Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 15 шілдедегі N 107 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 1 тамызда N 3266 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 маусымдағы N 36 "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне 2008 жылға арналған республикалық бюджетті нақтылау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 2 және 4-1 тармақтарына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда N 3236 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 8 жарияланған 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 3 сәуірде N 3239 тіркелген, 2008 жылғы 8 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 41 жарияланған 2008 жылғы 26 наурыздағы N 44, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 23 сәуірде N 3249 тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 53 жарияланған 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79 және Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 11 шілдеде N 3257 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 84-85 жарияланған 2008 жылғы 18 маусымдағы N 87 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"63 018 135,5" деген цифрлар "67 363 052,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде,
салықтық түсімдер бойынша
"28 057 033,2" деген цифрлар "32 390 087,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
"34 605 958,8" деген цифрлар "34 617 821,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"61 855 032" деген цифрлар "64 621 849" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
операциялық сальдо
"1 163 103,5" деген цифрлар "2 741 203,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Актюбинского областного Маслихата от 15 июля 2008 года N 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 июля 2008 года за N 3266. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 4 июня 2008 года N 36 "О внесений изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам уточнения республиканского бюджета на 2008 год" и пунктов 2 и 4-1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-II областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 8 января 2008 года N 3236, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" 22 января 2008 года N 8 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 26 марта 2008 года N 44, зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 3 апреля 2008 года N 3239, опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" 8 апреля 2008 года N 41, от 4 апреля 2008 года N 79, зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 23 апреля 2008 года N 3249, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 6 мая 2008 года N 53 и от 18 июня 2008 года N 87, зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 11 июля 2008 года N 3257, опубликованные в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 17 июля 2008 года N 84-85) следующие изменения и дополнения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "63 018 135,5" заменить цифрами "67 363 052,5";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "28 057 033,2" заменить цифрами "32 390 087,2";
поступлениям трансфертов
цифры "34 605 958,8" заменить цифрами "34 617 821,8";
в подпункте 2):
затраты
цифры "61 855 032" заменить цифрами "64 621 849";
в подпункте 3):
операционное сальдо
цифры "1 163 103,5" заменить цифрами "2 741 203,5";
в подпункте 4):
чистое бюджетное кредитование

"- 1 856 813" деген цифрлар "-206 813" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттер
"608 000" деген цифрлар "2 258 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу
"667 689" деген цифрлар "1 145 789" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8) тармақшасында:
бюджеттік қаражаттар қалдықтарының қозғалысы
"157 593,7" деген цифрлар "157 772,5" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 8-тармақта:
"933 640" деген цифрлар "1 202 440" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 11-тармақта:
"176 238" деген цифрлар "193 065" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде:
"76 238" деген цифрлар "88 825" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге "9 098" деген цифрлар "11 300" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "6 602" деген цифрлар  "7 141" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "11 134" деген цифрлар "19 926" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "707" деген цифрлар "646" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "3 195" деген цифрлар "3 579" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "2 552" деген цифрлар "2 912" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "12 444" деген цифрлар "16 825" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "4 806" деген цифрлар "4 287" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "23 602" деген цифрлар "20 259" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "2 098" деген цифрлар "1 950" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларының өзгеруіне байланысты шығыстарды өтеуге сомасы 4 240 мың теңге, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге 4 151 мың теңге;
Ойылға 89 мың теңге".
4) 12 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
""Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер" бағдарламасына 2008-2009 жылдардағы жылыту кезеңіне отын алуға" деген сөздер ""Жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер" бағдарламасына сомасы 1 438 575 мың теңге, оның ішінде:
2008-2009 жылдардағы жылыту кезеңіне отын алуға" деген сөздермен ауыстырылсын;
"833 164" деген цифрлар "929 081" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге "50 812" деген цифрлар "53 625" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "71 245" деген цифрлар "74 995" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "71 738" деген цифрлар "84 868" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "55 733" деген цифрлар "59 348" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "79 704" деген цифрлар "74 423" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "70 466" деген цифрлар "73 597" деген цифрлармен ауыстырылсын;

цифры "-1 856 813" заменить цифрами "- 206 813";
бюджетные кредиты
цифры "608 000" заменить цифрами "2 258 000";
в подпункте 5):
сальдо по операциям с финансовыми активами
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифры "667 689" заменить цифрами "1 145 789";
в подпункте 8):
движение остатков бюджетных средств
цифры "157 593,7" заменить цифрами "157 772,5".
в пункте 8:
цифры "933 640" заменить цифрами "1 202 440".
в пункте 11:
цифры "176 238" заменить цифрами "193 065";
в части абзаца 2:
цифры "76 238" заменить цифрами "88 825", в том числе, районам:
Айтекебийскому цифры "9 098" заменить цифрами "11 300";
Байганинскому  цифры "6 602" заменить цифрами "7 141";
Иргизскому     цифры "11 134" заменить цифрами "19 926";
Каргалинскому  цифры "707" заменить цифрами "646";
Хобдинскому    цифры "3 195" заменить цифрами "3 579";
Мартукскому    цифры ""2 552" заменить цифрами "2 912";
Мугалжарскому  цифры "12 444" заменить цифрами "16 825";
Темирскому     цифры "4 806" заменить цифрами "4 287";
Уилскому       цифры "23 602" заменить цифрами "20 259";
Шалкарскому    цифры "2 098" заменить цифрами "1 950";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на возмещение расходов в связи с изменением ставки платы за эмиссию в окружающую среду в сумме 4 240 тысяч тенге, в том числе, районам:
Айтекебийскому 4 151 тысяч тенге;
Уилскому          89 тысяч тенге".
4) в пункте 12:
в части абзаца 3:
слова "на программу "Трансферты из местных бюджетов" на приобретение топлива на отопительный сезон 2008-2009 годов" заменить словами "на программу "Трансферты из местных бюджетов" в сумме 1 438 575 тысяч тенге, в том числе:
на приобретение топлива на отопительный сезон 2008-2009 годов";
цифры "833 164" заменить цифрами "929 081", в том числе, районам:
Айтекебийскому цифры  "50 812" заменить цифрами  "53 625";
Байганинскому  цифры  "71 245" заменить цифрами "74 995";
Иргизскому     цифры  "71 738" заменить цифрами  "84 868";
Каргалинскому  цифры  "55 733" заменить цифрами  "59 348";
Хобдинскому    цифры  "79 704" заменить цифрами  "74 423";
Мартукскому    цифры  "70 466" заменить цифрами  "73 597";

Мұғалжарға "108 536" деген цифрлар "124 709" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге  "52 349" деген цифрлар "52 425" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "127 991" деген цифрлар "150 818" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "57 877" деген цифрлар "63 076" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "86 713" деген цифрлар "107404" деген цифрлармен ауыстырылсын";
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Алғаға 9 793 мың теңге";
"85 000" деген цифрлар "15 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Темір ауданының мектептерінің күрделі жөндеуіне және материалдық-техникалық жарақтандыруға 87000 мың теңге" деген жолдары алынып тасталсын;
және мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Темір ауданының мектептерін материалдық-техникалық жарақтандыруға сомасы 2 000 мың теңге";
"Қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларының өзгеруіне байланысты шығыстарды өтеуге сомасы 82 390 мың теңге, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге 34 385 мың теңге;
Алғаға      1 190 мың теңге;
Байғанинге  6 512 мың теңге;
Ырғызға     2 700 мың теңге;
Қарғалыға  13 450 мың теңге;
Қобдаға    10 522 мың теңге;
Мәртөкке   10 045 мың теңге;
Темірге     1 850 мың теңге;
Ойылға        295 мың теңге;
Хромтауға   1 170 мың теңге;
Шалқарға      271 мың теңге".
5) 13 тармақта:
"110 331" деген цифрлар "275 918" деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 абзацтың бөлігінде:
"халықтың әлеуметтік әлжуаз санаттарына" деген сөздерден кейін "ең төменгі зейнетақы және ең төменгі зейнетақыдан төмен алатын зейнеткерлерге, сондай-ақ, жалпы аурудан I, II, III топтағы мүгедектерге айлық есептік көрсеткіштің 1,5 мөлшерінде" деген сөздермен толықтырылсын;
"22 781" деген цифрлар "184 810" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбе қаласына "6364" деген цифрлар "79475" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Әйтекебиге "844" деген цифрлар "7 215" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Алғаға "871" деген цифрлар "12 403" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "862" деген цифрлар "6 182" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "1 696" деген цифрлар "4 608" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "413" деген цифрлар "5 281" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "1 580" деген цифрлар "7 078" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "494" деген цифрлар "9 924" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "1 723" деген цифрлар "15 116" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "1 481" деген цифрлар "7 852" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "978" деген цифрлар "5 152" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "511" деген цифрлар "8 879" деген цифрлармен ауыстырылсын;

Мугалжарскому  цифры "108 536" заменить цифрами  "124 709";
Темирскому     цифры  "52 349" заменить цифрами  "52 425";
Уилскому       цифры "127 991" заменить цифрами  "150 818";
Хромтаускому   цифры  "57 877" заменить цифрами  "63 076";
Шалкарскому    цифры  "86 713" заменить цифрами  "107 404";
и дополнить строкой следующего содержания:
"Алгинскому 9 793 тысяч тенге";
цифры "85 000" заменить цифрами "15 000";
исключить строку "на капитальный ремонт и материально-техническое оснащение школ Темирского района 87 000 тысяч тенге";
и дополнить строками следующего содержания:
"на материально-техническое оснащение школ Темирского района в сумме 2 000 тысяч тенге";
"на возмещение расходов в связи с изменением ставки платы за эмиссию в окружающую среду в сумме 82 390 тысяч тенге, в том числе, районам:
Айтекебийскому 34 385 тысяч тенге;
Алгинскому      1 190 тысяч тенге;
Байганинскому   6 512 тысяч тенге;
Иргизскому      2 700 тысяч тенге;
Каргалинскому  13 450 тысяч тенге;
Хобдинскому    10 522 тысяч тенге;
Мартукскому    10 045 тысяч тенге;
Темирскому      1 850 тысяч тенге;
Уилскому          295 тысяч тенге;
Хромтаускому    1 170 тысяч тенге;
Шалкарскому       271 тысяч тенге".
5) в пункте 13:
цифры "110 331" заменить цифрами "275 918";
в части абзаца 1:
после слов "социально-уязвимым категориям населения" дополнить словами ", пенсионерам, получающим минимальную пенсию и ниже минимальной пенсии, а также инвалидам I, II, III групп от общего заболевания в размере 1,5 месячного расчетного показателя";
цифры "22 781" заменить цифрами "184 810", в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе  цифры "6 364" заменить цифрами "79 475";
Айтекебийскому цифры   "844" заменить цифрами  "7 215";
Алгинскому     цифры   "871" заменить цифрами "12 403";
Байганинскому  цифры   "862" заменить цифрами  "6 182";
Иргизскому     цифры  "1696" заменить цифрами  "4 608";
Каргалинскому  цифры " "413" заменить цифрами ""5 281";
Хобдинскому    цифры "1 580" заменить цифрами ""7 078";
Мартукскому    цифры   "494" заменить цифрами ""9 924";
Мугалжарскому  цифры "1 723" заменить цифрами "15 116";
Темирскому     цифры "1 481" заменить цифрами ""7 852";
Уилскому       цифры   "978" заменить цифрами  "5 152";
Хромтаускому   цифры   "511" заменить цифрами  "8 879";

Шалқарға "4 964" деген цифрлар "15 645" деген цифрлармен ауыстырылсын";
"1 050" деген цифрлар "1 275" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"еңбек майданына қатысушыларына" деген сөздерден кейін ",1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында қаза болған жауынгерлердің және қайтыс болған қатысушылар мен мүгедектердің жесірлеріне (жесір ерлеріне)" деген сөздермен толықтырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектiлердегi басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың, ядролық сынаулардың мүгедектеріне коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша жеңілдіктердіұсынуға сомасы 3 333 мың теңге, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге 1 638 мың теңге;
Әйтекебиге  47 мың теңге;
Алғаға     351 мың теңге;
Байғанинге  47 мың теңге;
Ырғызға     16 мың теңге;
Қарғалыға   81 мың теңге;
Қобдаға    610 мың теңге;
Мәртөкке   246 мың теңге;
Мұғалжарға  30 мың теңге;
Темірге    129 мың теңге;
Ойылға      59 мың теңге;
Хромтауға   79 мың теңге";
6) 14-тармақта:
"1 518 930" деген цифрлар "1 673 930" деген цифрлармен ауыстырылсын;
1 абзацтың бөлігінде:
"320 000" деген цифрлар "390 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Темір ауданының Кеңқияқ ауылындағы бұрынғы асхана ғимаратын балалар музыка мектебі етіп реконструкциялауға сомасы 85 000 мың теңге".
6 абзацтың бөлігінде:
"90 746" деген цифрлар "140 746" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласындағы Есет Батыр атындағы әскери-полициялық мектеп-интернатының жатақхана ғимаратын реконструкциялауға сомасы 50 000 мың теңге".
7 абзацтың бөлігінде:
"36 000" деген цифрлар "38 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"суда құтқару станциясын" деген сөздерден кейін "және суда құтқару станциясына электрөткізгіш желілерін" деген сөздермен толықтырылсын.
26 абзацтың бөлігінде:
"756 315" деген цифрлар "846 315" деген цифрлармен ауыстырылсын.
28 абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтөбе қаласындағы Есет Батыр көшесінде жылытылатын жасанды жаттығу футбол алаңын салуға сомасы 374 500 мың теңге".
34 абзацтың бөлігінде:
"570 893" деген цифрлар "670 893" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"200 000" деген цифрлар "300 000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
7) 15-тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
"26 700" деген цифрлар "120 400" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласының автокөлік жолдарының күрделі жөндеуіне Ш.Қалдаяқов көшесі бойынша сомасы 54 000 мың теңге және Қонаев көшесі бойынша сомасы 39 700 мың теңге".
6 абзацтың бөлігінде:

Шалкарскому    цифры "4 964" заменить цифрами "15 645";
цифры "1 050" заменить цифрами "1 275";
после слов ", участникам трудового фронта" дополнить словами, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны 1941-1945 годов, вдовам (вдовцам) погибших воинов и умерших участников и инвалидов Великой Отечественной войны 1941 - 1945 годов";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на предоставление льгот по оплате коммунальных услуг инвалидам других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения и ядерных испытаний в сумме 3 333 тысяч тенге, в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе 1 638 тысяч тенге;
Айтекебийскому   47 тысяч тенге;
Алгинскому      351 тысяч тенге;
Байганинскому    47 тысяч тенге;
Иргизскому       16 тысяч тенге;
Каргалинскому    81 тысяч тенге;
Хобдинскому     610 тысяч тенге;
Мартукскому     246 тысяч тенге;
Мугалжарскому    30 тысяч тенге;
Темирскому      129 тысяч тенге;
Уилскому         59 тысяч тенге;
Хромтаускому     79 тысяч тенге".
6) в пункте 14:
цифры "1 518 930" заменить цифрами "1 673 930";
в части абзаца 1:
цифры "320 000" заменить цифрами "390 000";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на реконструкцию бывшего здания столовой под детскую музыкальную школу в поселке Кенкияк Темирского района в сумме 85 000 тысяч тенге".
в части абзаца 6:
цифры "90 746" заменить цифрами "140 746";
и дополнить строкой следующего содержания:
""на реконструкцию здания общежития военно-полицейской школы-интерната имени Есет Батыра города Актобе в сумме 50 000 тысяч тенге".
в части абзаца 7:
цифры "36 000" заменить цифрами "38 000";
после слов "водно-спасательных станций" дополнить словами "и линий электропередач к водно-спасательной станции".
в части абзаца 26:
цифры "756 315" заменить цифрами "846 315".
абзац 28 изложить в новой редакции:
"на строительство искусственного тренировочного футбольного поля с подогревом по улице Есет Батыра в городе Актобе в сумме 374 500 тысяч тенге".
в части абзаца 34:
цифры "570 893" заменить цифрами "670 893";
цифры "200 000" заменить цифрами "300 000";
7) в пункте 15:
в части абзаца 5:
цифры "26 700" заменить цифрами "120 400";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на капитальный ремонт автомобильных дорог города Актобе по улицам: Ш.Калдаякова в сумме 54 000 тысяч тенге и Кунаева в сумме 39 700 тысяч тенге".
в части абзаца 6:

"902 300" деген цифрлар "1 579 600" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"жөндеуіне" деген сөзден кейін "және ұстауға" деген сөздермен толықтырылсын;
"902 300" деген цифрлар "1 169 600" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, Ақтөбе қаласына
"80 000" деген цифрлар "347 300" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласында жол қозғалысын реттеу жабдықтарымен құралдарын пайдалануға сомасы 90 000 мың теңге";
"Ақтөбе қаласы бойынша жолаушыларды автокөлікпен тұрақты тасымалдауға белгіленген тарифтер мен нақты шығындар арасындағы айырмашылыққа байланысты шығындарды жабуға сомасы 320 000 мың теңге".
8) 16-тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"397 072" деген цифрлар "415 288" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"86 372" деген цифрлар "102 793" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге "3 365" деген цифрлар "2 763" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "9 755" деген цифрлар "10 465" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "10 024" деген цифрлар "13 583" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "1 099" деген цифрлар "1 199" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "7 123" деген цифрлар "12 768" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "14 425" деген цифрлар "23 018" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "25 833" деген цифрлар "25 530" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "1 991" деген цифрлар "2 253" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "10 568" деген цифрлар "6 722" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "812" деген цифрлар "1 641" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "1 377" деген цифрлар "1 505" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Алғаға 1 346 мың теңге";
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларының өзгеруіне байланысты шығыстарды өтеуге сомасы 1 795 мың теңге, оның ішінде, аудандарға:
Әйтекебиге 1 755 мың теңге;
Ойылға 40 мың теңге".
9) 17-тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"2 268 000" деген цифрлар "2 017 000" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2 абзацтың бөлігінде:
"1 000 000" деген цифрлар "800 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе қаласының сумен жабдықтау және су тарту жүйесін дамытуға техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуге сомасы 54 000 мың теңге» деген сөздері алынып тасталсын;
"Ақтөбе қаласын абаттандыруға, жол қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалануға 360 000 мың теңге" деген сөздері алынып тасталсын;
және мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Ақтөбе қаласын абаттандыруға сомасы 363 000 мың теңге".
4 абзацтың бөлігінде:

цифры "902 300" заменить цифрами "1 579 600";
после слов "на ремонт" дополнить словами "и содержание";
цифры "902 300" заменить цифрами "1 169 600" в том числе,
городу Актобе цифры "80 000" заменить цифрами "347 300";
и дополнить строками следующего содержания:
"на эксплуатацию оборудования и средств по регулированию дорожного движения города Актобе в сумме 90 000 тысяч тенге";
"на покрытие затрат, связанных с разницей между установленным тарифом и фактическими затратами на регулярные автомобильные перевозки пассажиров по городу Актобе в сумме 320 000 тысяч тенге".
8) в пункте 16:
в части абзаца 1:
цифры "397 072" заменить цифрами "415 288";
цифры  "86 372" заменить цифрами "102 793", в том числе, районам:
Айтекебийскому цифры  "3 365" заменить цифрами  "2 763";
Байганинскому  цифры  "9 755" заменить цифрами "10 465";
Иргизскому     цифры "10 024" заменить цифрами "13 583";
Каргалинскому  цифры  "1 099" заменить цифрами  "1 199";
Хобдинскому    цифры  "7 123" заменить цифрами "12 768";
Мартукскому    цифры "14 425" заменить цифрами "23 018";
Мугалжарскому  цифры "25 833" заменить цифрами "25 530";
Темирскому     цифры  "1 991" заменить цифрами  "2 253";
Уилскому       цифры  10 568" заменить цифрами  "6 722";
Хромтаускому   цифры"   "812" заменить цифрами  "1 641";
Шалкарскому    цифры  "1 377" заменить цифрами  "1 505";
и дополнить строкой следующего содержания:
"Алгинскому 1 346 тысяч тенге";
дополнить строкой следующего содержания:
"на возмещение расходов в связи с изменением ставки платы за эмиссию в окружающую среду в сумме 1 795 тысяч тенге, в том числе, районам:
Айтекебийскому 1 755 тысяч тенге;
Уилскому          40 тысяч тенге".
9) в пункте 17:
в части абзаца 1:
цифры "2 268 000" заменить цифрами "2 017 000".
в части абзаца 2:
цифры "1 000 000" заменить цифрами "800 000";
исключить строку "на разработку технико-экономических обоснований на развитие системы водоснабжения и водоотведения города Актобе 54 000 тысяч тенге";
исключить строку "на благоустройство, эксплуатацию оборудования и средств по регулированию дорожного движения города Актобе 360 000 тысяч тенге";
и дополнить строкой следующего содержания:
"на благоустройство города Актобе в сумме 363 000 тысяч тенге".
в части абзаца 4:

"стипендия мөлшерінің өсуіне байланысты "Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бағдарламасына сомасы 10 037 мың теңге".
13) 22 тармақ мынадай мазмұндағы 9 абзацпен толықтырылсын:
"стипендия мөлшерінің өсуіне байланысты "Техникалық және кәсіби білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бағдарламасына сомасы 1 826 мың теңге".
14) көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

"на программу "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" в связи с ростом размера стипендии в сумме 10 037 тысяч тенге".
13) пункт 22 дополнить абзацем 9 следующего содержания:
"на программу "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" в связи с ростом размера стипендии в сумме 1 826 тысяч тенге".
14) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.