Балқашын селосындағы Ленин көшесін қайта атау туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Балқашын селолық округі әкімінің 2008 жылғы 5 маусымдағы N 2 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 20 маусымда N 1-16-79 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабына сәйкес, Сандықтау ауданы Балкашин селолық округінің әкімі ШЕШІМ
ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданы Балкашин селолық округі Балкашин селосындағы Ленин көшесіне Абылай–Хан көшесіне қайта атасын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет
басқармасында мемлекеттік тіркелгеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқашин селолық
округінің әкімі                            А. Есымбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Сандықтау ауданының
экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Н.А. Мурашиди

О переименовании улицы Ленина в селе Балкашино
Решение акима Балкашинского сельского округа Сандыктауского района Акмолинской области от 5 июня 2008 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 20 июня 2008 года N 1-16-79.
В соответствии со статьей 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно–территориальном устройстве республики Казахстан», Аким Балкашинского сельского округа Сандыктауского района РЕШИЛ:
1. В селе Балкашино Балкашинского сельского округа Сандыктауского района переименовать улицу Ленина в улицу имени Абылай–хана.
2. Настоящее решение вступает в силу после государстенной регистрации в управлении юстиции Сандыктауского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Балкашинского
сельского округа                           А. Есымбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник экономики и
бюджетного планирования
Сандыктауского района                      Н. А. Мурашиди