"Облыс әкімдігінің 2008 жылғы 15 мамырдағы N 172 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 17 қыркүйектегі N 332 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімиятының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 429 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 29 желтоқсанда N 3278 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 158 қаулысымен
Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 158 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңының 27 және 37 баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2008 жылғы 2 қыркүйекте "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің N 117-118 нөмірлерінде жарияланған, Ақтөбе облысының әділет департаментінде 2008 жылғы 29 қыркүйекте N 3268 тіркелген, облыс әкімдігінің 2008 жылғы 17 қыркүйектегі N 332 қаулысының атауы мынадай жаңа редакцияда баяндалсын:
"Жергілікті бюджет қаражаты есебінен шағын және орта кәсіпкерлік субъектілеріне кредит берудің негізгі шарттарын анықтау туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 15 мамырдағы N 172 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы"
2. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан 10 күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Сағындықов

О внесении изменений в постановление акимата области от 17 сентября 2008 года N 332 "О внесении дополнений и изменений в постановление акимата области от 15 мая 2008 года N 172"
Постановление акимата Актюбинской области от 22 декабря 2008 года N 429. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 декабря 2008 года за N 3278. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 30 апреля 2009 года N 158
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 30.04.2009 № 158.
В соответствии со статьями 27 и 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Название постановления акимата области от 17 сентября 2008 года N 332 "О внесений дополнений и изменений в постановление акимата области от 15 мая 2008 года N 172", зарегистрированного в департаменте юстиции Актюбинской области 29 сентября 2008 года за N 3268, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 2 сентября 2008 года N 117-118 изложить в новой редакции:
"О внесений дополнений и изменений в постановление акимата области от 15 мая 2008 года N 172 "Об определении основных условий кредитования субъектов малого и среднего предпринимательства за счет средств местного бюджета"
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечению 10 календарных дней после первого официального опубликования.
Аким области                            Е.Сагиндиков