Астрахан ауданындағы мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 10 сәуірдегі N 87 қаулысы. Ақмола облысы Астрахан ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 24 сәуірде N 1-6-84 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 33 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 19.02.2016 № 33 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-2) тармақшасына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген мүгедектерді әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамту үшін, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданында мүгедектер үшін жұмыс орнының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде жұмыс орнының квотасы белгіленсін.
2. Қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3. Қаулы Астрахан ауданының әділет Басқармасында тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және «Маяк» газетінде жарияланған күннен бастап әрекет етуге кіріседі.
Астрахан ауданының
әкімі                                      Р.Әкімов
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының
«Жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.Жұмақаев
Астрахан ауданының
«Кәсіпкерлік бөлімі
мемлекеттік мекемесінің
бастығы»                                   Ж.Сағынов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Астраханском районе
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 10 апреля 2008 года N 87. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 24 апреля 2008 года N 1-6-84. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 февраля 2016 года № 33
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19.02.2016 года № 33 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», подпунктом 5-2)статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в Астраханском районе в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя Аким района Кожахмет М.К.
3. Постановление вступает в силу после государственной регистрации Управления юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня опубликования в газете «Маяк».
Аким Астраханского
района                                     Р.Акимов
СОГЛАСОВАННО:
Начальник Государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ» Астраханского района             К.Жумакаев
Начальник отдела предпринимательства
Астраханского района                       Ж.Сагнаев