Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 26 наурыздағы N 44 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 03 сәуірде N 3239 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"»Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі 548-ІІ Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 5 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда N 3236 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда "Актюбинский вестник" және "Ақтөбе" газеттерінің 8 жарияланған 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1)1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "52 039 908" деген цифрлар "52 052 314,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"34 449 733" деген цифрлар "34 462 139,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "51 749 032" деген цифрлар"51 919 032,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұнда 8) тармақшасымен толықтырылсын:
бюджеттік қаражаттар қалдықтарының қозғалысы 157 593,7 мың теңге.
2) 8 тармақта:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Актюбинского областного Маслихата от 26 марта 2008 года N 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2008 года за N 3239. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15.07.2009 N 221.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148-II "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 8 января 2008 года N 3236, опубликованное в газетах "Актюбинский вестник" и "Ақтөбе" 22 января 2008 года N 8 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "52 039 908" заменить цифрами "52 052 314,8";
поступлениям
трансфертов - цифры "34 449 733" заменить цифрами "34 462 139,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "51 749 032" заменить цифрами "51 919 032,5";
дополнить подпунктом 8 следующего содержания:
"движение остатков бюджетных средств 157 593,7 тысяч тенге";
2) в пункте 8:

"63 040" деген цифрлар«"263 040"»деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) 14 тармақ мынадай мазмұнда отыз төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Мәдениет объектілерін дамыту" бағдарламасына Астана қаласындағы Ә. Молдағұлова атындағы мемориалдық кешен құрылысына 200 000 мың теңге;
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қаржы жылы басындағы сомасы 64593,7 мың теңге бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары және Ақтөбе қаласы мен аудандардың  бюджеттерінде сомасы 12278,4 мың теңге пайдаланылмаған трансферттердің қайтарылуы есебінен 2008 жылға арналған облыстық бюджетке облыс әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы 12 қаулысымен түзету енгізілгендігі еске алынсын.

цифры "63 040" заменить цифрами "263 040";
3) пункт 14 дополнить абзацем тридцать четвертым следующего содержания:
"на программу "Развитие объектов культуры" 200 000 тысяч тенге на строительство мемориального комплекса имени А.Молдагуловой в городе Астане";
4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Принять к сведению, что за счет свободного остатка бюджетных средств на начало финансового года в сумме 64593,7 тысяч тенге и возврата неиспользованных трансфертов из бюджетов города Актобе и районов в сумме 12278,4 тысяч тенге постановлением акимата области от 18 января 2008 года N 12 внесена корректировка в областной бюджет на 2008 год.