Щучье аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 3 шілдедегі N С-7/7 "Тұрғын үйді (жеке тұрғын үйден басқа) күтіп ұстау және телефон абоненттерінің байланысына жәрдемақы беру" Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Щучье аудандық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N C-10/4 шешімі. Ақмола облысы Щучье аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қаңтарда N 1-19-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы № С-38/3 шешімімен
Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.10.21 № С-38/3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 9 қыркүйектегі № 949 «Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы»  Қаулысына сәйкес Щучье аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Щучье аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 3 шілдедегі № С-7/7 «Тұрғын үйді (жеке тұрғын үйден басқа) күтіп ұстау және коммуналдық қызметтерге төлемақы жасау үшін әл-ауқаты төмен отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй және телефон абоненттерінің байланысына жәрдемақы беру»  Ережелерін бекіту туралы» (Аймақтық Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 1-19-130, 2008 жылғы 28 тамыздағы № 38 аудандық «Бурабай» газетінде, 2008 жылғы 25 тамыздағы № 68 аудандық «Луч», газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістері мен толықтыру енгізілсін:
кіріспе сөзбсындағы «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 маусымдағы «Қазақстан Республикасындағы 2006-2008 жылдарына арналған тұрғын үй-коммуналдық саласын дамыту Бағдарламасын бекіту туралы» қаулысына» сөздері алып тасталсын, «Телефон үшін абоненттік ақы тарифтерінің арттырылуына өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» сөздерінен кейін «Қазақстан Республикасының № 3.02-01-2001 «Тұрғын ғимараттар» Құрылыстық нормалары және ережелеріне сәйкес» сөздерімен толықтырылсын;
1 тараудың 2 тармағындағы «жеке меншік үйде» сөздері «биіктігі екі қабаттан аспайтын үйге» сөздеріне ауыстырылсын;
3 тараудың 22 тармағындағы «тұрғындар үшін» сөздерінен кейін «айына» сөзімен толықтырылсын;
4 тараудың 24, 25, 27, 28, 29 тармақтарындағы,6 тараудың 36  тармағындағы «жеке меншік», «жеке меншіктегі» сөздері алып тасталсын;
4 тараудың 25 тармағындағы «5 (бес) тоннадан аспау керек» сөздері «3 (үш) тоннадан аспау керек» сөздеріне ауыстырылсын;
3. Осы шешім Ақмола облысы Щучье аудандық әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Х сессиясының
төрағасы                                    Р. Махаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                         Г. Марченко
«КЕЛІСІЛДІ»:
Щучье ауданының әкімі                       В.Балахонцев
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы             М. Нұрпанова
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                 Г. Тінәлинова
Қаржы бөлімінің бастығы                     В.Корнеева

О внесении изменений и дополнения в решение Щучинского районного маслихата от 3 июля 2008 года N С-7/7 "Об утверждении Правил "О предоставлении малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома), потребления коммунальных услуг и телефонной абонентской связи"
Решение Щучинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2008 года N C-10/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 23 января 2009 года N 1-19-144. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21 октября 2011 года № С-38/3
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21.10.2011 № С-38/3
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года № 949 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон» Щучинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щучинского районного маслихата от 3 июля  2008 года № С-7/7 «Об утверждении Правила «О предоставлении малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома), потребления коммунальных услуг и телефонной абонентской связи» (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-130, опубликованного в районной газете «Бурабай» № 38 от 28 августа 2008 года, в районной газете «Луч» № 68 от 25 августа 2008 года) следующие изменения и дополнение:
в преамбуле слова «Постановления Правительства Республики  Казахстан от 15 июня 2006 года «Об утверждении Программы развития жилищно-коммунальной сферы в Республике Казахстан на 2006-2008 годы» исключить, после слов «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон» дополнить словами «согласно Строительных норм и правил Республики Казахстан № 3.02-01-2001 «Жилые здания»;
в пункте 2 главы 1, слова «в частном домостроении» заменить словами «в домостроении высотой не более двух этажей»;
в пункте 22 главы 3 после слов «пятикратной величины расчетного показателя» дополнить словами «в месяц»;
в пунктах 24, 25, 27, 28, 29 главы 4, в пункте 36 главы 6 слова «частных», «частном», «частного» исключить;
в пункте 25 главы 4 слова «но не более 5 (пяти) тонн угля» заменить словами «но не более 3 (трех) тонн угля».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Щучинского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
Х сессии районного
маслихата                                Р. Махаев
Секретарь
районного маслихата                      Г. Марченко
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким Щучинского района                   В.Балахонцев
Начальник отдела занятости
и социальных программ                    М. Нурпанова
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования                Г. Тналинова
Начальник отдела финансов                В.Корнеева