2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-11/3 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2008 жылғы 30 желтоқсанда № 1-12-97 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 ақпандағы № 4С-20-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2010.02.10 № 4С-20-10 шешімімен
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 63 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына және (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеуден өткізудің Аймақтық Тізілімінде № 3686 болып тіркелген) Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылға арналған аудандық бюджет 1 қосымша бойынша келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 699 698,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 161 596 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 221 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 19 147 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 513 734,2 мың теңге;
2) шығындар – 1 723 116,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер – 0 теңге;
4) қаражат активтерімен жасалатын операция бойынша сальдосы – 10 634 мың теңге, оның ішінде;
қаражат активтерін сатып алудан – 5 384 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -34 052,3 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 34 052,3 теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.02.27 № 4С-13/2; 2009.04.07 № 4С-14/6,  2009.04.24 № 4С-15/2, 2009.07.24 № 4С-16/3, 2009.10.29 № 4С-17/2, 2009.12.07 № 4С-18/2 Шешімдерімен.
2.Аудандық бюджеттің кірістері төмендегідей көздер есебімен бекітілсін:
1) салықтық түсімдердің, оның ішінде:
жеке салықтық түсімдердің,
әлеуметтік салықтың;
мүліктік салық;
жер салығы;
көлік қатынастары құрамының түсімі;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін салым жинағы;
кәсіпкерлік және мамандық қызметке енгізуге жинақтары;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
коммуналдық меншікте табылатын мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі бюджетінен (шығын сметасынан) қаржыландырылып және ұсталатын, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімақылар, санкциялар, өндіріп алулар;

О районном бюджете на 2009 год
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2008 года N 4С-11/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области от 30 декабря 2008 года N 1-12-97. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2010 года № 4С-20-10
Сноска. Утратило силу - решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.02.2010 № 4С-20-10
В соответствии со статьей 63 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решения Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3686), Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 1 699 698,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 161 596 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 221 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 19 147 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 513 734,2 тысячи тенге;
2) затраты - 1 723 116,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 10 634 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 5 384 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -34 052,3 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 34 052,3 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2009 № 16-96, 07.04.2009 № 4С-14/6, 24.04.2009 № 4С-15/2, 24.07.2009 № 4С-16/3, 29.10.2009 № 4С-17/2, 07.12.2009 № 4С-18/2
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
штрафов, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;

3) негізгі капиталды сату түсімдері, оның ішінде:
жер сату;
4) трансферттер түсімі, оның ішінде:
облыстық бюджеттен трансферттері.
3. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің облыстық бюджеттен көзделген 808 655 мың теңге көлеміндегі субвенция ескерілсін.
4. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің трансферттер құрамындағы республикалық бюджеттен көзделген 410 857,9 мың теңге көлеміндегі мақсатты трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) 140 173,9 мың теңге мөлшеріндегі ағымдағы мақсатты трансферттер, оның ішінде:
3 973,1 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беру, мемлекеттік бастауыш мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқулық құралдарымен жарақтандыруға;
5 374,8 мың теңге – негізгі орта және жалпы білім беру, мемлекеттік бастауыш мекемелеріндегі лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға;
12 205 мың теңге – мемлекеттік білім беру жүйесіндегі жаңа технологиялық оқытуды енгізуге;
2 994 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік салаларындағы мамандарға әлеуметтік демеуге шараларды іске асыруға;
950 мың теңге – мемлекеттік арнайы әлеуметтік көмек төлеуге;
3 533 мың теңге – аз мөлшерде қамсызданған отбасыларындағы 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы төлеуге;
23 074 мың теңге - Жарқайың ауданы Бірсуат селосындағы Фурманов орта мектібінің күрделі жөндеуіне;
31 420 мың теңге - Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы Крупская атындағы орта мектібінің күрделі жөндеуіне;
9 980 мың теңге – жергілікті торабындағы автожолдардың ағымды жөндеулеріне;
2 250 мың теңге – жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
8 550 мың теңге - әлеуметтік жұмыс орындарын кеңейтуге.
35 870 мың теңге - білім беру орындарының жаңадан енгізетіндерін ұстауға;
2) 270 684 мың теңге мөлшеріндегі мақсатты трансферттерді дамытуға, оның ішінде:
26 000 мың теңге – инженерлік - байланыс инфрақұрылымдарын жайластыруға, сатып алуға және (немесе) дамытуға;
51 995 мың теңге – Жарқайың ауданы Далабай ауылындағы жер асты көздерінен су жабдықтауды қайта өңдеуге;
22 906 мың теңге – Жарқайың ауданы Гастелло ауылындағы жер асты көздерінен су жабдықтауды қайта өңдеуге;
81 108 мың теңге – Жарқайың ауданы Пятигорское ауылындағы су жабдықтау жүйесін және су ағызғыны қайта өңдеуге.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.02.27 № 4С-13/2; 2009.04.07 № 4С-14/6;2009.04.24 № 4С-15/2, 2009.10.29 № 4С-17/2, 2009.12.07 № 4С-18/2 Шешімдерімен.
2008-2010 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы Мемлекеттік тұрғын үй бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорындағы тұрғын үй құрылысына - 88 675 мың теңге.
Ескерту. Абзацпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 4С-13/2 шешімімен.  Абзацқа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.04.07 № 4С-14/6, 2009.10.29 № 4С-17/2 Шешімімен.

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрена из областного бюджета субвенция в сумме 808 655 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе трансфертов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 410 857,9 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 140 173,9 тысяч тенге, в том числе:
3 973,1 тысяч тенге на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
5 374,8 тысяча тенге на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
12 205 тысяч тенге на внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования;
2 994 тысяча тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
950 тысячи тенге на выплату государственной адресной социальной помощи;
3 533 тысяч тенге на выплату государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей;
23 074 тысяч тенге - на капитальный ремонт Фурмановской средней школы с.Бирсуат Жаркаинского района;
31 420 тысяч тенге - на капитальный ремонт средней школы имени Крупской в городе Державинске Жаркаинского района;
9 980 тысяч тенге - на текущий ремонт автодорог местной сети;
2 250 тысяч тенге - на расширение программ молодежной практики;
8 550 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест.
35 870 тысяч тенге- на содержание вновь вводимых объектов образования;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 270 684 тысяч тенге, в том числе:
26 000 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
51 995 тысяч тенге - на реконструкцию водоснабжения из подземных источников в селе Далабай Жаркаинского района;
22 906 тысяч тенге - на реконструкцию водоснабжения из подземного источника в селе Гастелло Жаркаинского района;
81 108 тысяч тенге - на реконструкцию водовода и сетей водоснабжения в селе Пятигорское Жаркаинского района;
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2009 № 16-96; 07.04.2009 № 4С-14/6; 24.04.2009 № 4С-15/2, 29.10.2009 № 4С-17/2; 12.07.2009 № 4С-18/2
88 675 тысячи тенге - на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответвтвии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы.
Сноска. Дополнена строкой в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2009 № 16-96; Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 07.04.2009 № 4С-14/6, 24.07.2009 № 4С-16/3, 29.10.2009 № 4С-17/2;

5. 2009 жылға арналған аудандық бюджет трансферттер құрамындағы облыстық бюджеттен көзделген 294 221,3 мың теңге көлеміндегі мақсатты трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) 99 857,2 мың теңге мөлшеріндегі ағымдағы мақсатты  трансферттер, оның ішінде:
30 230,1 мың теңге – Жарқайың ауданы Зерноградское ауылындағы су  жабдықтау жүйесінің күрделі жөндеуіне;
21 602,3 мың теңге - Жарқайың ауданы Тассуат ауылындағы су жабдықтау жүйесінің күрделі жөндеуіне;
35 014,8 мың теңге - Жарқайың ауданы Тасөткел ауылындағы су жабдықтау жүйесінің күрделі жөндеуіне;
553 мың теңге – Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен  мүгедектеріне коммуналдық қызметтерінің шығыстарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
4 230 мың теңге - Жарқайың ауданы Уәлиханов селосындағы Уәлиханов орта мектібінің жылу жүйелерінің күрделі жөндеуіне.
8 000 мың теңге - Державинск қаласындағы № 1 қазандықтың жөндеуіне;
227 мың теңге - Аз қамсызданатын отбасындағы студенттердің оқуына колледждердегі төлеуге әлеуметтік көмек көрсетуге;
2) мақсатты трансферттерді дамытуға 194 364 мың теңге, оның ішінде:
182 980,1 мың теңге – Ақмола облысы Жарқайың ауданы Кен ауылындағы 120 орындық орта мектеп құрылысына;
6 000 мың теңге – Ақмола облысы Жарқайың ауданы Львовское ауылындағы жер асты көздерінен су жабдықтау жүйелерін қайта жаңартуға;
5 384 мың теңге – «Коммунсервис» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның шаруашылық құқығына капитал жарғысын үлкейтуге енгізу.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.04.24 № 4С-15/2, 2009.07.22 № 4С-16/3,2009.10.29 № 4С-17/2; 2009.12.07 № 4С-18/2 Шешімдерімен.
6. 2009 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 1 800 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.07.22 № 4С-16/3, 2009.10.29 № 4С-17/2Шешімдерімен.
6-1. 2009 жылға арналған аудандық бюджетте 2009 жылғы 1 қаңтарда пайда болған 34 052,3 мың теңге көлеміндегі белгіленген  бюджет қаражатының еркін қалдықтарын заңнама тәртібімен пайдалану  ескерілсін.
Ескерту. 6-1 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.02.27 № 4С-13/2 Шешімімен. Тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.04.07 № 4С-14/6 Шешімімен.
6-2. Аудандық бюджеттің шығындарында 2008 жылы пайдаланылмаған 3 091,3 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттердің облыстық бюджетке қайтарылғаны ескертілсін.
Ескерту. 6-2 тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2009.04.07 № 4С-14/6 Шешімімен.

5. Учесть, что в составе трансфертов районного бюджета на 2009 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 294 221,3 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 99 857,2 тысяч тенге, в том числе:
30 230,1 тысяча тенге - на капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Зерноградское Жаркаинского района;
21 602,3 тысячи тенге - на капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Тассуат Жаркаинского района;
35 014,8 тысяч тенге - на капитальный ремонт водопроводных сетей в селе Тасоткель Жаркаинского района;
553 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
4 230 тысяч тенге - на капитальный ремонт Валихановской средней школы села Валиханово Жаркаинского района.
8 000 тысяч тенге - на ремонт котельной № 1 в г.Державинске;
227 тысяч тенге – на оказание социальной помощи студентам из малообеспеченных семей на оплату за учебу в колледжах;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 194 364,1 тысячи тенге, в том числе:
182 980,1 тысячи тенге - на строительство средней школы на 120 мест в селе Кенское Жаркаинского района Акмолинской области;
6 000 тысяч тенге - на реконструкцию системы водоснабжения из подземных источников в селе Львовское Жаркаинского района Акмолинской области;
5 384 тысячи тенге - на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Коммунсервис».
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 24.04.2009 № 4С-15/2, 24.07.2009 № 4С-16/3, 29.10.2009 № 4С-17/2, 07.12.2009 № 4С-18/2
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2009 год в сумме 980 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 34 052,3 тысячи тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 6-1, решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2009 № 16-96; Пункт с изменениями, внесенными решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 07.04.2009 № 4С-14/6, от 29.10.2009 № 4С-17/2
6-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованные в 2008 году в сумме 3 091,3 тысячи тенге.
Сноска. Дополнен пунктом 6-2, решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 07.04.2009 № 4С-14/6

7. Аудандық мәслихатпен келісілген тізіліміне сәйкес, қалалық жағдайда осы түрлерімен қызмет жасайтындарға, білім, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелерінің ауылдық (селолық) жерлерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарының жалақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне жиырма бес пайыз мөлшерінде қосымша ақы төлеу белгіленсін.
8. 2009 жылға арналған аудандық бюджетінің инвестициялық жобаларын (бағдарламаларын), заңды тұлғалардың капитал жарғысын құрылуын немесе үлкейтуін және қалыптастыруын  жүзеге асыруына бағытталған бюджеттік бағдарламасының тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                        Д.Шәкіров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                     Б.Швачкин
КЕЛІСІЛГЕН:
Жарқайың ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                           М.Жүнісов
Жарқайың ауданы бойынша
салық комитетінің төрағасы                  Е.Шоламбаев
Жарқайың ауданының «Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы             Б.Ахметова
Жарқайың ауданының «Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы             З.Қоржымбаева
Жарқайың аудандық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-11/3 шешіміне
1 қосымша

7. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню согласованного с районным маслихатом.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2009 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 2.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год, согласно приложению 3.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Д.Шакиров
Секретарь
районного маслихата                        Б.Швачкин
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
акима Жаркаинского района                  М.Жунусов
Председатель налогового
комитета по Жаркаинскому району            Е.Шоламбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов»
Жаркаинского района                        Б.Ахметова
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Жаркаинского района                        З.Коржумбаева
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3

1 200
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
81
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
1 798
1
Мемлекеттік баж
1 798
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
1 100
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
410
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
60
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
196
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
15
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
6
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
11
2
Салықтық емес түсiмдер
5 221
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
121
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
121
04
Мемлекет  меншігіндегі мүлікті жалға беруден  түсетін кірістер
121
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
5 100
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
5 100
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

1 200
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
81
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 798
1
Государственная пошлина
1 798
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
1 100
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
410
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
60
08
Государственная пошлина, взимаемая  за регистрацию места жительства
196
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
15
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского , служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
6
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
11
2
Неналоговые поступления
5 221
01
Доходы от государственной  собственности
121
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
121
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
121
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
5 100
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
5 100
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
5 100
3
Поступления от продажи основного капитала

037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру және (немесе) сатып алуға кредит беру
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

037
Строительство и реконструкция объектов образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
Заңды тұлғалардың жарғылық қорын қалыптастыруға және ұлғайтуға, арналған инвестициялар
13
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Жарқайың аудандық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 4С-11/3 шешіміне
3 қосымша
2009 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атаулар
Бiлiм беру
Жалпы білім беру

467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Развитие системы водоснабжения
Инвестиции на формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 3 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 23 декабря 2008 года № 4С-11/3
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2009 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение