"Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы "2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы" N 5/3 шешіміне өзгертулер енгізу туралы"
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 12/3 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 26 желтоқсанда N 1-11-93 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 8 сәуірдегі № 15/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009.04.08 № 15/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджеттіккодексін, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы”Заңының 6 бабын, Есіл ауданы әкімінің 2008 жылғы 28 қарашадағы № 01-и/1504 хатын негізге ала отырып, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы № 5/3 “2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде 2007 жылғы 28 желтоқсанда 1-11-77 нөмірімен тіркелген, 2008 жылы 28 қаңтарда аудандық “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған), Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 04 ақпандағы №6/2 “Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы “2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы” № 5/3 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Аймақтық Тізілімінде 2008 жылғы 12 ақпанда 1-11-79 нөмірімен тіркелген, 25 ақпан 2008 жылы №11-12 “Жаңа Есіл” газетініде жарияланған) шешімімен, Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 18 наурыздағы № 7/4 “Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы “2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы” №5/3 шешіміне өзгертулер енгізу туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде 2008 жылғы 27 наурызда 1-11-81 нөмірімен тіркелген, 04 сәуір 2008 жылы №18-19 “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған) шешімімен, Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 02 маусымдығы №8/2 “Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы “2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы” №5/3 шешіміне өзгертулер енгізу туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде 2008 жылғы 10 маусымда 1-11-84 нөмірімен тіркелген, 20 маусым 2008 жылы № 38 “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған)шешімімен, Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдығы №9/4 “Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы “2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы” №5/3 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде 2008 жылғы 04 шілдеде 1-11-85 нөмірімен тіркелген, 18 шілде 2008 жылы № 42-43 “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған) шешімімен,  Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 26 қыркүйектегі № 10/4 “Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы “2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы” № 5/3 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде 2008 жылғы 10 қазанда 1-11-89 нөмірімен тіркелген, 24 қазан 2008 жылы №61 “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған) шешімімен, Есіл аудандық мәслихатының 2008 жылғы 12 қарашадағы № 11/2 “Есіл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 12 желтоқсандағы “2008 жылға арналған аудан бюджеті туралы” № 5/3 шешіміне өзгертулер енгізу туралы” (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық Тізілімінде 2008 жылғы 26 қарашада 1-11-91 нөмірімен тіркелген, 12 желтоқсан 2008 жылы № 69 “Жаңа Есіл” газетінде жарияланған) шешімімен өзгертулер мен толықтырулар енгізілген шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін: 1 тармақтың 1 тармақшасындағы “436047” цифры “434677” цифрына ауыстырылсын, “12723” цифры “14093” цифрына ауыстырылсын,
2.Осы шешімге қатысты №1 қосымша осы шешімге қатысты №1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"О внесении изменений в решение N 5/3 Есильского районного маслихата от 12 декабря 2007 года "О районном бюджете на 2008 год"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2008 года N 12/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 26 декабря 2008 года N 1-11-93. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 8 апреля 2009 года № 15/11
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 08.04.2009 № 15/11
На основании Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, письма Акима Есильского района № 01-и/1504 от 28 ноября 2008 года Есильский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата от 12 декабря 2007 года № 5/3 «О районном бюджете на 2008 год», (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-77 от 28 декабря 2007года, опубликовано в районной газете «Жаңа Есиль» от 28 января 2008 года), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением Есильского районного маслихата от 04 февраля 2008 года № 6/2 « О внесении изменений и дополнения в решение от 12 декабря 2007 года № 5/3 Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-79 от 12 февраля 2008 года, опубликовано в газете «Жаңа Есиль» от 25 февраля 2008 года № 11-12), решением Есильского районного маслихата от 18 марта 2008 года № 7/4 « О внесении изменений в решение от 12 декабря 2007 года № 5/3 Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-81от 27 марта 2008 года, опубликовано в газете «Жаңа Есиль» от 04 апреля 2008 года  № 18-19), решением Есильского районного маслихата от 02 июня 2008 года № 8/2 « О внесении изменений в решение от 12 декабря 2007 года № 5/3 Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2008 год»  (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-84 от 10 июня 2008 года, опубликовано в газете «Жаңа Есиль» от 20 июня 2008 года № 38), решением Есильского районного маслихата от 25 июня 2008 года № 9/4 «О внесении изменений и дополнения в решение от 12 декабря 2007 года № 5/3 Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-85 от 04 июля 2008 года, опубликовано в газете «Жаңа Есиль» от 18 июля 2008 года № 42-43), решением Есильского районного маслихата от 26 сентября № 10/4 «О внесении изменений и дополнения в решение от 12 декабря 2007 года № 5/3 Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-89 от 10 октября 2008 года, опубликовано в газете «Жана Есиль» от 24 октября 2008 года № 61), решением Есильского районного маслихата от 12 ноября 2008 года № 11/2 «О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 12 декабря 2007 года № 5/3 Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2008 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-91 от 26 ноября 2008 года, опубликовано в газете «Жана Есиль» от 12 декабря 2008 года № 69), следующие изменения:
в подпункте 1 пункта 1
цифру «436047» заменить на цифру «434677»,
цифру «12723» заменить на цифру «14093».
2. Приложения № 1 к данному решению изложить в новой редакции согласно приложений  № 1 к настоящему решению.