Целиноград аудандық мәслихатының 2007 жылғы 14 ақпандағы N 230/35-3 "Целиноград ауданында азаматтарға тұрғын-үй күту және коммуналдық қызмет ақы үшін тұрмыстық қөмек көрсету ережелерін бекіту туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 25 желтоқсандағы N 87/15-4. Ақмола облысы Целиноград ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қаңтарда N 1-17-80 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012 жылғы 3 мамырдағы № 37/5-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2012.05.03 № 37/5-5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағы 1 тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының 2008 жылғы 28 мамырдағы № 61/9-4 «Аудандық мәслихатының 2007 жылғы 14 ақпандағы № 230/35-3 «Целиноград ауданында азаматтарға тұрғын-үй күту және коммуналдық қызмет ақы үшін тұрмыстық көмек көрсету ережелерін бекіту туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде 2008 жылғы 3 шідедегі № 1-17-70 тіркелген, аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінің 2008 жылғы 18 шілдеде № 43,44, № 35 жарияланған), шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларулар ескеріліп, Целиноград аудандық мәслихатының 2007 жылғы 14 ақпандағы № 230/35-3 «Целиноград ауданында азаматтарға тұрғын-үй күту және коммуналдық қызмет ақы үшін тұрмыстық көмек көрсету ережелерін бекіту туралы» (Нормативтік құкықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің аймақтық тізілімінде № 1-17-49 тіркелген, аудандық «Призыв»-«Ұран» газетінің 2007 жылғы 30 наурыздағы жарияланған) шешіміне келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген, Целиноград ауданында азаматтарға тұрғын үй күту және коммуналдық қызмет ақы үшін тұрмыстық көмек көрсету Ережелерінің «1. Жалпы қағида» бөлімінің 3-1. тармағы келесі мазмұнымен толықтырылсын:
«Тұрғын-үй көмегі жергілікті жылу беретін жеке меншік үй құрылысында тұратын аз қамсыздандырылған отбасыларына (азаматтарға), егер өздерінің жеке меншік үйі болса, немесе пәтерді жалға алушыларға, келісім шарт болса.
Тұргын-үй көмегін есептеу үшін жеке меншік құрылысында тұратын   аз қамсыздандырылған отбасыларына (азаматтарға) жанұяларға 1 шаршы метр көлемге кететін көмірдің көлемі 49,85 килограмм әлеуметтік тұрғын-үй келісім бойынша 1 жылға, жанұяға 2 (екі) тонна көмірден артық болмау қажет.
Аудан бойынша көмірдің орташа бағасы жылдың ақырғы тоқсынында «Целиноград аудандық статистика бөлімі» мемлекеттік мекемесі бойынша көрсетілген есеппен алынады (наурыз, маусым, қыркүйек, желтоқсан).

О внесении дополнений в решение Целиноградского районного маслихата от 14 2007 года N 230/35-3 "Об утверждении Правил оказания гражданам жилищной помощи на оплату за содержание жилища и потребляемые коммунальные услуги в Целиноградском районе"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2008 года N 87/15-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 20 января 2009 года N 1-17-80. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 3 мая 2012 года № 37/5-5
Сноска. Утратило силу - решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 03.05.2012 № 37/5-5 (ввводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата от 14 февраля 2007 года № 230/35-3 «Об утверждении Правил оказания гражданам жилищной помощи на оплату за содержание жилища и потребляемые коммунальные услуги в Целиноградском районе» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-49, опубликовано в районной газете «Призыв»-«Уран» от 30 марта 2007 года), с учетом изменений и дополнений, внесенных решением Целиноградского районного маслихата от 28 мая 2008 года № 61/9-4 «О несении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 февраля 2007 года № 230/35-3 «Об утверждении Правил оказания гражданам жилищной помощи на оплату за содержание жилища и потребляемые коммунальные услуги в Целиноградском районе» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов года от 3 июля 2008 года № 1-17-70, опубликовано в районной газете «Призыв»-«Уран» от 18 июля 2008 года № 43-44, 35), следующие дополнения:
в Правилах оказания гражданам жилищной помощи на оплату за содержание жилища и потребляемые коммунальные услуги в Целиноградском районе, утвержденных указанным решением, раздел «1.Общие положения» дополнить пунктом 3-1. следующего содержания:
«Жилищная помощь малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в частных домостроениях с местным отоплением, предоставляется собственникам жилого дома, нанимателям при наличии договора-аренды жилья.
Для расчета жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в частных домостроениях с местным отоплением, учитывать расход топлива на 1 квадратный метр в размере 49,85 килограмм согласно социальной нормы жилья, но не более 2 (двух) тонн угля на семью в год.
Для расчета стоимости топлива использовать средние цены по району, предоставляемые государственным учреждением «Целиноградский районный отдел статистики» по состоянию на последний месяц квартала, предшествующего кварталу расчета жилищной помощи (март, июнь, сентябрь, декабрь).

Жергілікті жылу беретін жеке меншік үй құрылысында тұратын аз қамсыздандырылған отбасыларына (азаматтарға) жанұяға тұрғын-үй көмегін есептеу үшін жылу беру мерзімі 1 қазаннан 30 сәуірге дейінгі аралықта есептелінеді.
Жергілікті жылу беретін жеке меншік үй құрылысында тұратын аз қамсыздандырылған отбасыларына (азаматтарға) жанұяға тұрғын-үй көмегін есептеу үшін алдыңғы тоқсанның кірісі есептелінеді.
Электр, газ, су, қоқыс шығындары алдыңғы тоқсанның төленген түбіртегі бойынша есептелінеді».
2. Осы шешім Целиноград ауданы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және «Призыв»-«Ұран» аудандық газетінде бірінші ресми жариялағаннан кейін он күнтізбелік күндер өткен соң қолданысқа алынады.
Целиноград аудандық
мәслихатының сессия төрағасы           Ж.Жылқыбаев
Целиноград мәслихатының
мәслихатының хатшысы                   Б.Мәжіренов
КЕЛІСІЛДІ
Целиноград аудан
әкімі                                   М.Мыңжанов
Целиноград аудандық
еңбекпен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                         А.Әшіров

Для начисления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в частных домостроениях с местным отоплением, за отопительный период считать период с 1 октября по 30 апреля.
При начислении жилищной помощи средний доход малообеспеченных семей (граждан), проживающих в частном домостроении, рассчитывать за квартал, предшествующий кварталу обращения.
Расходы по электроснабжению, газоснабжению, водоснабжению, мусороудалению берутся в расчет по квитанциям, предшествующим кварталу обращения».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования в районной газете «Призыв»-«Уран».
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата                Ж.Жылкибаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата                 Б.Мажренов
СОГЛАСОВАНО
Аким Целиноградского
района                              М.Мынжанов
Начальник Целиноградского
районного отдела занятости и
социальных программ                   А.Аширов