Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2008 жылғы 10 қаңтарда N 3-1-82 санымен тіркелген N 24 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс төртінші сессиясының 2008 жылғы 3 наурыздағы N 45 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2008 жылғы 20 наурызда N 3-1-84 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе қалалық әділет басқармасының 2009 жылғы 25 ақпандағы N 01-1-05/1480 хатымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына және 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 40, 63, 91 баптарына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті үшінші сессиясының 2007 жылғы 19 желтоқсандағы "2008 жылға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" әділет басқармасында 2008 жылғы 10 қаңтарда N 3-1-82 санымен тіркелген N 24 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтағы:
"17287984" саны "17790139" санына ауыстырылсын;
"1960000" саны "1457845" санына ауыстырылсын.
9 тармақ келесі мазмұндағы 9-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"9-1. Бұрын облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша тамақ өнімдері бағаларының көтерілуіне орай халықтың осал әлеуметтік бөліктеріне өтемақылар төлемі қаражаттары 6 млн. 364 мың теңгеге кемітіліп, "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына бағытталсын".
14 тармақ 16 тармақ болып қайта нөмірленсін.
Келесі мазмұндағы 14 тармақ және 14-1 тармақшасы жаңа редакцияда қосылсын:
"14. 2008 жылғы 1 қаңтардағы Бюджет қаржысының ерікті қалдықтары есебінен жалпы сомасы 402 млн. 324 мың теңге бөлінсін:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 30 млн. теңге, "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 6 млн. 603 мың теңге, "Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу" 5 млн. теңге, "Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 418 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 595 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение N 24 очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года "О бюджете города Актобе на 2008 год", зарегистрированного в управлении юстиции 10 января 2008 года N 3-1-82
Решение внеочередной четвертой сессии маслихата города Актобе Актюбинской области от 3 марта 2008 года N 45. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 20 марта 2008 года за N 3-1-84. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо управления юстиции города Актобе от 25 февраля 2009 года N 01-1-05/1480)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо управления юстиции города Актобе от 25 февраля 2009 года N 01-1-05/1480)
В соответствии со статьями 6 и 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и статьями 40, 63, 91 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной третьей сессии маслихата города Актобе от 19 декабря 2007 года N 24 "О бюджете города Актобе на 2008 год", зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 10 января 2008 года за N 3-1-82, следующие изменения и дополнения:
В пункте 1:
цифру "17287984" заменить цифрой "17790139";
цифру "1960000" заменить цифрой "1457845".
Пункт 9 дополнить подпунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Уменьшить целевые трансферты, ранее выделенные из областного бюджета ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" по программе "Государственная адресная социальная помощь" из средств на выплату компенсаций по повышению цен на продукты питания социально уязвимым категориям населения на 6 млн. 364 тыс. тенге и направить на программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов".
Перенумеровать пункт 14 в пункт 16.
Добавить пункт 14 и подпункт 14-1 в новой редакции следующего содержания:
"14. Свободные остатки бюджетных средств на 1 января 2008 года в общей сумме 402 млн. 324 тыс. тенге направить:
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Общеобразовательное обучение" 30 млн. тенге, "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 6 млн. 603 тыс. тенге, "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба" 5 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела образования" 418 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 595 тыс. тенге;

"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй салу" бағдарламасына 80 млн. 800 мың теңге, "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына 32 млн. 494 мың теңге, "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 3 млн. 607 мың теңге, "Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту" бағдарламасына 3 млн. 723 мың теңге, "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасына 579 мың теңге, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 283 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 5 млн. теңге, "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 48 млн. 300 мың теңге, "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 48 млн. 500 мың теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 65 млн. 62 мың теңге, "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 50 млн. теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 500 мың теңге;
"Ақтөбе қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала мәслихатының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 846 мың теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 11 млн. 476 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 1 млн. 537 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 185 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 194 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дене шынықтыру және спорт бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 113 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 320 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 89 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 398 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 702 мың теңге.

ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Строительство жилья" 80 млн. 800 тыс. тенге, "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 32 млн. 494 тыс. тенге, "Развитие объектов благоустройства" 3 млн. 607 тыс. тенге, "Развитие объектов физической культуры и спорта" 3 млн. 723 тыс. тенге, "Развитие системы водоснабжения" 579 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела строительства" 2 млн. 283 тыс. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 5 млн. тенге, "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 48 млн. 300 тыс. тенге, "Освещение улиц в населенных пунктах" 48 млн. 500 тыс. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 65 млн. 62 тыс. тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 50 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 500 тыс. тенге;
ГУ "Аппарат маслихата города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности маслихата города" 846 тыс. тенге;
ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима города" 11 млн. 476 тыс. тенге;
ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" 1 млн. 537 тыс. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела финансов" 3 млн. 185 тыс. тенге;
ГУ "Отдел внутренней политики города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела внутренней политики" 194 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта" 113 тыс. тенге;
ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" 320 тыс. тенге;
ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства" 89 тыс. тенге;
ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 398 тыс. тенге;
ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 702 тыс. тенге.

14-1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 203 "Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 3621 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы негізінде 2008 жылдың 1 қаңтарына бюджет қаржысының ерікті қалдықтары 99 млн. 831 мың теңге есебінен төмендегідей бағытталғандығын назарға алу:
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына 98 млн. 281 мың теңге, "Тұрғын үй құрылысы" бағдарламасына 587 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару" бағдарламасына қолданылмаған арнайы трансферттер сомасын міндетті түрде жоғары тұрған бюджетке қайтаруға 963 мың теңге".
Келесі мазмұндағы 15 тармақ және 15-1, 15-2, 15-3 тармақшалары жаңа редакцияда қосылсын:

14-1. Принять к сведению, что на основании постановления акимата города Актобе от 18 января 2008 года N 203 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города от 28 декабря 2007 года N 3621" за счет свободных остатков бюджетных средств на 1 января 2008 года в сумме 99 млн. 831 тыс. тенге направлено:
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Развитие и обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры" 98 млн. 281 тыс. тенге, "Строительство жилья" 587 тыс. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов" 963 тыс. тенге на обязательный возврат сумм неиспользованных целевых трансфертов в вышестоящий бюджет".
Добавить пункт 15 и подпункты 15-1, 15-2, 15-3 в новой редакции следующего содержания:

"15. "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша қаражаттары 4 млн. 512 мың теңгеге кемітіліп, "Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу" бағдарламасына бағытталсын;
15-1. "Ақтөбе қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Ақпараттық жүйелер құру" бағдарламасы бойынша қаражаттары 600 мың теңгеге кемітіліп, "Қала мәслихатының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын;

"15. ГУ "Отдел образования города Актобе" уменьшить средства по программе "Общеобразовательное обучение" на 4 млн. 512 тыс. тенге и направить на программу "Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба";
15-1. ГУ "Аппарат маслихата города Актобе" уменьшить средства по программе "Создание информационных систем" на 600 тыс. тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности маслихата города";

15-2. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 29 млн. 210 мың теңгеге кемітіліп, "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына бағытталсын;
15-3. "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасы бойынша қаражаттары 2 млн. 400 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 200 мың теңге, "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету" бағдарламасына 2 млн. 200 мың теңге бағытталсын".

15-2. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 29 млн. 210 тыс. тенге и направить на программу "Развитие транспортной инфраструктуры";
15-3. ГУ "Отдел финансов города Актобе" уменьшить средства по программе "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" на 2 млн. 400 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программы "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 200 тыс. тенге, "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" 2 млн. 200 тыс. тенге.

42000
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
212500
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
18000
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
18000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
12000
04
Аукциондардан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасы үшін алынатын алым
9500
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
18000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
47000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
85000
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) о ғ ан уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін ал ын атын міндетті төлемдер
270800
1
Мемлекеттік баж
270800
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
250000
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлу туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
7600
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж
1700
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
4000
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
400
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж

42000
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
212500
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
18000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
18000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
12000
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
9500
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
18000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
47000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
85000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
270800
1
Государственная пошлина
270800
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу выдачи дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей,  копий (дубликатов) документов
250000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
7600
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
1700
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
4000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
400
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства

4200
09
Аң аулау құқығына рұқсат берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
400
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар талтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды  қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
750
12
Қаруды және оның оқтарын  сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
1750
2
САЛЫҚТЫҚ ЕМЕС ТҮСІМДЕР
432971
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
38000
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
38000
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
38000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыры л атын мемлекеттік мекемелерді тауарларды ( ж ұ мыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2300
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландыры л атын мемлекеттік мекемелерді ң тауарларды ( жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2300
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
2300
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ ҚР Ұлттық Банкіні ң бюджетінен (шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
220000
1
Мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
220000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
220000
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
172671
1
Басқа да салық тық емес түсімдер
172671
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
172671
3
НЕГІЗГІ КАПИТАЛДЫ
САТУДАН ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР
5747473
01
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
4347473
1
Мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату
4347473
03
Азаматтарға тұрғын үй құрылысының мемлекеттік бағдарламасының шегінде пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
4347473
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
1400000
1
Жерді сату
1400000
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
1400000
4
ТРАНСФЕРТТЕРДІҢ ТҮСІМДЕРІ
4899511
02
Мемлекеттік басқаруды ң жо ғ ар ғ ы тұрған органдарынан түсетін трансферттер
4899511
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
4899511
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
400
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
750
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
1750
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
432971
01
Доходы от государственной собственности
38000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
38000
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
38000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2300
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2300
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2300
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
220000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора
220000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
220000
06
Прочие неналоговые поступления
172671
1
Прочие неналоговые поступления
172671
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
172671
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА
5747473
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
4347473
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
4347473
03
Поступления от продажи гражданам квартир в рамках Государственной программы жилищного строительства
4347473
03
Продажа земли и нематериальных активов
1400000
1
Продажа земли
1400000
01
Поступления от продажи земельных участков
1400000
4
ПОСТУПЛЕНИЯ ТРАНСФЕРТОВ
4899511
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
4899511
2
Трансферты из областного бюджета
4899511
01
Целевые текущие трансферты