Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 15 қазандағы "Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы" № С-3/3 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № С-11/8 шешімі. Ақмола облысы Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда № 1-10-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 2 шілдедегі № С24/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010.07.02 № С24/5 (қолданысқа енгізу тәртібін  5-тармақтан қараңыз) шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 15 қазандағы «Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін  бекіту туралы» № С-3/3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде № 1-10-66 тіркеліп, 2007 жылғы 30 қарашада аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2007 жылғы 1-желтоқсанда аудандық «Сельская Новь» газетінде жарияланған) келесідей өзгертулер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек көрсету Ережелерінің 4 тармағындағы:
үшінші абзацтағы «оқу орны белгілеген оқу құнының жылдық мөлшерінде» сөздері алынып тасталсын;
алтыншы абзацтағы «бюджеттік комиссияда алдағы жылға бекітілген сомаға сәйкес» сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет пен қаржы, заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3.Осы шешім Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен соң күшіне еніп, ресми түрде жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы              З.Құсайынова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                             М.Исажанов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудан әкімі                          Т.Хамитов
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің
бастығы                              Т. Әбуова
Қаржы бөлімінің бастығы             А.Бекенова
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы        Б.Бейсенова

О внесении изменений в решение районного маслихата от 15 октября 2007 года № С-3/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2008 года № С-11/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 26 января 2009 года № 1-10-80. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2010 года № С24/5
Сноска. Утратило силу - решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 02.07.2010 № С24/5 (порядок введения в действия см. П-5)
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «Об утверждении Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан» от 15 октября 2007 года № С-3/3 (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-66, опубликовано 30 ноября 2007 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 1 декабря 2007 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения:
в пункте 4 Правил оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
в абзаце третьем слова «в размере годовой суммы обучения, определенной учебным заведением» исключить;
в абзаце шестом слова «согласно утвержденных сумм на бюджетной комиссии за предыдущий год» исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, бюджета и финансов, законности и правопорядка.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится   в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата             З.Кусаинова
Секретарь
районного маслихата             М. Исажанов
СОГЛАСОВАНО:
Аким района                      Т. Хамитов
Начальник отдела занятости
и социальных программ              Т.Абуова
Начальник отдела финансов       А. Бекенова
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования       Б.Бейсенова