Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы N А-1/3 "Үйлерінде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларға әлеуметтік көмектін қосымша түрін көрсету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N А-11/269 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қаңтардағы N 1-16-86 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 6 тамыздағы № А-8/289 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012.08.06 № А-8/289 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес, «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 11 бабының 2 тармағының 3) тармақшасының16 бабының, 29 бабының 67 тармақтарының негізінде, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/3 «Үйлерінде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларға әлеуметтік көмектін қосымша түрін көрсету туралы» (нормативтік құқық актілерін мемлекеттік тіркеудін Аймақтық тізілімінде № 1-16-70 тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2008 жылдың 18 ақпанында № 13 (7675) жарияланған) қаулысына, Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 3 сәуірдегі № А-4/59 «Сандықтау ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/3 «Үйлерінде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларға әлеуметтік көмектін қосымша түрін көрсету туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқық актілерін мемлекеттік тіркеудін Аймақтық тізілімінде № 1-16-73 тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2008 жылдың 30 сәуірінде № 34 (7700) жарияланған) қаулысына, келесі өзгеріс енгізілсін:
2 тармақта:
үшінші қайырма келесі редакцияда жазылсын:
«әлеуметтік көмекке құқығы бар тұлғалар, «Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне келесі құжаттардың тізбесін тапсырады:
1) белгіленген нысандағы өтініш;
2) 16 жасқа толмаған мүгедек баланың туу туралы куәлігі;
3) 16-дан 18 жастағы мүгедек балалардың жеке куәлігі;
4) тұрғылықты жері мен отбасы құрамын растайтын құжат;
5) медициналық - әлеуметтік сараптама комиссиясының мүгедектікті анықтау туралы анықтамасы;
6) мүгедек баланы үйде оқыту және тәрбиелеу қажеттілігі туралы психологиялық – педогогикалық консультацияның қорытындысы;

О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 18 января 2008 года N А-1/3 "Об оказании дополнительного вида социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 декабря 2008 года N А-11/269. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 14 января 2009 года N 1-16-86. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 6 августа 2012 года № А-8/289
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 6.08.2012 № А-8/289
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» и на основании подпункта 3) пункта 2 статьи 11, статьи 16пунктами 6,7 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района от 18 января 2008 года  № А-1/3  «Об оказании  дополнительного  вида социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому», (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-70, опубликованное   18 февраля 2008 года в газете «Сандыктауские вести» №13 (7675)), с изменениями внесенными постановлением акимата Сандыктауского района от 3 апреля 2008 года № А-4/59 «О внесении изменений в постановление акимата Сандыктауского района от 18 января 2008 года № А-1/3 «Об оказании дополнительного вида социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому», (зарегистрированное в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-73, опубликованное 30 апреля 2008 года в газете «Сандыктауские вести» № 34 (7700)) следующее изменение:
в  пункте 2:
абзац третий изложить в следующей редакции:
«лица, имеющие право на социальную помощь, предоставляют в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района» следующий перечень документов:
1) заявление, установленной формы;
2) свидетельство о рождении детей – инвалидов, не достигших 16 лет;
3) удостоверение личности для детей – инвалидов в возрасте с 16 до 18 лет;
4) документ, подтверждающий место жительства  и состав семьи;
5) справка медико – социальной экспертной комиссии об установлении инвалидности;
6) заключение психолого- медико- педагогической консультации  о необходимости воспитания и обучения ребенка – инвалида на дому;

7) мүгедек баланың ата-анасының, ұл баланы асыраушысының (қыз баланы асыраушысының), қамқоршысының, қорғаншысының жеке басын куәландыратын құжат;».
2. Осы қаулы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және  ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Ө.Мұсабаев
КЕЛІСІЛДІ
«Сандықтау ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Н.А.Муращиди

7) документ, удостоверяющий личность родителя, усыновителя (удочерителя), опекуна (попечителя) иного законного представителя  ребенка – инвалида;».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского
района                           У. Мусабаев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования
Сандыктауского района          Мурашиди Н.А.