2008 жылға арналған Сандықтау ауданының кәсіпорындарындағы жұмыс орындарының жылпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі N А-4/61 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәуірде N 1-16-76 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № А-6/230 қаулысымен
Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 7 шілдедегі № А-6/230 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31- бабының 1 тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005  жылғы 13 сәуірдегі № 39 "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының  1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-2 тармағына сәйкес жұмыс орнын іздеуде қиыншылық көрген мүгедектерді әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылға арналған Сандықтау ауданының кәсіпорындарындағы   жұмыс орындарының жалпы санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектер үшін  жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін құрылатын жұмыс орындарының саны және кәсіпорындардың ұсынылған тізбесі белгіленсін.
3. "Сандықтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекетттік мекемесі құрылатын жұмыс орындарына мүгедектерді жолдауды жүзеге асырсын.
4. Қаулы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа түседі.
Сандықтау ауданының
әкімі                                      Ө.Мұсабаев
қосымша
Сандықтау
ауданы әкімдігінің

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях Сандыктауского района на 2008 год
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 4 апреля 2008 года N А-4/61. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 28 апреля 2008 года N 1-16-76. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 7 июля 2009 года № А-6/230
Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 7 июля 2009 года № А-6/230
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», в целях социальной защиты инвалидов, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Сандыктаусого района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях Сандыктауского района на 2008 год.
2. Утвердить прилогаемый перечень предприятий и количество создаваемых рабочых мест для трудоустроиства.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района" осуществлять направление инвалидов на создаваемые рабочие места.
4. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и  вводится в действие со дня официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Избасарову Б.С.
Аким
Сандыктауского района                      У.Мусабаев
Приложение
Утверждено постановлением
акимата Сандыктауского