Алға ауданының Луговое селосын Жерұйық ауылы деп қайта атау туралы
Бірлескен Ақтөбе облысының әкімдігінің 2008 жылғы 26 наурыздағы № 79 қаулысы және Ақтөбе облысының мәслихаттың 2008 жылғы 26 наурыздағы № 56 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылдың 4 сәуірде N 3244 тіркелді
Ескерту. Орыс тіліндегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "аул" сөзі "село" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 11.12.2015 № 452 қаулысымен және Ақтөбе облыстық мәслихатының 11.12.2015 № 359 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Алға аудандық мәслихаты мен әкімдігінің, облыстық ономастика комиссиясының ұсыныстары негізінде, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданының Луговое селосы - Жерұйық ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы қаулы және шешім ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е. САҒЫНДЫҚОВ
Облыстық мәслихаттың сессия
төрағасы
К.ЖҰМАБАЕВ

О переименовании села Луговое Алгинского района в село Жеруйык
Cовместное постановление акимата Актюбинской области от 26 марта 2008 года N 79 и решение маслихата Актюбинской области от 26 марта 2008 года N 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 апреля 2008 года N 3244
Сноска. В заголовке и по всему тексту слово "аул" заменено словом "село" постановлением акимата Актюбинской области от 11.12.2015 № 452 и решением Актюбинского областного маслихата от 11.12.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании предложений Алгинского районого маслихата и акимата, областной ономастической комиссии акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Переименовать село Луговое Алгинского района в село Жеруйык.
2. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким области Е. САГИНДИКОВ
Председатель сессии
областного маслихата
К. ЖУМАБАЕВ