Ақтөбе облысының елді мекендерінде сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы ставкалар мөлшерлерін белгілеу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 18 маусымдағы N 89 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 21 шілдеде N 3263 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009 жылғы 6 ақпандағы N 159 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2009.02.06 N 159 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы N 209 "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 491 бабының 2) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының елді мекендерінде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы ставкалар мөлшерлері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш рет жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың             Облыстық
сессия төрағасы          мәслихаттың хатшысы
Ғ. НҰРЫШЕВ                А. ЕСІРКЕПОВ
Облыстық мәслихатының
2008 жылғы 18 маусымдағы
N 89 шешіміне қосымша
Ақтөбе облысының елді мекендерінде сыртқы (көрнекі)
жарнама орналастырғаны үшін ай сайынғы төлемақы
ставкалар мөлшерлері
Жарнама ауқымының көлемі, аумағы, шаршы метр «А» категориясы «Б» категориясы
3 шаршы метрге дейінгі жарнама нысанның аумағы
3 айлық есептік көрсеткіш
2 айлық есептік көрсеткіш
3 шаршы метрден артық жарнама нысанның аумағы
ставка нысан аумағының көлемін айлық есептік көрсеткішке көбейтілгеніне тең
ставка нысан аумағының 2/3 көлемін айлық есептік көрсеткішке көбейтілгеніне тең
Көлік құралының сыртқы жағындағы жарнама:
1) (Жүк көтерімі 1,5 тоннадан астам) автобустар, троллейбустар, жүк машиналары, және т.б.
2) (Жүк көтерімі 1,5 тоннаға дейін) микроавтобустар, такси, жеңіл машиналар
10 айлық есептік көрсеткіш
5 айлық есептік көрсеткіш
10 айлық есептік көрсеткіш
5 айлық есептік көрсеткіш
Ескерту: Жарнама объектісінің бір жағы үшін төлемақы ставкалар мөлшерлері қолданыстағы айлық есептік көрсеткішінің мөлшерімен есептеледі.
Көлік құралдарында орналасатын сыртқы (көрнекі) жарнаманың ай сайынғы төлемақы ставкалары категория бойынша бөлінбейді.
"А" категориясы: Әбілқайыр хан даңғылы, Ә.Молдағұлова даңғылы, әуежай трассасы, айналмалы жол (312 атқыштар дивизиясы даңғылынан Елек көпіріне дейін), 312 атқыштар дивизиясы даңғылы, Сәңкібай батыр даңғылы, Ағайынды Жұбановтар көшесі, Есет батыр көшесі, М.Мәметова көшесі, Ш.Уәлиханов көшесі, Пацаев көшесі, 101 атқыштар бригадасы көшесі.
"Б" категориясы: Ақтөбе қаласының "А" категориясына кірмеген даңғылдары мен көшелері және Алға, Хромтау, Шалқар, Қандыағаш, Темір, Ембі қалалары мен аудандар орталықтары.

Об установлении размеров ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах Актюбинской области
Решение маслихата Актюбинской области от 18 июня 2008 года N 89. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 июля 2008 года N 3263. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 6 февраля 2009 года N 159
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 06.02.2009 N 159.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) статьи 491 Кодекса Республики Казахстан от 12 июня 2001 года N 209 "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Установить размеры ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах Актюбинской области, согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии             Секретарь
областного маслихата      областного маслихата
Г. НУРЫШЕВ                А. ЕСЕРКЕПОВ
Приложение
к решению областного
маслихата от 18 июня
2008 года N 89
Размеры ставок
ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
в населенных пунктах Актюбинской области
Размеры , площадь
рекламного поля,
кв.м.
Категория » А Категория » Б
Площадь рекламного объекта до 3-х кв.м.
3 месячных расчетных показателей
2 месячных расчетных показателей
Площадь рекламного объекта свыше 3-х кв.м.
Ставка равна размеру площади объекта, умноженная на месячный расчетный показатель
Ставка равна 2/3 размера площади объекта, умноженная на месячный расчетный показатель
Реклама на внешней    стороне транспортного средства:
1) автобусы, троллейбусы, грузовые и т.д. (грузоподъемностью более 1,5 тонны)
2) микроавтобусы, такси, легковые автомобили (грузоподъемностью до 1,5 тонны)
10 месячных расчетных показателей
5 месячных расчетных показателей
10 месячных расчетных показателей
5 месячных расчетных показателей
Примечание: Ставки платы за одну сторону рекламного объекта исчисляются из размера действующего месячного расчетного показателя.
Ставки ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на транспортных средствах по категориям не делятся.
Категория "А": проспект Абилхайыр-хана, проспект А.Молдагуловой, проспект Санкибай батыра, трасса аэропорта, объездная дорога (от проспекта 312 стрелковой дивизии до Илецкого моста), проспект 312 стрелковой дивизии, улица Бр. Жубановых, улица Есет батыра, улица М.Маметовой, улица Уалиханова, улица Пацаева, улица 101 стрелковой бригады.
Категория "Б": прочие проспекты и улицы города Актобе, не вошедшие в категорию "А", а, также города Алга, Хромтау, Кандыагаш, Шалкар, Темир, Эмба и районные центры.