қаласының әкімі                          Б. Сапаров
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                                Қ. Ахметов
«Көкшетау қаласының
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                                Ө. Ыдырысов
«Көкшетау қаласының
экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                                А. Омарова

3) в День защиты детей детям-инвалидам до 18 лет - 3000 тенге;
4) многодетным матерям, вновь награжденным подвесками «Кумыс алка», «Алтын алка» - 5000 тенге.».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 18-ой сессии
Кокшетауского городского
маслихата, секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                К.Мустафина
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Кокшетау                                     Б.Сапаров
Начальник государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
города Кокшетау»                             К.Ахметов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города Кокшетау»                             О.Идрисов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау»                             А.Омарова