Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы N С16-5 "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 4C10-10 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қаңтарда N 1-8-74 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 маусымдағы № 93 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 05.06.2014 № 93 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабының негізінде және аудан әкімдігінің ұсынысы бойынша аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2005 жылғы 24 ақпандағы № С16-5 «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 3111 тіркелген, 2005 жылғы 8 сәуірде аудандық апталық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде жарияланған) шешіміне, аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 2 маусымдағы № С19-3 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 16-5 «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-8-10 тіркелген, 2005 жылғы 17 маусымда аудандық апталық «Шұғыла-Целинная нива» газетінің № 23 санында жарияланған), 2005 жылғы 5 қазандағы № С22-5 «Аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № 16-5 «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-8-20 тіркелген, 2005 жылғы 31 қазанда аудандық апталық «Шұғыла-Целинная нива» газетінің № 40 санында жарияланған), 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С4-4 «Аудандық  мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы № С16-5 «Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-8-60 тіркелген, 2008    жылғы 10 қаңтарда аудандық апталық «Шұғыла-Целинная нива» газетінің  № 1 санында жарияланған), 2008 жылғы 26 маусымдағы № 4С6-6 «Аудандық  мәслихаттың 2005 жылғы 24 ақпандағы №С16-5 «Жекелеген санаттағы  мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту  туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-8-70 тіркелген, 2008 жылғы 21 шілдеде аудандық апталық «Шұғыла-Целинная нива» газетінің № 27 санында жарияланған) шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды ескеріле отырып, келесі толықтырулар енгізілсін:

О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года N С16-5 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2008 года N 4С10-10. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 14 января 2009 года N 1-8-74. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 5 июня 2014 года № 93)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 05.06.2014 № 93).
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике  Казахстан» и по предложению акимата района районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 24 февраля 2005 года № С16-5 (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной  регистрации нормативных правовых актов № 3111, опубликованное 8 апреля 2005 года в районной еженедельной газете «Шұғыла-Целинная  нива») с последующими изменениями и дополнениями, внесенными  решениями районного маслихата от 2 июня 2005 года № С19-3 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24  февраля 2005 года № С16-5 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных  правовых актов № 1-8-10, опубликованные 17 июня 2005 года в  районной  еженедельной газете «Шұғыла-Целинная нива» № 23), от 5 октября 2005 года № С22-5 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года  № С16-5 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрированное Региональном Реестре государственной регистрации  нормативных правовых актов № 1-8-20, опубликованное 31 октября 2005 года в районной еженедельной газете «Шұғыла-Целинная нива» № 40), от  12 декабря 2007 года № 4С4-4 «О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года № С16-5 «Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрированное Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-60, опубликованное 10 января 2008 года в районной еженедельной газете «Шұғыла-Целинная  нива» № 1), от 26 июня 2008 года № 4С6-6 «О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2005 года «Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» (зарегистрированное Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-70, опубликованное 21 июля 2008 года в районной еженедельной газете «Шұғыла-Целинная нива» № 27) следующие дополнения:

1) 2 бөлімінің 5-1 тармағының 2 тармақшасы  келесі  сөздермен толықтырылсын « және коммуналдық қызмет шығынын өтеуге»;
2) 2 бөлімінің 5-1 тармағы келесі мазмұндағы 4 тармақшамен толықтырылсын: «4) жоғарғы оқу орындарының 5-6 курс студенттеріне оқу ақысын төлеуге»;
3) 4 бөлім келесі мазмұндағы 12-2 тармақпен толықтырылсын:
12-2. 5-6 курстардың студенттерін оқыту ақысы бір оқушыға 300000 (үш жүз) мың теңгеге дейінгі шектеулі мөлшерде.»;
4) 5 бөлім келесі мазмұндағы 14-2 тармақпен толықтырылсын: «14-2. Студент оқитын оқу орнының растаушы құжаттарының негізінде».
2. Осы шешім  Егіндікөл ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      С.Жүсіпова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:                                   Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданның
әкімі                                      Б.Султанов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданның
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          А.Казбеков
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданның
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Ж.Серкебаев

1) подпункт 2 пункта 15-1 главы 2 дополнить следующими словами « и возмещение расходов на коммунальные услуги»;
2) пункт 15-1  главы 2 дополнить подпунктом 4 следующего  содержания: «4) студентам 5-6 курсов высших учебных заведений на оплату за обучение»;
3) главу 4 дополнить пунктом 12-2 следующего содержания:
« 12-2. На оплату за обучение студентов 5-6 курсов в предельном  размере до 300000 (триста) тысяч тенге на одного обучающегося»;
4) главу 5 дополнить пунктом 14-2 следующего содержания: «14-2.На основании подтверждающего документа с учебного заведения,  где обучается студент».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в управление юстиции Егиндыкольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:                       С.Джусупова
Секретарь
районного  маслихата:                      Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского
района                                     Б.Султанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
отдела занятости
и социальных программ
Егиндыкольского района                     А.Казбеков
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Егиндыкольского района                     Ж.Серкебаев