Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2008 жылғы 7 қарашадағы N 122 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 17 қарашада N 3272 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 2009 жылғы 15 шілдедегі N 221 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы мәслихатының 15.07.2009 N 221 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111 бабының 6 тармағына және 115 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 24 қазандағы N 76 "Қазақстан Республикасының "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1.Облыстық мәслихаттың Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 8 қаңтарда N 3236 тіркелген, 2008 жылғы 22 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 8 жарияланған 2007 жылғы 14 желтоқсандағы N 40 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 3 сәуірде N 3239 тіркелген, 2008 жылғы 8 сәуірде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 41 жарияланған 2008 жылғы 26 наурыздағы N 44, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 23 сәуірде N 3249 тіркелген, 2008 жылғы 6 мамырда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 53 жарияланған 2008 жылғы 4 сәуірдегі N 79, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 11 шілдеде N 3257 тіркелген, 2008 жылғы 17 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 84-85 жарияланған 2008 жылғы 18 маусымдағы N 87, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 1 тамызда N 3266 тіркелген, 2008 жылғы 12 тамызда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 95 жарияланған 2008 жылғы 15 шілдедегі N 107, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 23 қазанда N 3271 тіркелген, 2008 жылғы 4 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 131-132 жарияланған 2008 жылғы 8 қазандағы N 120 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"67 363 053,5" деген цифрлар "66 707 247,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде,
трансферттер түсімдері бойынша
"34 617 822,8" деген цифрлар "33 962 016,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2008 года N 122. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области 17 ноября 2008 года за N 3272. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 15 июля 2009 года N 221
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пункта 6 статьи 111 и пункта 4 статьи 115 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 и Закона Республики Казахстан от 24 октября 2008 года N 76 «О внесении изменений и дополнения в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2008 год»» областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 14 декабря 2007 года N 40 «Об областном бюджете на 2008 год», зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области 8 января 2008 года N 3236, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 22 января 2008 года N 8 (с учетом, внесенных в него изменений и дополнений решениями областного маслихата от 26 марта 2008 года N 44 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 3 апреля 2008 года N 3239, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 8 апреля 2008 года N 41, от 4 апреля 2008 года N 79 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 23 апреля 2008 года N 3249, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 6 мая 2008 года N 53, от 18 июня 2008 года N 87 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 11 июля 2008 года N 3257, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 17 июля 2008 года N84-85, от 15 июля 2008 года N 107 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 1 августа 2008 года N 3266, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 12 августа 2008 года N 95 и от 8 октября 2008 года N 120 , зарегистрированное в департаменте юстиции Актюбинской области от 23 октября 2008 года N 3271, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 4 ноября 2008 года N 131-132) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «67 363 053,5» заменить цифрами «66 707 247,5»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «34 617 822,8» заменить цифрами «33 962 016,8»;
в подпункте 2):
затраты

"65 595 926" деген цифрлар "64 940 120" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 21 тармақта:
""Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасына 59 674 мың теңге, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және ауданға:
Ақтөбеге 29 837 мың теңге;
Шалқарға 29 837 мың теңге." деген 1 абзацы алынып тасталсын.
2 абзацтың бөлігінде:
"252 787" деген цифрлар "246 240" деген цифрлармен
ауыстырылсын, оның ішінде, Ақтөбе қаласына және аудандарға:
Ақтөбеге "56 171" деген цифрлар "54 720" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Әйтекебиге "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Алғаға "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Байғанинге "14 044" деген цифрлар "13 680" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ырғызға "14 044" деген цифрлар "13 680" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "14 044" деген цифрлар "13 680" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қобдаға "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мұғалжарға "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Ойылға "14 044" деген цифрлар "13 680" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Хромтауға "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Шалқарға "17 555" деген цифрлар "17 100" деген цифрлармен ауыстырылсын.
7 абзацтың бөлігінде:
"29 750" деген цифрлар "29 706" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде, аудандарға:
Алғаға "2 380"деген цифрлар "2 350" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Қарғалыға "1 190" деген цифрлар "1 185" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Мәртөкке "1 190" деген цифрлар "1 189" деген цифрлармен ауыстырылсын;
Темірге "2 380" деген цифрлар "2 372" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 22 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"74 732" деген цифрлар "74 700" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2 абзацтың бөлігінде:
"70 185" деген цифрлар "69 818" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3 абзацтың бөлігінде:
"88 697" деген цифрлар "88 643" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4) 23 тармақта:
"148 734" деген цифрлар "146 422" деген цифрлармен ауыстырылсын.
5) 25 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде:
"711 000" деген цифрлар "710 673" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2 абзацтың бөлігінде:
"528 000" деген цифрлар "526 923" деген цифрлармен ауыстырылсын;
"92 794" деген цифрлар "91 717" деген цифрлармен ауыстырылсын.
6) 26 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
"39 100" деген цифрлар "30 200" деген цифрлармен ауыстырылсын.

цифры «65 595 926» заменить цифрами « 64 940 120».
2) в пункте 21:
исключить абзац 1 «на программу «Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования» в сумме 59 674 тысяч тенге, в том числе, городу Актобе и району:
городу Актобе 29 837 тысяч тенге;
Шалкарскому 29 837 тысяч тенге.».
в части абзаца 2:
цифры «252 787» заменить цифрами «246 240», в том числе, городу Актобе и районам:
городу Актобе цифры «56 171» заменить цифрами «54 720»;
Айтекебийскому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100»;
Алгинскому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100»;
Байганинскому цифры «14 044» заменить цифрами «13 680»;
Иргизскому цифры «14 044» заменить цифрами «13 680»;
Каргалинскому цифры «14 044» заменить цифрами «13 680»;
Хобдинскому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100»;
Мартукскому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100»;
Мугалжарскому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100»;
Темирскому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100»;
Уилскому цифры «14 044» заменить цифрами «13 680»;
Хромтаускому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100»;
Шалкарскому цифры «17 555» заменить цифрами «17 100».
в части абзаца 7:
цифры «29 750» заменить цифрами «29 706», в том числе, районам:
Алгинскому цифры «2 380» заменить цифрами «2 350»;
Каргалинскому цифры «1 190» заменить цифрами «1 185»;
Мартукскому цифры «1 190» заменить цифрами «1 189»;
Темирскому цифры «2 380» заменить цифрами «2 372».
3) в пункте 22:
в части абзаца 1:
цифры «74 732» заменить цифрами «74 700»
в части абзаца 2:
цифры «70 185» заменить цифрами «69 818»
в части абзаца 3:
цифры «88 697» заменить цифрами «88 643»
4) в пункте 23:
цифры «148 734» заменить цифрами «146 422»
5) в пункте 25:
в части абзаца 1:
цифры «711 000» заменить цифрами «710 673»
в части абзаца 2:
цифры «528 000» заменить цифрами «526 923»;
цифры «92 794» заменить цифрами «91 717».
6) в пункте 26:
в части абзаца 2:
цифры «39 100» заменить цифрами «30 200».