Шағынаудан мен көшелердің атын өзгерту туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы Есіл қаласы әкімінің 2008 жылғы 30 маусымдағы N 7 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 11 шілдеде N 1-11-86 тіркелді.
РҚАО ескертпесі
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңы, 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында әкімшілік-аумағын орналастыру туралы" Заңының 14 бабы 4 тармағына сәйкес, "Ақмола облысының аумағында құрылыс және ғимаратарына, талаптарына белгілеу жер учаскелеріне, реттік нөмірлерді беру, елді мекендерінің құрама бөліктерін атау және қайта атауын беру ережелерін бекіту туралы" 2007 ж. 30 қаңтардағы Ақмола облысы әкімдігініңқаулысының 3 бөлімі, Есіл қаласында ықшамдаудан және көшелерді қайта  атау бойынша ономастика және тіл саясат бойынша аудандық комиссиясының берілген мәліметтерін қарау, Есіл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Қайта аталсын:
1) Ленин атындағы көшені - Дінмұхаммед Қонаев атындағы көше,
2) Красногвардейская көшені - Шоқан Уәлиханов атындағы көше,
3) Пионерская көшесін үш көшеге айыру және атау: Қажымұқан Мұнайтпасов атындағы көше, Әлия Молдағұлова атындағы көше, Александр Пушкин атындағы көше,
4) Джамбул көшесі атауы мемлекеттік тілдің транскрипциясына сәйкес қайта аталсын: Жамбыл Жабаев атындағы көше,
5) "Локомотив" ықшамауданы - Николай Самохвалов атындағы ықшамаудан.
2. Осы шешім орындаулуына бақылауын қала әкімінің орынбасары Д.А.Есмағұловке жүктелсін.
3. Осы шешім Есіл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланғаннан күнінен  бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл қаласының
әкімі                                      К.Мистриди
КЕЛІСІЛДІ:
"Есіл ауданы
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ж.Оқасова

О переименовании улиц и микрорайона
Решение акима города Есиль Есильского района Акмолинской области от 30 июня 2008 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 11 июля 2008 года N 1-11-86.
Примечание РЦПИ
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, ст. 14 п. 4, ст. 16 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, главой 3 постановления акимата Акмолинской области от 30 января 2007 года "Об утверждении Правил присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта,рассмотрев материалы. представленные  районной комиссии по языковой политике и ономастике по переименованию улиц и микрорайона в городе Есиль аким города РЕШИЛ:
1. Переименовать:
1) улицу имени Ленина - улица имени Динмухаммеда Конаева;
2) улицу Красногвардейскую - улица имени Шокана Уалиханова;
3) улицу Пионерскую разграничить на 3 улицы и назвать: улица имени Кажимукана Мунайтпасова, улица имени Алии Молдагуловой, улица имени Александра Пушкина;
4) Название улицы Джамбула не соответствует транскрипции государственного языка, переименовать: улица Жамбыла Жабаева.
50 микрорайон "Локомотив" - микрорайон имени Николая Самохвалова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Есмагулова Д.А.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района и  вводится в действие со дня официального опубликования
Аким
города Есиль                               К.Мистриди
Согласовано:
Начальник Государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков
Есильского района"                         Ж.Окасова