Ауылдық елді мекендерге тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 28 желтоқсандағы № 4С-14/4 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 ақпанда № 1-2-103 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 31 қазандағы № 5С-10/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012.10.31 № 5С-10/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы” Заңының 6 бабының 1 тармағының 11)14) тармақшаларына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса берілген Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын  шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесі (бұдан әрі-Ереже) бекітілсін.
2. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген соң күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
сессиясының төрағасы               В. Казаков
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                            Ғ. Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының
әкімі                              А. Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-14/4 шешімімен
бекітілген
Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтеу үшін өтемақы төлеу ережесі
1. Жалпы ереже
1. Осы Төлем ережесі жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға жұмсалатын шығынды өтейтін өтемақының төленуін реттейді.
2. Төлем ережесін қабылдаудың құқықтық негізі Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңы болып табылады.

Об утверждении Правил выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим в сельских населенных пунктах
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2008 года № 4С-14/4. Зарегистрировано Управлением юстициии города Степногорска Акмолинской области 3 февраля 2009 года № 1-2-103. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 31 октября 2012 года № 5С-10/4
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 31.10.2012 № 5С-10/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 11), 14) пункта 1 статьи 6   ЗаконаРеспублики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выплаты компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах (далее Правила).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого  официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии
городского маслихата                       В.Казаков
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
Утверждены
решением Степногорского
городского маслихата
от 23 декабря 2008 г
№ 4С-14/4
Правила выплаты компенсации на возмещение расходов на
приобретение топлива специалистам государственных организаций
здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры
и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
1. Общие положения
1. Настоящие Правила регулируют выплату компенсации на возмещение расходов на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах по решению местных представительных органов.
2. Правовой основой для принятия Правил выплаты являются Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Закон Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий».

2. Өтемақы төлеу бойынша жұмыстарды ұйымдастыру
3. 451-004 “Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына әлеуметтік көмек көрсету бағдарламасының” әкімшісі "Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі болып анықталсын.
3. Отын сатып алу үшін өтемақы төлеу тәртібі
және мөлшері
4. Өтемақы төлемі жылына бір рет отбасының бір мүшесіне ақшалай түрде ұсынылады.
5. Отын сатып алу өтемақысына үміткер "Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне келесі құжаттарды ұсынады:
1) өтініш;
2) жеке куәліктің көшірмесі;
3) үйдің, пәтердің техникалық паспортының көшірмесі;
4) СТН (салық төлеушінің нөмірі) көшірмесі;
5) үй кітапшасының көшірмесі;
6) жұмыс орнынан анықтама.
6. "Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар  бөлімі" мемлекеттік мекемесі тізімдерді алыптастырады.
7. Бір маманға бес айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде отын   сатып алуға арналған ақшалай біржолғы төлем ауылдық елде  мекендерінде жұмыс істейтін және тұратын мәдениет, спорт, білім  беру, әлеуметтік қамтамасыз ету және денсаулық сақтау мемлекеттік    ұйымдар мамандарының дербес шоттарына аударылады.
4. Өтемақы төлемін қаржыландыру
8. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алу үшін өтемақы төлеу шығындарын қаржыландыру 451-004 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарламасы бойынша қала бюджетінен бөлінеді.
5. Төлемнің жүзеге асырылуын бақылау
9. Әлеуметтік төлемдердің берілуі жөніндегі бақылау мен есеп беру қолданыстағы Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүзеге асырылады.

2. Организация работы по выплате компенсации
3. Администратором программы 451-004 «Оказание социальной помощи специалистам, государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности по приобретению топлива» определить государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Степногорска".
3. Размер и порядок выплаты компенсации на приобретение топлива
4. Выплата компенсации предоставляется в денежной форме один раз в год одному члену семьи.
5. Лицо, претендующее на компенсацию на приобретение     топлива предоставляет в государственное учреждение «Отдел    занятости и социальных программ города Степногорска» следующие документы:
1) заявление;
2) копия удостоверения личности;
3) копия технического паспорта дома, квартиры;
4) копия РНН (регистрационный номер налогоплательщика);
5) копия книги регистрации граждан;
6) справка с места работы.
6. Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Степногорска» формирует списки.
7. Единовременная денежная выплата на приобретение топлива в размере 5-ти месячных расчетных показателя на одного специалиста, перечисляются на личные счета специалистов государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности.
4. Финансирование выплаты компенсации
8. Финансирование расходов по выплатам компенсации на приобретение топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности производится по бюджетной программе 451-004 «Оказание социальной помощи специалистам, государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности по приобретению топлива» производится из средств городского бюджета.
5. Контроль за осуществлением выплат
9. Контроль и отчетность по оказанию социальных выплат осуществляется в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.