Облыс әкімдігінің 2008 жылғы 24 шілдедегі N 258 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2008 жылғы 24 қыркүйектегі № 335 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 15 қазанда № 3270 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 513 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 12.12.2016 № 513 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы N 251 Еңбек кодексінің 18-бабына және 238-бабының 3-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 27-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылғы 19 тамыздағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 98 жарияланған, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 1 тамызда N 3267 тіркелген "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін мамандардың лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 24 шілдедегі N 258 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
мәдениет мамандары лауазымдарының Тізбесіндегі 4, 5 және 8 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
4) Бас ғылыми қызметкер, жетекші ғылыми қызметкер, аға ғылыми қызметкер, ғылыми қызметкер, кіші ғылыми қызметкер;
5) Бас қор сақтаушы, аға қор сақтаушы, қор сақтаушы;
8) Жетекші әдіскер, аға әдіскер, әдіскер.
мұрағат мамандарының лауазымдарындағы 1 тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1) Мемлекеттік мұрағат мекемесінің басшысы;
3 тармақ алынып тасталсын.
білім беру мамандарының лауазымдарындағы 4, 5, 6 және 8 тармақтар мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
4) Балалар үйінің, жетім балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар мектеп-интернатының, балалар мен жасөспірімдердің панаханасының директоры;
5) Кәсіптік лицейінің (мектеп), колледжінің, балалар үйінің, арнаулы түзеу ұйымының және барлық үлгідегі және түрдегі интернаттық ұйымдарының оқу, оқу-әдістемелік, тәрбие, оқу-өндірістік жұмысы, бейінді оқыту жөніндегі директорының орынбасары;
6) Шығармашылық шеберханасының басшысы (білім беру ұйымдарында);
8) Бастауыш әскери дайындық жөніндегі оқытушы - ұйымдастырушы, басшысы (оқу мекемесіндегі әскери жетекші).
2. "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" ММ (Қ.Әлімов) Ақтөбе облыстық мәслихатына аталған өзгерістер келісу үшін ұсынсын.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.Сағындықов

О внесении изменений в постановление акимата области от 24 июля 2008 года № 258
Постановление акимата Актюбинской области от 24 сентября 2008 года № 335. Зарегистрировано в департаменте юстиции Актюбинской области 15 октября 2008 года за № 3270. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12 декабря 2016 года № 513
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12.12.2016 № 513 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 18 и с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 мая N 251 и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республики Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 24 июля 2008 года N 258 "Об определении перечня должностей специалистов работающих в аульной (сельской) местности", зарегистрированного в департаменте юстиции Актюбинской области от 1 августа 2008 года N 3267, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 19 августа 2008 года N 98 следующие изменения:
в Перечне должностей специалистов культуры пункты 4, 5 и 8 изложить в новой редакции:
4) Главный научный сотрудник, ведущий научный сотрудник, старший научный сотрудник, научный сотрудник, младший научный сотрудник;
5) Главный хранитель фондов, старший хранитель фондов, хранитель фондов;
8) Ведущий методист, старший методист, методист.
в должностях специалистов архива пункт 1 изложить в новой редакции:
1) Руководитель государственного архивного учреждения;
пункт 3 исключить.
в должностях специалистов образования пункты 4, 5, 6 и 8 изложить в новой редакции:
4) Директор детского дома, школы интерната для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, приюта для детей и подростков;
5) Заместитель директора по учебной, учебно-методической, воспитательной, учебно-производственной работе, по профильному обучению профессионального лицея (школ), колледжа, детского дома, специальной коррекционной организации и интернатных организаций всех типов и видов;
6) Руководитель творческой мастерской (в организациях образования);
8) Руководитель, преподаватель-организатор начальной военной подготовки (военный руководитель в учебном заведении).
2. ГУ "Управление экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" (Алимов К.М.) представить данные изменения на согласование в Актюбинский областной маслихат.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
Аким области Е.Сагиндиков