Отрадное селосы көшелерінің атауларын өзгерту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 5 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 30 маусымда N 1-12-90 тіркелді.
Отрадное селосының тұрғындары пікірлерінің есепке алуына байланысты (хаттаманың үзіндісі қоса тіркеледі), Қазақстан Республикасының «1993 жылғы 08 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылғысы туралы» Заңының 4 тармағының 14 бабаның негізінде ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Отрадное селосындағы келесі көшелердің аттары өзгертілсін:
1) Воронежская көшесі Савин Петр Александрович атындағы        көшесіне;
2) Мира көшесі Бейбітшілік көшесіне;
3) Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
4) Набережная көшесі Шәмші Қалдаяқов көшесіне;
5) Садовая көшесі Бақ көшесіне;
6) Целинная көшесі Тың көшесіне;
2. Осы шешім Жарқайың ауданының әділет басқармасында тіркеуден өткен соң күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Отрадный ауылдық
округінің әкімі                               Ғ. Айтмұхамбетов

О переименовании улиц села Отрадное
Решение акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района Акмолинской области от 16 июня 2008 года N 5. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 30 июня 2008 года N 1-12-90.
В связи с учетом мнения населения села Отрадное (выписка из протокола прилагается), на основании статьи 14 пункта 4 Закона Республики Казахстан 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Отрадное следующие улицы:
1) улицу Воронежская в улицу имени Савина Петра Александровича;
2) улицу Мира в улицу Бейбитшилик;
3) улицу Молодежная в улицу Жастар;
4) улицу Набережная в улицу имени Шамши Калдаякова;
5) улицу Садовая в улицу Бак;
6) улицу Целинная в улицу Тын;
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Отрадного
сельского округа                           Г. Айтмхамбетов